Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar soyseka

    soyseka

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Malizvrk2

    Soyseka kako mislis nemas nigdje otic ja sam nakon sto su mi u klinici vidjeli plod i otkucaje s 6 tjedana morala nastaviti ici kod svog ginekologa
    Kod kojeg sam platila 100 e preglede dodatne da radi ultrazvuk svaka 4 tjedna i to mi AOK vrati
    Nadji na internetu ginekologa nekog u blizini i nazovi jel prima nove pacijente i da mislis da si trudna


    Imam ja svog ginekologa zvala sam ga vec al mi je rekao ne moze me primiti dok oni ne posalju uputnicu jer kao kad je kod njih sve ok slikedeci pregled je kod njega dr rijecima nece da se mijesa 😟

  • Avatar soyseka

    soyseka

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Malizvrk2

    soyseka u kojem si gradu u De


    Ravensburg 

  • Malizvrk2

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Soyseka da da vjerujem da je to a da nadjes nekog drugog koji nije upucen i to i kazes da kod svog nemozes dobiti termin da bi platila pregled
    Ja sam tako u prvoj trudnoci  kad mi je ginekolog bio na godisnjem 

  • Avatar soyseka

    soyseka

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Malizvrk2

    Soyseka da da vjerujem da je to a da nadjes nekog drugog koji nije upucen i to i kazes da kod svog nemozes dobiti termin da bi platila pregled
    Ja sam tako u prvoj trudnoci kad mi je ginekolog bio na godisnjem


    Zvala sam vec 3 privatnika i kad kazem sta trebam kaze zao nam je al nemamo slobodno
    Pronasla sam jos dva privatnika rade od 16 tako da cu ih zvati a ako nista odlucila sam se praviti bolesna i veceras na hitnu,jer ako dodjem sad nece me primiti reci ve da idem svom dr tako da moram cekati noc
    Vjeruj te ja sam iz BIH imamo sve ovdje imaju sve nemaju nista,toliko su bezosjecajni bahati odvratno ma fuj vec sam 4 puta bila ovdje u bolnici i znam sta pricam

  • Malizvrk2

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Gle ti ljepo reci da tebi nije dobro i da si imala i smedjeg iscjetka ili nesto 
    Na hitnoj su vecinom neljubazni ali na odjelima su stvarno divni ja sam lezala 6 tjedana radi cuvanja trudnoce samo sto me nosali nisu
    A na hitnoj uvijek neke scene za posvadjat se
    Samo polako vjerujem da ce sve biti uredu
    Sretno 😘

  • Avatar soyseka

    soyseka

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Malizvrk2

    Gle ti ljepo reci da tebi nije dobro i da si imala i smedjeg iscjetka ili nesto
    Na hitnoj su vecinom neljubazni ali na odjelima su stvarno divni ja sam lezala 6 tjedana radi cuvanja trudnoce samo sto me nosali nisu
    A na hitnoj uvijek neke scene za posvadjat se
    Samo polako vjerujem da ce sve biti uredu
    Sretno 😘


    I meni su na odjelu bili divni
    Hvala puno
    Javim vam se
    Nadm se sa dobrom vijestima🍀😘

  • Deleted user

    Broj poruka: 1379

    Prijavi adminu

    soyseka

    Malizvrk2

    Soyseka da da vjerujem da je to a da nadjes nekog drugog koji nije upucen i to i kazes da kod svog nemozes dobiti termin da bi platila pregled
    Ja sam tako u prvoj trudnoci kad mi je ginekolog bio na godisnjem

    Zvala sam vec 3 privatnika i kad kazem sta trebam kaze zao nam je al nemamo slobodno
    Pronasla sam jos dva privatnika rade od 16 tako da cu ih zvati a ako nista odlucila sam se praviti bolesna i veceras na hitnu,jer ako dodjem sad nece me primiti reci ve da idem svom dr tako da moram cekati noc
    Vjeruj te ja sam iz BIH imamo sve ovdje imaju sve nemaju nista,toliko su bezosjecajni bahati odvratno ma fuj vec sam 4 puta bila ovdje u bolnici i znam sta pricam


    Ajd jos za bolnice iako ni to nije u redu. Ali da ni privatnik nece napraviti ultrazvuk koji bi ti uredno platila to mi je stvarno ne shvatljivo… 
    Kod nas bi jedva docekali… Ili su kod vas privatnici tak puni para da se nece ni oni mijesati… 🤨🙄

  • Avatar soyseka

    soyseka

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    marijaiva

    soyseka

    Malizvrk2

    Soyseka da da vjerujem da je to a da nadjes nekog drugog koji nije upucen i to i kazes da kod svog nemozes dobiti termin da bi platila pregled
    Ja sam tako u prvoj trudnoci kad mi je ginekolog bio na godisnjem

    Zvala sam vec 3 privatnika i kad kazem sta trebam kaze zao nam je al nemamo slobodno
    Pronasla sam jos dva privatnika rade od 16 tako da cu ih zvati a ako nista odlucila sam se praviti bolesna i veceras na hitnu,jer ako dodjem sad nece me primiti reci ve da idem svom dr tako da moram cekati noc
    Vjeruj te ja sam iz BIH imamo sve ovdje imaju sve nemaju nista,toliko su bezosjecajni bahati odvratno ma fuj vec sam 4 puta bila ovdje u bolnici i znam sta pricam

    Ajd jos za bolnice iako ni to nije u redu. Ali da ni privatnik nece napraviti ultrazvuk koji bi ti uredno platila to mi je stvarno ne shvatljivo…
    Kod nas bi jedva docekali… Ili su kod vas privatnici tak puni para da se nece ni oni mijesati… 🤨🙄


    Ja sam isto sokirana 😱

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Grizli zato sto su nakon 2014. podaci postali netransparentni, bolnice su zavedene po siframa. Neke nase klinike su prijavile da imaju 100% transfera i tak.
    Nada nemoj razmisljati da ti zbog love ne uspije pa njima je u cilju da im je statistika sto bolja da im dodje sto vise parova, a vjeruj zarade oni puno svakako jer je neplodnost sve cesca bolest.
    Ja sam kod privatnika iz prve uspjela, u bolnici nisam iz tri puta. Mogao me isto tako privatnik zavlaciti, al njima je u cilju da imaju sto vecu uspjesnost.
    Hani nasmijala si me. Svaka čast! 

    [lilypie.com]

  • Hani

    Broj poruka: 886

    Prijavi adminu

    Kengurice 
    Soyseka, nemoj ti njih lijepo moliti, nego se rasplači. Tko ima srca odbiti zenu, jos k tome i trudnicu??!! Meni upali svaki put

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.