Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • perla

    Broj poruka: 329

    Prijavi adminu

    Nova sreca

    perla

    Ja bi sutra trebala imati transfer, valjda.Baš mi je grozna ova neizvjesnosti. Ne znam šta da očekujem od 9 js nadam se da su barem 3 oplođene i da se razvijaju. Kako je bilo kod vas ljudi otprilike?

    Pa jesi ji zvala draga da znas na čemu si?Nas uvjek obavjeste sutra dan jel ima oplođeni i kada je transfer


    Ja sam ti u Rijeci  nema nikakvih info do 3 dana.Dođeš tamo i tek onda saznaš što i koliko. 

  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Cure koje ste imale transfer, jeste što dobile od lijekova sad poslije njega da koristite? Ja sam dobila plan za prvi dio a nisu mi ništa spominjali nakon transfera pa mi je čudno.. Ipak sam imala spontane pa mislim da bi nešto trebalo da pomogne da se primi i održi 

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    Lemon

    Cure koje ste imale transfer, jeste što dobile od lijekova sad poslije njega da koristite? Ja sam dobila plan za prvi dio a nisu mi ništa spominjali nakon transfera pa mi je čudno.. Ipak sam imala spontane pa mislim da bi nešto trebalo da pomogne da se primi i održi


    Ja sam ti draga samo dobila fragmin i folacin 

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    perla

    Nova sreca

    perla

    Ja bi sutra trebala imati transfer, valjda.Baš mi je grozna ova neizvjesnosti. Ne znam šta da očekujem od 9 js nadam se da su barem 3 oplođene i da se razvijaju. Kako je bilo kod vas ljudi otprilike?

    Pa jesi ji zvala draga da znas na čemu si?Nas uvjek obavjeste sutra dan jel ima oplođeni i kada je transfer

    Ja sam ti u Rijeci nema nikakvih info do 3 dana.Dođeš tamo i tek onda saznaš što i koliko.


    Ajme ja bi izpizdila da sam na tvom mjestu lipi moj split.držim fige da se sve oplode bar 7 njizi.javi obavezno cim saznas

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    Nova sreca

    Lemon

    Cure koje ste imale transfer, jeste što dobile od lijekova sad poslije njega da koristite? Ja sam dobila plan za prvi dio a nisu mi ništa spominjali nakon transfera pa mi je čudno.. Ipak sam imala spontane pa mislim da bi nešto trebalo da pomogne da se primi i održi

    Ja sam ti draga samo dobila fragmin i folacin


    Ja sam mislila pitati svoju doktorici na dan transfera da mi da nesto jos ali nije ona radila taj dan tako da nisam mogla pitati.prija mi je od svog ginekologa opće prakse dobila pregnile tako nesto se zovu.svako 3 dan ja mislim da ga sebi daje

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    Nova sreca

    Nova sreca

    Lemon

    Cure koje ste imale transfer, jeste što dobile od lijekova sad poslije njega da koristite? Ja sam dobila plan za prvi dio a nisu mi ništa spominjali nakon transfera pa mi je čudno.. Ipak sam imala spontane pa mislim da bi nešto trebalo da pomogne da se primi i održi

    Ja sam ti draga samo dobila fragmin i folacin

    Ja sam mislila pitati svoju doktorici na dan transfera da mi da nesto jos ali nije ona radila taj dan tako da nisam mogla pitati.prija mi je od svog ginekologa opće prakse dobila pregnile tako nesto se zovu.svako 3 dan ja mislim da ga sebi daje


    Stara nije pregnil nego progresteron depro sad sam ju zvala i pitala

  • perla

    Broj poruka: 329

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Nemasekirancije joooooj baš mi je žao! Tak je i meni bilo i to 2x, nijednom mi nisu pisali iskorišten postupak, zašto i bi kad ništa nije rađeno. Po mom mišljenju, nemaš što čekati mjesec dana, nego pravo u stimulirani, jedino ako radi Hashimota moraš.
    Perla sretno sutra, sigurna sam da je od 9 js ostalo barem trećina! Sutra je treći dan?


    Da ako je subota 0 ti dan  

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Nemasekirancije - ipak su njih dvije bile u pravu i trebala je ići štoperica kao što su i rekle, nešto je doktor zeznuo… Mislim da ne trebaš raditi pauzu jer nije bilo aspiracije ni transfera. Samo ti nazovi 3 dc i reci da je takav dogovor, da ideš u postupak. 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    Cure nije me bilo nekoliko dana.. nazalost smo imali smrtni slucaj u obitelji.. i poprilicno smo svi u šoku… ali evo me tu sam i pratim vas…  ne pisem puno jer iskreno pola toga sto pisete o pretragama ja nemam pojma.. pa nemam sto nadodati…
    Mi uglavnom cekamo nalaz za trombofiliju.. krajem mj bi trebao stici… pa u 3 mj idemo u novu borbu…
    Imam pitanje jedno ako znate….. dali postoji mogucnost da se operaciski jajovodi pokusaju ocistiti?…ne znam kako bi se drugacije izrazila..
    I opet sretno svim cekalicama aspiracije, transfera i bete…

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Pencil eto nasa Nova sreca znala iscitat one hireoglife! Bravo! Sretno!
    Perla javi situaciju siutra. Samo d aznas ako niti jedna nije od 8-stanica pustit ce ih da se razvijaju do 5.dana pa onda ti raditi transfer! Ako imas 8-stanican koji onda ga odmah vracaju! 🤞🤞🤞 Da bude smrzlica za 2. Bebu!
    Lemon meni su dali samo progesteron nakon et. Nista za ranije spontane. Mogu heparin ili nesto ako imas problem trombofilije. Ili neki kortikosteriod ako imas imuno pozitivne nalaze. 

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.