Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    nemasekirancije

    Nova sreca

    Nikitta

    Nova sreca skidam ti kapu što si sve prošla i dalje se boriš kao lavica. Iskreno ti želim da ti ovaj postupak bude dobitan. Znam da dr. nije zadovoljna rastom, ali ipak imaš folikula i još nekoliko dana da se još razviju i da bude sve ok. Jel ti sad mijenja terapiju ili pojačava?

    Nista nije mijenjala niti pojacavala.ja sam ju pitala ona mi je rekla da mi jaču terapiju nesmi dati.a ja vjerujem da su dobre veličine za neznam koliko je očekivala da ce za dva dana narest ali svaki je po 3 do 4 mm.citalala sam da restu po danu 2 mm.tako da me je bas sokirala

    Pa svi kazu da je 2 mm po danu idealno. Tak da mislim da ti fakat dobru rastu.
    Mene osobno isto muci taj rast, cudno mi je da su jos mali tak na 11dc. Al kak kad je mjerila sam jednog i nije mi nis govorila koliko i kako je Al dobro vidjeti cemo u utorak.


    Draga posto ides po prirodnom i to ti je skroz drugačije za folikule jer prirodno se razvijaju i podrazumjeva se da će sporije ići.vjeruj i ne gubi nadu u njizi i sebe

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Ja sam dobivala štopericu kad su folikuli bili oko 20, ali nije ni to kod svoh isto. Nekima na 20 već pucaju sami… Nije ti prvi put pa već znaju kad to treba kod tebe. No sikiriki! Možda nisu zadovoljni jer bi voljeli da ih je još više, a ne da im se ne sviđa rast.
    Nemasekirancije - to ti je tako, zabrineš se bezveze, a već na idućem ultrazvuku ti može reći kako je sve super. Meni se to desilo već puno puta… ☺

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Nekakva donja granica je da štoperica ide kad su 18 mm, a makismalna gornja granica 20mm, mislim da sve iznad može značit veliki rizik od pucanja.


    Hvala na info.znaci mogla bi ju dobit u srijedu vrlo lako kako sam i ocekivala da ce biti

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Nova sreca hvala što si podijelila s nama svoja iskustva i svaka ti čast na pozitivnom duhu nakon svega što si prošla. Držim fige da folikuli narastu i da ti u srijedu bude štoperica i u svakom folikulu ekstra zdrava jajna stanica.🤗🍀🍀🍀
    U iste smo doktorice pa me otprilike zanimao redosljed i moguća terapija.. Al ne mogu znat unaprijed nikako da ga ubiješ.. dok mi se ne popravi hormonska slika.
    Koliko puta si obično išla na folikulometrije prije punkcije?  I od koliko do koliko sati se tamo obavljaju folikulometrije? 
    Doktorica s pacijentima radi od 11 do 15:30 ako sam dobro skužila.

    [lilypie.com]

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Vaki

    Ja sam dobivala štopericu kad su folikuli bili oko 20, ali nije ni to kod svoh isto. Nekima na 20 već pucaju sami… Nije ti prvi put pa već znaju kad to treba kod tebe. No sikiriki! Možda nisu zadovoljni jer bi voljeli da ih je još više, a ne da im se ne sviđa rast.
    Nemasekirancije - to ti je tako, zabrineš se bezveze, a već na idućem ultrazvuku ti može reći kako je sve super. Meni se to desilo već puno puta… ☺


    Nova sreca i vaki, a da prirodni je uz klomice. Prosli put mi je bas govorila kak je i islo je nekak svojim tokom pratili smo 2. Sad me eto zabrinula posto nista nije rekla nego samo to da sporije napreduju. A nije nista previse ni mjerila. Gotovooo prestajem se brinuti :), ionako ne mogu utjecati i gotovo, sta bude bit ce u utorak :)

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Nova sreca oprosti nisam popratila koji ti je zapravo dc? Meni se to cini skroz ok. Folikuli rastu na pocetku sporije kasnije ubrzaju al kad su na 15mm onda definitivno rastu 2mm dnevno. Meni su stopericu dali kad su bili 17-19mm i sve stanice su bile zrele. Prosli stimulirani sam imala 8dc 1 folikul od 24mm, a ostale sitnije nisu ih ni mislili punktirat, a na kraju 10dc bili 15mm i u njima 4js, a onaj veliki je prerastao u cistu, tako da ako ima js u manjim folikulima ima i od njih koristi nesmije se nista odbaciti. Drzim fige da svw bude uredu u ponedjeljak da ti ide stoperica i uspjeh u ovom ciklusu! Pretpostavljam da je u pitanju kombinacija losih stanica i spermija nazalost. A imas i dosta nizak taj LH koji u principu je i odgovoran za zrelos js. Estradiol koliko zna bude blago povisen kod zena sa problematisnom stitnjacom.Nisi vadila vitamin D? Jel uzimas nesto za kvalitetu? Vjerojatno ti je navrh glave savjeta i svega sto si probala… 🤔 A stavrno imas jadna 100 problema za se nositi s time. 
    HarryPotter super rezultat! Bas lijepo nek se sad nastavljaju dijeliti!

    [tickerfactory.com]

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    nemasekirancije

    Vaki

    Ja sam dobivala štopericu kad su folikuli bili oko 20, ali nije ni to kod svoh isto. Nekima na 20 već pucaju sami… Nije ti prvi put pa već znaju kad to treba kod tebe. No sikiriki! Možda nisu zadovoljni jer bi voljeli da ih je još više, a ne da im se ne sviđa rast.
    Nemasekirancije - to ti je tako, zabrineš se bezveze, a već na idućem ultrazvuku ti može reći kako je sve super. Meni se to desilo već puno puta… ☺

    Nova sreca i vaki, a da prirodni je uz klomice. Prosli put mi je bas govorila kak je i islo je nekak svojim tokom pratili smo 2. Sad me eto zabrinula posto nista nije rekla nego samo to da sporije napreduju. A nije nista previse ni mjerila. Gotovooo prestajem se brinuti :), ionako ne mogu utjecati i gotovo, sta bude bit ce u utorak :)


    Draga kad ti kazem i ja i ti će mo se iznenaditi ocito im je dan D bija danas

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    Grizli

    Nova sreca oprosti nisam popratila koji ti je zapravo dc? Meni se to cini skroz ok. Folikuli rastu na pocetku sporije kasnije ubrzaju al kad su na 15mm onda definitivno rastu 2mm dnevno. Meni su stopericu dali kad su bili 17-19mm i sve stanice su bile zrele. Prosli stimulirani sam imala 8dc 1 folikul od 24mm, a ostale sitnije nisu ih ni mislili punktirat, a na kraju 10dc bili 15mm i u njima 4js, a onaj veliki je prerastao u cistu, tako da ako ima js u manjim folikulima ima i od njih koristi nesmije se nista odbaciti. Drzim fige da svw bude uredu u ponedjeljak da ti ide stoperica i uspjeh u ovom ciklusu! Pretpostavljam da je u pitanju kombinacija losih stanica i spermija nazalost. A imas i dosta nizak taj LH koji u principu je i odgovoran za zrelos js. Estradiol koliko zna bude blago povisen kod zena sa problematisnom stitnjacom.Nisi vadila vitamin D? Jel uzimas nesto za kvalitetu? Vjerojatno ti je navrh glave savjeta i svega sto si probala… 🤔 A stavrno imas jadna 100 problema za se nositi s time.
    HarryPotter super rezultat! Bas lijepo nek se sad nastavljaju dijeliti!


    Radila sam i razinu vitamina D sad mi se je popravia i to posteno.sada mi je 70 i nesto tako nesto a granica je 75.a sto se tice LH nije mi nista rekla za njega

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    Nova sreca

    Grizli

    Nova sreca oprosti nisam popratila koji ti je zapravo dc? Meni se to cini skroz ok. Folikuli rastu na pocetku sporije kasnije ubrzaju al kad su na 15mm onda definitivno rastu 2mm dnevno. Meni su stopericu dali kad su bili 17-19mm i sve stanice su bile zrele. Prosli stimulirani sam imala 8dc 1 folikul od 24mm, a ostale sitnije nisu ih ni mislili punktirat, a na kraju 10dc bili 15mm i u njima 4js, a onaj veliki je prerastao u cistu, tako da ako ima js u manjim folikulima ima i od njih koristi nesmije se nista odbaciti. Drzim fige da svw bude uredu u ponedjeljak da ti ide stoperica i uspjeh u ovom ciklusu! Pretpostavljam da je u pitanju kombinacija losih stanica i spermija nazalost. A imas i dosta nizak taj LH koji u principu je i odgovoran za zrelos js. Estradiol koliko zna bude blago povisen kod zena sa problematisnom stitnjacom.Nisi vadila vitamin D? Jel uzimas nesto za kvalitetu? Vjerojatno ti je navrh glave savjeta i svega sto si probala… 🤔 A stavrno imas jadna 100 problema za se nositi s time.
    HarryPotter super rezultat! Bas lijepo nek se sad nastavljaju dijeliti!

    Radila sam i razinu vitamina D sad mi se je popravia i to posteno.sada mi je 70 i nesto tako nesto a granica je 75.a sto se tice LH nije mi nista rekla za njega


    Hvala ti i znam da ce biti sve 5 u ponediljak

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    Nova sreca

    Nova sreca

    Grizli

    Nova sreca oprosti nisam popratila koji ti je zapravo dc? Meni se to cini skroz ok. Folikuli rastu na pocetku sporije kasnije ubrzaju al kad su na 15mm onda definitivno rastu 2mm dnevno. Meni su stopericu dali kad su bili 17-19mm i sve stanice su bile zrele. Prosli stimulirani sam imala 8dc 1 folikul od 24mm, a ostale sitnije nisu ih ni mislili punktirat, a na kraju 10dc bili 15mm i u njima 4js, a onaj veliki je prerastao u cistu, tako da ako ima js u manjim folikulima ima i od njih koristi nesmije se nista odbaciti. Drzim fige da svw bude uredu u ponedjeljak da ti ide stoperica i uspjeh u ovom ciklusu! Pretpostavljam da je u pitanju kombinacija losih stanica i spermija nazalost. A imas i dosta nizak taj LH koji u principu je i odgovoran za zrelos js. Estradiol koliko zna bude blago povisen kod zena sa problematisnom stitnjacom.Nisi vadila vitamin D? Jel uzimas nesto za kvalitetu? Vjerojatno ti je navrh glave savjeta i svega sto si probala… 🤔 A stavrno imas jadna 100 problema za se nositi s time.
    HarryPotter super rezultat! Bas lijepo nek se sad nastavljaju dijeliti!

    Radila sam i razinu vitamina D sad mi se je popravia i to posteno.sada mi je 70 i nesto tako nesto a granica je 75.a sto se tice LH nije mi nista rekla za njega

    Hvala ti i znam da ce biti sve 5 u ponediljak


    A pila sam svasta i nasama neznam sta nisam.al i ti imas taj problem

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.