Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Joj draga nadam se da će bit sve dobro, a ti se probaj nekako opustiti do ponedjeljka.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar HarryPotter

    HarryPotter

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Zene, zvali su me iz klinike.. Kao lab. Kaze da je za sada sve ok. Od 18 njih 10 ih se oplodilo, s tim da. Me zovu opet sutra, da jave stanje.. S obzirom da i dalje slijedi ta selekcija, nadam se da ce ostati bar 2 il 3 da su najbolje..Proces za sada za nas vise nego sto amo ocekivali.. Pa dalje vidjet cemo.. Lezim doma, malo nes radim po kuci, imam jos onaj pritisak pa se ne tjeram mnogo no na sto… 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Nasty

    Joj draga nadam se da će bit sve dobro, a ti se probaj nekako opustiti do ponedjeljka..

    Nova sreca ti si na full stimulaciji?
    Da li ti dr. nešto mijenjala za razliku od prijašnjih postupaka? Kakvi su tvoji nalazi? Muževi?
    Nešto si već pisala.. Ako imaš volje napiši malo detaljnije.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    HarryPotter

    Zene, zvali su me iz klinike.. Kao lab. Kaze da je za sada sve ok. Od 18 njih 10 ih se oplodilo, s tim da. Me zovu opet sutra, da jave stanje.. S obzirom da i dalje slijedi ta selekcija, nadam se da ce ostati bar 2 il 3 da su najbolje..Proces za sada za nas vise nego sto amo ocekivali.. Pa dalje vidjet cemo.. Lezim doma, malo nes radim po kuci, imam jos onaj pritisak pa se ne tjeram mnogo no na sto…

    Bravo, odlični rezultati! Sretno!🤗🍀

    [lilypie.com]

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Nemasekirancije ako si u prirodnjaku, onda je logično da se prati tvoj prirodni ciklus i zato sporije rastu. Sve je to ok!


    Nadam se da bude ok :)!
    Harry odlican rezultat, sada drzimo fige da opstanu :)

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    Nasty

    Nasty

    Joj draga nadam se da će bit sve dobro, a ti se probaj nekako opustiti do ponedjeljka..
    Nova srecati si na full stimulaciji?
    Da li ti dr. nešto mijenjala za razliku od prijašnjih postupaka? Kakvi su tvoji nalazi? Muževi?
    Nešto si već pisala.. Ako imaš volje napiši malo detaljnije..


    Je minjala mi je draga terapiju ovaj put.1 put sam bila na bemfoli 225 i centrotidu i dobila sam bila 7 folikula u svakoj je bila jajna stanica i drugi dan mi vratila 2 četverostanična i zavrsila je kao biohemijska trudnoća ostali nisu izdržali do blastocide.2 put kad sam išla dala mi je prva 4 dana bemfolu 225 pa od 6 dana pojačala na 300 i + centrotide tad sam imala 11 jajni stanica ni jedna nije izdržala do 5 dana a tako je opet drugi dan vratila jedan sa 4 stanice i 6 stanica.a sada 3 put ivf je bemfola bila 4 dana 225 a od srijede mi je bemfola 75 i perguveris i centrotide.ja iza sebe imam 4 pobačaja i stom da sam imala bliznačku trudnoću disam izgubila jedno u 9 tj a sina sam rodila sa 33 tj.muz ima usporene spermiće i abnomrmalno se ponašaju a ja imam problema sa štitnjačom i blagu mutaciju trombofilije.a sto se tiče hormona FSH 6,20 LH 2,20 OBA SU FOL.FAZA ,PRL 577 ,DHEA-SO4 4,40,  17,-OH PROG 3,50 BLAGO POVIŠENO SHBG 24,30 ,ANDROSTENDION 17,80 BLAGO POVISEN  ,ESTRADIOL 0,226 FOL.FAZA ,TESTESTERON 1,20 ,SLOBODNI TESTESTERON 4,70.ETO TOLIKO OD HORMONA

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    HarryPotter

    Zene, zvali su me iz klinike.. Kao lab. Kaze da je za sada sve ok. Od 18 njih 10 ih se oplodilo, s tim da. Me zovu opet sutra, da jave stanje.. S obzirom da i dalje slijedi ta selekcija, nadam se da ce ostati bar 2 il 3 da su najbolje..Proces za sada za nas vise nego sto amo ocekivali.. Pa dalje vidjet cemo.. Lezim doma, malo nes radim po kuci, imam jos onaj pritisak pa se ne tjeram mnogo no na sto…


    Draga dobro ti ji se je oplodilo i drzim fige da ti budu sve dobitne🤗

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Nova sreca skidam ti kapu što si sve prošla i dalje se boriš kao lavica. Iskreno ti želim da ti ovaj postupak bude dobitan. Znam da dr. nije zadovoljna rastom, ali ipak imaš folikula i još nekoliko dana da se još razviju i da bude sve ok. Jel ti sad mijenja terapiju ili pojačava?


    Nista nije mijenjala niti pojacavala.ja sam ju pitala ona mi je rekla da mi jaču terapiju nesmi dati.a ja vjerujem da su dobre veličine za neznam koliko je očekivala da ce za dva dana narest ali svaki je po 3 do  4 mm.citalala sam da restu po danu 2 mm.tako da me je bas sokirala

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    Nikitta

    U pravu si, u pravilu rastu 1 do 2 mm dnevno, u prirodnom ciklusu, s lijekovima ne znam, ali mi ovo sve kod tebe izgleda super.


    Ja sam uvjerena da su dobri neznam zašto nisam doktor ali tako osječam da je to dobro.i da ce uspjeti.jel slučajno zna itko na koju velicinu folikula daje se stoperica ja se nemogu sitit nikako

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Nova sreca

    Nikitta

    Nova sreca skidam ti kapu što si sve prošla i dalje se boriš kao lavica. Iskreno ti želim da ti ovaj postupak bude dobitan. Znam da dr. nije zadovoljna rastom, ali ipak imaš folikula i još nekoliko dana da se još razviju i da bude sve ok. Jel ti sad mijenja terapiju ili pojačava?

    Nista nije mijenjala niti pojacavala.ja sam ju pitala ona mi je rekla da mi jaču terapiju nesmi dati.a ja vjerujem da su dobre veličine za neznam koliko je očekivala da ce za dva dana narest ali svaki je po 3 do 4 mm.citalala sam da restu po danu 2 mm.tako da me je bas sokirala


    Pa svi kazu da je 2 mm po danu idealno. Tak da mislim da ti fakat dobru rastu. 
    Mene osobno isto muci taj rast, cudno mi je da su jos mali tak na 11dc. Al kak kad je mjerila sam jednog i nije mi nis govorila koliko i kako je  Al dobro vidjeti cemo u utorak.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.