Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    Grizli

    Nova sreca a koliko ih je nabrojala ili neznas taj podatak?
    Vaki hvala na smirivanju nervoze. Vec me pocelo prat da sam dobila upalu zbog te nelagode dole. A kad ono jos jedan ocekivani slucaj. Do sad sam znala imati samo sitne komadice bijele i dan prije menge vece komade, al nikad taj osjecaj nelagode pa me to prestrasilo. Al eto ako je to normalno prihvacam tu igru, pa hajmo isprobati i ovu varijantu crinone gela 🤣🤣🤣🤣 Boze moj sto mi jos necemo dozivit!


    Danas nije brojila niti spominjala koliko ima samo da nije zadovoljna veličinom

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Nova sreca

    Vaki

    Grizli - i ja sam to sugerirala Novoj sreći u prijašnjem postu. Vjerojatno su se nadali većem broju jer je veličina o. k.
    Nakon nekog vremena se nakupi tog crinone gela pa novi teže ulazi. Znam da sam jednom pomislila da je jedan aplikator bio prazan jer nisam čula onaj zvuk kod uštrcavanja pa sam šibnula još jedan. 🤣 Smeđe mi je bilo zaostala impla. krv, tako da se nadam da je tako i kod tebe, ali naravno s boljim ishodom…

    A vjerojatno je i to joj sto ih ima samo toliko.vidjet ce mo u ponediljak sta ce reć i kakvo je stanje


    Naravno da je to. Biti ce u pon to uspjesno :)!

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Me ne brini bitno da ih ima! Negdje sam procitala da kad ih je manji broj da je vise punih folikula i zrelih. Moras biti pozitivna i nadat se najboljem ishodu! Najvaznije da za 9 mj drzis mali smotuljak u rukama, a sad dal ces u ponedjeljak imat 2 ili 22 folikula manje vazno! 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    Grizli

    Me ne brini bitno da ih ima! Negdje sam procitala da kad ih je manji broj da je vise punih folikula i zrelih. Moras biti pozitivna i nadat se najboljem ishodu! Najvaznije da za 9 mj drzis mali smotuljak u rukama, a sad dal ces u ponedjeljak imat 2 ili 22 folikula manje vazno!


    Tako je bitno da bude zrelih jajnih stanica a koliko ih ima to nije bitno i da svaka od nas dobje svoga bebaca

  • Avatar HarryPotter

    HarryPotter

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Jutroo zenee 
    Grizli kakva sii 
    ☺️💪 Ja sam cekala citavo jutro poziv iz lab. I upravo su zvali, stanje kao i jucer svih 10 i dalje stoje vojnicki 

    😂
    Zvati ce nas i sutra, al da racunamo transfer u srijedu, to je 5 dan.. Nista,, ne smijem da se zalim, samo nek ide dalje svojim tokom.
    Jutros sam vec bolje, manje me stezu jajnici, i koliko pijem tevnosti mislim da cu ih “popisati”.

    😂

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Diana30

    Diana30

    Broj poruka: 356

    Prijavi adminu

    Nova sreca

    Didi28

    Samo da vam se javim, napokon sam doma, jucer sam pustena iz bolnice beta je 209, a na kontrolu idem u petak i onda vadim ponovno betu😘😇

    Bravo draga neka si napokon izišla sad odmaraj doma


    Hvala ti,odmorit cu se, pa glavu gore i u nove pobjede 😘

    👩30,,pcos 🧔32
    Od 2014.pokusavamo
    👦10god.rodila 2010.
    2/2015.1biokemijska
    5/2017.missed AB 7tt
    7/2018.2biokemijska
    1/2019.cervikalna trudnoca lijecena metatroksat lijekom
    Od toga prosla 2inseminacije i stimulirani ivf postupak, ovo su sve prirodne trudnoce koje se nisu odrzale🙏🙏
    Uvijek ima nade za svaku od nas, i nikad netreba odustati🤞🙏❤️

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    HarryPotter

    Jutroo zenee
    Grizli kakva sii
    ☺️💪 Ja sam cekala citavo jutro poziv iz lab. I upravo su zvali, stanje kao i jucer svih 10 i dalje stoje vojnicki

    😂
    Zvati ce nas i sutra, al da racunamo transfer u srijedu, to je 5 dan.. Nista,, ne smijem da se zalim, samo nek ide dalje svojim tokom.
    Jutros sam vec bolje, manje me stezu jajnici, i koliko pijem tevnosti mislim da cu ih “popisati”.

    😂


    Odlično draga da se svi razvijaju lipo.neka tako i nastave

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    HarryPotter woooow super! To je odlicno! Bit ce bebica! 😊😊😊😊😊 Jel planirate vratit 2 blastice ili 1?
    Hvala na pitanju ja sam pojma nemam kako… Dakle bud se vec danima u 6.23 a inace sam pospanac. Grudi malo bole malo ne, nesto su napuhane i kao teze al nista drasticno. Jedino me vec 2 dana svako malo ko strcne nesto u desnoj dojci da ne znam dal bi se brinula ili i to svrstala u kategorziju normalno. Najgore od svega mi je sto moram piskiti svakih sat vremena, zato me jucer malo uznemirila ona nelagoda sa stapicem, al poslije kontam ne pece, ne boli, ne svrbi pa valjda nije upala i normalno mokrim mislim nije ono na kapaljke. Kad mi se napuni mjehur onda me pocne boliti jajnik sto je ocito jos uvecan. Ujutro nemam griceve, pa kasnije ih dobim. Skuzila sma da imam neke 3 vrste grceva kao menstrualne, probadanje samo s jedne strane trbuha dole nisko i pritisak neki… Uglavnom svega i nicega konkretnog. S obzirom da nocas nisam bas spavala jer me moja prekrasna astma krenula daviti sva sam danas neka nikakva ne znam jel mi hladno ili vruce! Pa sad ti meni draga Harry probaj objasniti kako sam jer ja sama nemam pojma. 😏🤓😕
    Hrabrica kako si ti? Jel imas kakve tegobice? Jos malo i vadis betu jel da? 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Nova sreca draga, pitala sam te već, pretpostavljam da nisi vidila post. Znaš li od koliko do koliko sati se rade folikulometrije u KBC Split? I koliko puta si obično išla na UZV/folikulom. prije punkcije?
    Pitam zbog uzimanja eventualnog bolovanja.
    Thnx

    [lilypie.com]

  • Avatar HarryPotter

    HarryPotter

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Hahahahah Grizli, nasmijala si me 

    😂😂
    Nezz ni mi jos, mislimo se, nezz da trazimo i savjet od embriologa, jel veca uspjesnost kada ide 2 il jedna.. Sve sam s oprezom isla do ovog postupka, pa nismo mnogo jos ni razmisljali, al morat cemo do srijede.
    Znam, da niko nista me moze garantirati, vec eto. Ako imas kakav pametan savijet, pisi. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.