Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Akrilne boje i ljepila mogu imat dugorocne posljedice ako su muskarci duze vrijeme bili pod tim utjecajem. Treba i nekoliko godina da se tijelo oporavi. No nemoj sad to uzimat za krivca niti traziti sto je krivo. Najbolje da uzima te antioksidanse i vidi sto jos mu kaze androlog. Visok je fsh, al tu sto sam gledala istrazivanja imali su duplo vece cak neki i 3x. Nemoj se zalostiti biti ce sve u redu na kraju. Nek jos pita svog dr da mu da te pretrage ako moze bez specijalistickog nalaza. Ajde zagrli muza treba mu sad tvoja podrska, kao i tebi njegova. Sve cete vi rijeaiti i na kraju cemo svi skupa slaviti sa svojim bebicama! 

  • Avatar ifka24

    ifka24

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Ifka24 da, u Petrovoj nema čekanja, čim prikupite sve nalaze, odmah se 2 ili 3 dc u postupak. Na licu mjesta se dobiju lijekovi.Kod privatnika je isti postupak, samo malo osobniji pristup i više vremena se posveti pojedinom pacijentu. Cijene se kreću otprilike svugdje isto, od 3.000 do 5.000 eur, ovisi koliko embrija ima za zamrznuti. Ja nikad nisam imala niš za zamrznut, a i nikad nije bilo potrebe za full stimulacijom, nego blagom - tako da sam koristila manje lijekova, a time i jeftinije prošla. 2.200 eur po postupku, što je bagatela u odnosu na druge cure koje imaju full stimulaciju i više js, a time i više embrija za kriopohranu. 😱

    Nikitta nadam se da cemo mi biti u prirodnjaku pa necemo morati cekati na listi jer ce me nervoza do tad pojesti 😕.
    Razmisljala sam i ja o privatnicima ali mislim si ako imam pravo ovako zasto nebi iskoristila, iako vjerujem da je kod privatnika to sve po ps-u i znatno brze nego ovako.
    Da li se hormoni vade u petrovoj ili to moram traziti negdje drugdje?

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    ninna1804

    Babylove ja sam radila trombofiliju u Os….nisam se narucivala, samo dosla s uputnicom, izvadili mi krv, nalazi bili gotovi za tjedan dana, poslali postom 😉
    Pinklife i Bluebird uzivajte, zasluzile ste 😘😘…takve vijesti bas ohrabruju…
    Grizli kod tebe sve djeluje bas obecavajuce, drzim ti fige, sretnoo!!

    Hvala ti na info.. mozes li mi samo jos reci od kada do vade krv?

  • Blacky89

    Broj poruka: 969

    Prijavi adminu

    Nikitta sretno s oporavkom nakon operacije... pa onda u nove pobjede 🤗
    Grizli... izgleda ti je ovaj put pogođena terapije... 😊 bit ce tulum u labosu sigurno 👏🏼 🎉 🥂

  • Avatar HarryPotter

    HarryPotter

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Zene posto cu putovati u drugu drzavu na postupke, morat cu nekako iskombin. Bolovanje. Jel mislite da mi je potrebno tek iza transfe. Ako dodje do toga, il je bolje zbog stresa i svega, da uzmem prije punkcije..
    Ni sama nezz, mozda mogu iskombinirati nekako posao, i ako ce to biti naglavacke. 
    😶🤐Posto to sve ide privatno, jos druga drzava, pih.. 

    url=https://lilypie.com]

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Grizli sve zvuči jako dobro ,pratim te i šaljem pozitivne misli. Dr Žvaka ,svaki put kad bi vidjela da je on,odmah sam osip dobila🤦 ,ali sve to prođe i poslije se čovjek smije svemu tome.

    url=https://lilypie.com]
    DANTE

  • ninna1804

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Babylove

    ninna1804

    Babylove ja sam radila trombofiliju u Os….nisam se narucivala, samo dosla s uputnicom, izvadili mi krv, nalazi bili gotovi za tjedan dana, poslali postom 😉
    Pinklife i Bluebird uzivajte, zasluzile ste 😘😘…takve vijesti bas ohrabruju…
    Grizli kod tebe sve djeluje bas obecavajuce, drzim ti fige, sretnoo!!
    Hvala ti na info.. mozes li mi samo jos reci od kada do vade krv?

    Ufff, nisam 100% sigurna....mislim da je 8,00-10,00h, ali moguce i 7,30-9,30h, najbolje nazovi i provjeri da budes sigurna 031/511-590 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Blacky ocito da je dobro pogodjena stimulacija. Samo nek oni prtijaju u labosu! 
    HarryPotter ja bi ti isto preporucila da od punkcije uzmes jer meni od svega najteze padnu punkcije i treba tijelu da se oporavi i odmori do ET. Cak bi rekla da treba vise bolovanje par dana iz punkcije nego iza transfera. 
    Beba bas se kad ga vidim zakolutam ocima. Al dobro ne mogu rec da nije covjek strucan. Samo iritira me to zvakanje. Kako si ti? 
    Nikita jes dala si sinoć ovitrelle i krece show kod mene. 
    Curke jel vas bolila glava od puregona? Dakle mene od kad sam si ga dala poslije 10-20 min krenula glavobolja i do 21 bilo izdrzljivo, onda je pocelo nabijanje u glavi i to tako da nakon stoperice nisam mogla gledat od bolova ni zaspat. Morala popit buprofen za koji se nadam da nece stetit mislim ne bi smio, al jednostavno to nije bilo za izdrzat. Nikad tako glava me nije bolila,a prosli put mi nije tako bilo od ovitrelle pa pretpostavljam da je mozda od puregona?! 

  • BackInBlack

    Broj poruka: 155

    Prijavi adminu

    Evo i mene sa 2. uzv...desno 15/15/15/15/14, lijevo 14/14/13/12, endo 8. Idem na 3. uzv u cetvrtak, rekao je dr da jedno 99% stoperica ide u cetvrtak i aspiracija u subotu. Nadam se da ce to jos malo narasti :-D
    Inace sam ok, samo me muci slabost i mucnine, tu i tamo osjetim pritisak na jajnicima, ali nije strasno.
    Grizli, drzim fige sutra ;-)

    38+6

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    BackInBlack

    Evo i mene sa 2. uzv…desno 15/15/15/15/14, lijevo 14/14/13/12, endo 8. Idem na 3. uzv u cetvrtak, rekao je dr da jedno 99% stoperica ide u cetvrtak i aspiracija u subotu. Nadam se da ce to jos malo narasti :-D
    Inace sam ok, samo me muci slabost i mucnine, tu i tamo osjetim pritisak na jajnicima, ali nije strasno.
    Grizli, drzim fige sutra ;-)

    Draga super jih imaš,sretno

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.