Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Sve je za sad ok, ne mogu se požaliti unatoč sitnim problemima sa šećerom (sad sam na inzulinu) ,beba je ok,još brojim sitno iako nemam taj osjećaj. Ne mogu to opisati ali osjećam se jako dobro kao trudnica i nekako jako lijepo. Prestala sam guglati pa mi je sad puno lakše,ne razmišljam više o svim mogućim komplikacijama,čak i ovaj trudnički tečaj na koji idemo me opterećuje ,jer najrađe bi da ne znam ništa. Još uvijek sve mogu sama i to mi puno znači . Vidjet ćeš kad budeš i sama trudna koliko mi koje to dugo čekamo drugačije sve doživljavamo.

    url=https://lilypie.com]
    DANTE

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    BackInBlack super imas ih 9 ako sam dobro skuzila. Taman do cet ce narast fino svi. Bit ce tu lijepih js 🤞🤞🤞 da sve budu dobre i oplode se! Endometrij ti je malo tanji, vidim sporo ti odebljaje ili mi se cini? Jedi cikle ovih dana ako ju volis kazu da pomaze. Prezivit ces ti te mucine, drzi se i da sve bude super!
    Beba mogu za sad samo sanjat kako je to. Vjerujem da mi koje se namucimo pošteno za uspjesnu trudnocu da puno manje drame imamo oko sitnih problema. Cuvaj se samo, zao mi je da si na inzulinu, al najvaznije da je beba dobro. Jucer je jedna trudnica sa dosta velikim trbuscicem sjedila u cekaonici i cekala nikako da nju prozovu pa sjetila se tebe kad si prijetila da ces sjediti tamo. Pomislila sam pa nije valjda to Beba luda pa dosla se ovdje grbiti na one extra "udobne" stolice. 🤣

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Ifka24 ako si u Petrovoj u postupku, sve pretrage radiš temeljem D1 uputnice (bolničko liječenje), 90% pretraga se kod njih napravi, a TSH, ft3 i ft4 ti daju internu uputnicu za Rebro. Tumorski markeri i krva grupa vadi se odmah kraj bolnice, u Zavodu za transfuzijsku medicinu, Petrova 3.Kad si u vg u postupku, vjerujem da tamo radiš i sve pretrage, i da je ista špranca s internim uputnicama. Babylove je vjerujem bila u VG na postupku, može ti pomoć svojim iskustvom.Ako ideš privatno, onda bi ti soc. gin. trebao dat sve uputnice za mpo postupak, no ja sam sve nalaze privatno radila. 😊


    Jesam u vg sam... hormone sam tamo sve vadila... osim onog 3 dan to sam u petrovoj.. ali to sam vadila prije konzultacija... uputnice dobijes od svog ginekologa... a kad kreces u postupak nosis D1 uputnicu... na stimulirani se ceka nakon dogovora cca 2-3 mj mozda i mj ali do tada se ide u prirodni.. ja sam u prirodnom bila bez ikakvih ljekova.. ali ovisi ima i cura koje su bile na klomifenu....sretno 😊 ako te sto zanima samo pitaj... odmah bi ja pisala ali nisam par dana bila na temi pa sam na brzinu samo prelistala pa nisam skuzila da si bila tamo na konzultacijama...
    Nina hvala na info 😊

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    Beba sretno 💓💓💓
    Grizli i tebi jos jednom 🤞🤞🤞 da sutra sve prode u savrsenom redu

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Ma tako sam zahvalna Bogu da je uspjelo da sve i da me nešto boli ne bi ni primjetila😂. Kad se sjetim testova,sve ovo šta ti govoriš Nikita( vađenje iz smeća,analiziranje,jednog sam čak i rastavila na dijelove😂).  Najvažnije mi je da je bebica dobro,a i svi dr koje obilazim u trudnoći vesele se samnom. Nije ni inzulin kraj svijeta,glavno da je bebi dobro.Žao mi je Nikita da su ti se tako zaredale te operacije i sama sam prošla tokom postupka svašta ,ali vjeruj sve je to za tvoje dobro i tako to mora bit,korak po korak i doći će sve na svoje.
    Hvala vam cure na lijepim riječima,uvijek vas pratim i veselim vašim uspjesima .

    url=https://lilypie.com]
    DANTE

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Grizli sretno sutra :)! Drzimo fige!!!😍
    Backinblack zakonnnnnn rezultat :)! Bude i endometrij se podebljao jos. Bitno da se osjecas ok. Drzi seeee, jos malooo 🤗😊
    Beba zao mi je cuti za ibzulin...ali hajde nije bi to tako strasno. Zelim ti svu srecu svijeta dalje 😊

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Pa lijepo su krenule vaše stimulacije, dobro ste reagirale. Super, neka se samo nastavi tako. 😉
    Meni je sutra kon. pregled kod endokrinologa, držite fige da je sve o. k. pa da mogu u postupak. 😍

    🤞❤️🙏
    url=https://lilypie.com]

  • BackInBlack

    Broj poruka: 155

    Prijavi adminu

    Cure, hvala na podrsci ;-)
    Imam jedno blesavo pitanje, sad kad sam se pikala cini mi se da sam si vecu dozu Gonala dala, ali ne znam koliko. I sad ne znam hoce to biti kakav problem? :-/ Sta mislite?

    38+6

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Vaki sretno na lregledu i da sve bude super da mozete u postupak! 
    BackInBlack jel nema prozorcic ona da vidis koliko je lijeka ostalo unutra ili mogucnost da se odvije pen pa da vidis na ampuli koliko si stavila. Nisam nikad imala gonal pa ne znam al na puregonu kad odsarafis vidi se koliko je ostalo. Pa sad ako si dala vecu dozu hm ne znam mozda moze imat neki prevelik ako doza nije jako pojacana i ako je to samo danas. Provjeri dal mozes kako vidjet koliko si dala si lijeka, pa mozda da provjeris sa mpo sutra za svaki slucaj. U pravilu po logici veca doza bi stimuliraja intenzivniji razvoj folikula. 

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    U penu je Gonal? Onda bi se trebalo vidjeti koliko još ima lijeka pa da smanjiš sutrašnju dozu onoliko koliko si danas šibnula više!? Naravno, bilo bi dobro da pitaš MPO doktora... Meni je bilo bed jer sam prolila gotovo cijelu ampulu pa nisam ništa pitala ni rekla, a mogla sam i dobila bih drugu. Eto, uči se na greškama. 

    🤞❤️🙏
    url=https://lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.