Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Baš sam i ja to htjela napisati... Doktori, kad čuju da si već rodila, mahat će rukom i reći da je s tobom sve o. k. i da samo nisi imala sreće... 
    Curke, sretno! Drago mi je da ste krenule... 😍

    🤞❤️🙏
    url=https://lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Didi zaboravila ja objasniti imuno al evo Nikita ti je lijepo objasnila. Od imuno jos može se anti dsDna i ne znam dal smo sto preskocile. Nazalost u mom slucaju su na neke jos dodatne oretrage isli tek nakon 3 spontanog prije tog imala sam samo trombofiliju odradjenu i torch, zato mislim da je komplet obrada vazna vec nakon 1. Marijaiva nemoj me krivo shvatiti al to nije punjenje fascikla nikako bar znas na cemu si u zivotu. Po tvome je najbolje gurnut glavu u pijesak i praviti se da problem ne postoji jer eto u RH nemozemo to rijesiti. Imam 4.spontana iza sebe i ni 1 sekunde nisam zalila sto sam odradila sve te pretrage do sad, iako su dosli uredni nalazi mi bar znam da je to u redu, mirnija sam i spremina na borbu dalje. 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    BackInBlack kako se osjecas od stimulacije? Meni sinoc poceli bolovi u donjem dijelu ledja i trbuha, a jutros jajnici rasturaju. Srecom pa ludila jos nema, al bas ovaj put intenzivno osjecam trbuh. Mislim da je neka od vas bila spominjala probleme sa probavom i stolicom dok je na stimulaciji bila? Sto pomaze? 
    Nikitta slazem se s tobom osim svega navedenog nama treba i nesto veca doza srece za uspjeh!

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    Grizli

    BackInBlack kako se osjecas od stimulacije? Meni sinoc poceli bolovi u donjem dijelu ledja i trbuha, a jutros jajnici rasturaju. Srecom pa ludila jos nema, al bas ovaj put intenzivno osjecam trbuh. Mislim da je neka od vas bila spominjala probleme sa probavom i stolicom dok je na stimulaciji bila? Sto pomaze?
    Nikitta slazem se s tobom osim svega navedenog nama treba i nesto veca doza srece za uspjeh!

    Draga prija mi je za probavu pila donat mg i abc jogurte njoj je pomoglo

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Vidis potpuno zaboravila da mogu Mg uzet. Imam sumece pa cu vidit dal pomaze. Hvala ti

  • Avatar ifka24

    ifka24

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Hej drage moje, relativno sam nova u ovome svemu a imam sto pitanja, pa ako ima neka dobra dusica da mi odgovori na par pitanja. 😊 Ja i MM smo obavili skoro sve nalaze, ostali su samo moji hormoni 2., 5., dc i 21. dc, svi su nam nalazi dobri , kod mene je problem neprohodnog jajovoda desnog, lijevog ni nemam. Sad me zanima da li cemo mi biti u stimuliranom ili prirodnom ciklusu, i koliko sad treba vremena od prve kontrole s nalazima do kretanja u postupak? Hvala vam svima unaprijed 😚😊

  • BackInBlack

    Broj poruka: 155

    Prijavi adminu

    Grizli

    BackInBlack kako se osjecas od stimulacije? Meni sinoc poceli bolovi u donjem dijelu ledja i trbuha, a jutros jajnici rasturaju. Srecom pa ludila jos nema, al bas ovaj put intenzivno osjecam trbuh. Mislim da je neka od vas bila spominjala probleme sa probavom i stolicom dok je na stimulaciji bila? Sto pomaze?
    Nikitta slazem se s tobom osim svega navedenog nama treba i nesto veca doza srece za uspjeh!

    Osjecam se ok, povremeno me tu i tamo bole jajnici, no nista strasno, najvise ih isjecam poslije pikanja. Jedino sto se meni trbuh napuhao, ali tako mi je bilo uvijek do sada, svakim danom je sve veci :-/Cure koje ste uzimale maticnu mlijec, jeste je uzimale i za vrijeme postupka ili ste za to vrijeme prestale?

    38+6

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Ifka bok i dobrodosla i sto pbze presla na neku drugu trudnicku temu. Prvo ovisi odakle si jer se ne ceka u svakoj bopnici isto za postupak. Drugo dal se ide odmah na stimulaciju ili prirodnjak prvo ovisi o tvojim godinama i dijagnozama, hormonima isl. Obicno je praksa prvo prirodnjak, al evo bas jucer mi je jedna cura rekla da njoj posto ima 38 godina su se odlucili odmah na stimulaciju ici. Sretno!
    BackInBlack ja maticnu prestanem mjesec prije postupka to mi je nekako praksa bila, al nedavno smo tu konstatirale da ona dosta pojaca imunitet pa da mozda ju mi zene na mpo ne bi ni trebale uzimat. Moj prijedlog ti je da svakako prestanes sad kad si u postupku, al u konacnici to je tvoj odabir. 

  • Klaus_zg

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    evo ljudi da se javim...
    jucer je bio prvi ultrazvuk jedno srceko kuca...ali moram mirovat imam hiper i tekucine...da vas pitam koliko je to opasno za bebu??

    Klaus

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    Klaus_zg

    evo ljudi da se javim…
    jucer je bio prvi ultrazvuk jedno srceko kuca…ali moram mirovat imam hiper i tekucine…da vas pitam koliko je to opasno za bebu??

    Bravo klaus bitno da je srčeko prokucalo,sad samo polako i sigurno.a za hiper ti neznam nemam iskustva sa tim

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.