Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Blacky89

    Broj poruka: 969

    Prijavi adminu

    Aha Nikitta, odstranjena su oba

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Ovo je meni SF. Sva bih se spetljala i ne mogu zamisliti da to ne vadim 6h.😂

    🤞❤️🙏
    url=https://lilypie.com]

  • Avatar AAAARI

    AAAARI

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    Svaka čast kome uspije. Meni su sve to budalaštine 

  • Magica

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Pozdrav.
    Ja koristim menstrualnu casicu i meni je to bas super stvar. Lako se stavi i izvadi bez ikakvih problema. Ne smeta neosjetis ga da ga imas u sebi. Ja bi svakom preporučila da proba. 

  • ninna1804

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Curke moje, meni opet slijedi iscekivanje, jucer imala FET dvije blastice 💗💗.... Pokusat cu se opustit, necu prelezati kao prošli put, vise mirovanja samo 2-3 dana i idem na posao od ponedjeljka. Drzite mi fige 😘😘!!!!

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Magica mene iskreno grozi ta pomisao na tu casicu. Ne znam dal bi se opustila da to imam za vrijeme menge. Al dosta cura to hvali.
    Nina sretno i da javis lijepu betu uskoro

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    ninna1804

    Curke moje, meni opet slijedi iscekivanje, jucer imala FET dvije blastice 💗💗…. Pokusat cu se opustit, necu prelezati kao prošli put, vise mirovanja samo 2-3 dana i idem na posao od ponedjeljka. Drzite mi fige 😘😘!!!!

    Draga sretno ti bilo i držim fige da bude uspjesno😘

  • BackInBlack

    Broj poruka: 155

    Prijavi adminu

    Cure evo mene sa 1.uzv...
    Desno 9/7/7, lijevo 7/6/6, endo 7. Kaze dr da je to jos sitno pa tek u uto idem na 2.uzv. Nadam se da ce to barem malo porasti i jos nesto izrasti :-D 
    Nina sretno s iscekivanjem ;-) 
    Grizli, kako si ti? 

    38+6

  • Malenaa88

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    Nina sretno drzim fige. 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Evo i ja gotova. Moji su pak od 11-13mm ocito mi je pogodjeno to sto sam kasnije krenula sam pikanjem i pase mi pretpostavljam ta elovna jer inace 7dc sam znala imat vec folikule prevelike 17-19mm u svim dosadašnjim postupcima. Od danas orgalutran u ponedjeljak opet uzv pa ce vidit dalje. I da sto je najbolje danas nasla 6-7 folikula s time da ih je 4 tih 11-13mm, a ovi drugi su malo manji nije ih mjerila. Tako da ima nade za dobru situaciju sad jos samo da su svi puni. Endo 7 isto ko i BackInBlack imam

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.