Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    S losim kariogramom sam otišla da mi potpišu zahtjev za liječenje u Belgiji, iako su mi na genetskom savjetovanju rekli da može uspjeti i prirodno ali tri spontana su mi dosta. Kada dobiješ nalaz, ako je loš, najbolje da se javiš u klinike vani i vidiš šta će ti reći. Belgija je za PGD najisplativija iako je dalje od Češke 

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️

  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

     Nova sreca između 14.  i 21. kromosoma 

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️

  • Avatar AAAARI

    AAAARI

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    Hvala ti. Čekat ćemo sad taj nalaz pa ćemo vidjeti što dalje. 

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    Lemon

    Nova sreca između 14. i 21. kromosoma

    Bi mi mogla reci koliko si cekala papire da ti se odobri to sve.izvini al zanima me zbog prije

  • Avatar Anja

    Anja

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Cao mame i buduce mame 😁 vec neko vrijeme pratim forume po internetu pa zelim sada ja licno da pitam jel netko imao iskustva sa Brevactid 5000 inekcijom ? Ja sam primila prvu inekciju 08.01.19. i imala odnos sa MM isto dan , zanima me kolika je vjerovatnoca da zatrudnim ? I koliko dugo da sacekam prije nego napravim test s obzirom da mi je termin kod doktora tek 28.01. a mislim da mecu moci izdrzati do tada hhh 😂 zanima me i jeste imali neke probleme nakon tablete ja imam malo jace bolove u stomaku i imam proljev , jel i to normalno ? Hvalaa vam 😁😊

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Dobrodosla Anja, i nek bude sretno ovaj put. Ja sam u 1.prirodnom imala tu stopericu al nisam sigurna od koliko IU je bilo. Znam da sam od njega imala dosta nuspojava od mucnine, bolova u trbuhu dole, jako bolnih grudi... U principu sve trudnicke simptome tako da je to ocito normalno s njime. A test je najbolje 14 dana nakon tog odnosa tempiranog napraviti posto ne znas 100% kad je bila ovulacija. Sretno

  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Nova sreca

    Lemon

    Nova sreca između 14. i 21. kromosoma
    Bi mi mogla reci koliko si cekala papire da ti se odobri to sve.izvini al zanima me zbog prije

    Kada šalješ potpisan zahtjev na Zavod moraš priložiti i nalaze, tako da sam ja sve nalaze koje sam morala skupiti za Belgiju slala i na HZZO. Nalaze sam skupljala cca 2 mj.,ali mislim da možeš i brže to obaviti, prvo se treba raspitati u klinici koji nalazi su potrebni. I iako sam po forumima čitala da se Rješenje čeka i do dva mjeseca, meni su ga poslali u roku od 10 dana od kad sam im poslala Zahtjev. 

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️

  • Blacky89

    Broj poruka: 969

    Prijavi adminu

    Nikitta ja sam upravo pročitala članak o tome na Indexu. Dodjem ovdje vidjeti sta ima, kad ti pišeš o tome 😁
    A nemam pojma... isplati se pokusati... kad bi kod mene postojala mogućnost za spontanom trudnoćom, ja bih to vec vjerojatno probala 😂

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    Lemon

    Nova sreca

    Lemon

    Nova sreca između 14. i 21. kromosoma
    Bi mi mogla reci koliko si cekala papire da ti se odobri to sve.izvini al zanima me zbog prije
    Kada šalješ potpisan zahtjev na Zavod moraš priložiti i nalaze, tako da sam ja sve nalaze koje sam morala skupiti za Belgiju slala i na HZZO. Nalaze sam skupljala cca 2 mj.,ali mislim da možeš i brže to obaviti, prvo se treba raspitati u klinici koji nalazi su potrebni. I iako sam po forumima čitala da se Rješenje čeka i do dva mjeseca, meni su ga poslali u roku od 10 dana od kad sam im poslala Zahtjev.

    Hvala draga

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Zaninljivo, slicno funkcionira koa ona neka casica za pomoc u zceceu sta mi je bila slala neka cura, samo ovo naravno se moze kupiti u trgovini samo. Nikita ako probas javi kako funkcionira. A muzevi bi sigurno bili odusevljeni posebno ako plastucnu casicu zamjene gumenim umetkom. 🤣

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.