Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Aaaari to i mene muci sto ako se opet ne desi li bude losa implantacija. Ja cekam jos nalaze od imuno nije mi ih se dalo cekat iskreno. Stalno nesto cekamo i stalno nesto fali, pa smo dogovorili da idemo bez obzira sto ti nalazi jos nisu jer i tako mi ih nisu preporucili u Ri nego sam sama inzistira na njima. Nadam se da ce bar jednom i nas zakaciti neka luda kombinacija i sreca. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Nikitta ja isto sljedeći tjedan idem vaditi zube, i to dva  Pretpostavljam da ću i sama biti otečena par dana pa mi je nezgodno ići negdje, uzet ću i par dana bolovanja!
    Inače meni je ovaj mjesec menga uranila, odnosno kako je prošli mjesec kasnila 5 dana zbog crinone-a tako je ovaj mjesec uranila točno tih 5 dana. Neznam koliko je to normalno s obzirom da sam bila u prirodnom ivf bez neke terapije hormonima, ali očito moje tijelo ima svoj ritam i ne da da ga išta izbaci iz takta 
    Cure koje ste u postupku ovaj mjeses- sretno, držim fige!!

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Nikita citala da ako se plod implantira u cervixu onda krene razvoj posteljice i svega ostaloga u nekim krvim sudovima i zato moraju sve vaditi jer nemaju kako drukcije zaustaviti krvarenje i to je opasno tj najopasniji i najrjeđi oblik vanmatericne. To je kao kad je uznapredovala t u jajovodu pa ga odstrane. Bitno da sve ode sa tabletama i da nema posljedica. Ja imam PAI heterozigot sam i 2 hematologa i 2 mpo su rekli da ne moram nista, ukljucujuci i moju mpo. Samo jedna mpo neka mladja zenska kod koje sam bila prosli put na aspiraciji mi je rekla da uzimam andol sve do aspiracije onda pauza do et da ne bi jace krvarila. Al ja po preporuci jednog ginekologa sa hitnog pijem andol 100 stalno jer ne zelim opet cut a da ste bar pili mozda ne bi ovako zavrsilo. 😒 Sta se Elonve tice ok, malo osjecam bockanja samo u jajnicima osjecam. Nema ludila za sad niti ista od drugih simptoma. 

  • Nonina

    Broj poruka: 210

    Prijavi adminu

    Didi zao mi je. Pratim vas povremeno i bas mi je zao kad uspije a  ne uspije kako treba. 🙁
    Grizli, ja sam bila na elonvi 2 puta i osobno sam zadovoljna . Potaknulo ono malo sto imam i rezultati su bili npr 5 folikula,4 js sto je dobro.  Jajnici se osjecaju dosta ali to je dobar znak. Dogadja se nesto.
    U kojoj si bolnici Grizli? 
    Sretno svim curama! 

    muž-sve ok, ja- odstranjeni jajovodi,niski amh
    1.) polustim.gonal - 1 js ,beta 0
    2. ) prirodni 0 js
    3. ) elonva 2 js , 2 vraćena,beta 0
    4. ) elonva 4 js, sve došle do 3d,ali 5d=1 bl, beta 0
    5. ) puregon , 0 js
    6. ) prirodni 0 js

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Didi draga drzi se. Hvala bogu da si dosla na vrijeme. Oporavi se sada pa u nove pobjede. Jako mi je zao.
    Grizli tako jeee, dogovoren je bio ivf kao slijedeci al eto stalno nesto pa nikak krenut. Sad se nadam se krecem slijedeci tjedan, u sri bi trebala doci M. A i nadam se da ce biti ivf kako smo zadnje pricali. Neda mi se vise trositi vrijeme na inseminacije.
    Vaki meni su na to pitanje odgovorilo da se bol moze prenasati s jednog jajnika na drugi. Sad..sta je tocno, nemam pojma.

  • Magica

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Didi bas mi je zao sto se desilo. Ali hvala bogu da si dosla na vrijeme. Zelim ti brz oporavak

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    Didi draga brzi oporavak želim i da što prije to prebrodiš

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    Drage moje molim vas ako mi možete reći jeli itko od vas koristia ovu kombinaciju koju sam danas dobila.Bemfola 225+Centrotide i perguveris.ovo mi je 3 pokušaj.perguveris nisam nikako dosad koristila.Jeli itko radia tu kombinaciju?

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Nonina u Rijeci sam. O super mi je to info jer ja sam imala jucer bas malo antralaca pa bi bilo pozeljno da se razviju sve js da dobijem bar nesto na kraju.
    Nemasekirancije onda sretno i da krenes sa ivf. 
    Nikita tnx da bar je dobitna. Moram priznat da ako nis puno manje opterecenje mi je ova stimulacija nego prosli put. 

  • Avatar AAAARI

    AAAARI

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    Cure doći će i naše vrijeme. Mada i sama često posumnjam u to. Sad moram na neku dijetu da skinem te viškove od blagdana i onda nadam se na proljeće da startamo i mi. 
    Didi baš mi je žao. Ovo je baš grozno što ti se desilo.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.