Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ivy001

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Ma da cula sam i ja svasta o tome dobrog i loseg inace sam uzela Kelp i pijem jako kratko...hvala svejedno

  • Magica

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Cao zenskice. 
    Izgleda cu sutra ili preksutra dobit mengu. Jako me doljni dio stomaka boli i imam takav osjecaj. A ja bi 3dc trebala ic na hssg sta ako mi bude 3dc subota ili Nedelja? Jel ga mogu i vikendom radit? Inace iz rijeke sam pa dali iko ista zna za to? Ili cu morat oped cekat mengu? 

  • Avatar AAAARI

    AAAARI

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    Cula sam i ja za taj jod. Posto pijem eutirox onda ne smijem to piti. Tako su mi rekle gospode u ljekarni. Inace kod svakog transfera pila sam aspirin i nista nije pomoglo.  Tsh mi se sad u zadnjem transferu povecao i sad sam morala pojacati dozu. Citala sam za te alge. Mislim da cu i ja to poceti uzimati ako se smije uz eutirox. 

  • Avatar AAAARI

    AAAARI

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    Lemon

    AAAARI

    Eto rijesili mi i kariogram. Na sv Duhu. Dođe se izvadi krv ispuni upitnik i salju nalaze na adresu. Za jedno 1.5 mjesec. Jel ima ko da je sve ok osim kariograma? Sad jos uzv dojke moram i gotovo sa svim nalazima. Razgovarala sam s dr hematologom o pai heterozigot 4g/5g i veli da.po njemu to nije za heparin. Pa eto mi smo opet na nuli. Kad stignu svi nalazi javljam se Škvorcu pa ćemo vidjetu što dalje.Cure sretno u ppstupcima i da nam konačno krene na bolje 😘😍
    Meni je sve uredno osim kariograma, suprug ok a ja imam translokaciju kromosoma i idemo u Belgiju na PGD.. Mislim svjesna sam da nisam napravila sve moguće nalaze ali vidim da je to skoro nemoguće jer stalno nešto otrkrijemo što se može napraviti, ali brisevi, TORCH, trombofilija i hormoni su mi ok..

    Zasto baš Belgija?

  • Deleted user

    Broj poruka: 330

    Prijavi adminu

    Magica

    Cao zenskice.
    Izgleda cu sutra ili preksutra dobit mengu. Jako me doljni dio stomaka boli i imam takav osjecaj. A ja bi 3dc trebala ic na hssg sta ako mi bude 3dc subota ili Nedelja? Jel ga mogu i vikendom radit? Inace iz rijeke sam pa dali iko ista zna za to? Ili cu morat oped cekat mengu?

    Hssg se ne radi za vrijeme menstruacije,uglavnom poslije menstruacije a prije ovulacije se radi,da nisi nesto krivo shvatila?

  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    U Brusselu je to drzavna bolnica,a ne privatna kao u Češkoj pa Zavod pokriva većinu troškova. Platili smo dio konzultacija 175 eur, postupak cijeli je oko 6-7.000 eur a mi ćemo platiti samo cca 800 eur.. I isto imamo povrat putnih troškova kao i Češka. Ovo govorim za PGD, ne znam kako je za druge stvari, jer PGD se ne radi u RH. 

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️

  • Magica

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Norules

    Magica

    Cao zenskice.
    Izgleda cu sutra ili preksutra dobit mengu. Jako me doljni dio stomaka boli i imam takav osjecaj. A ja bi 3dc trebala ic na hssg sta ako mi bude 3dc subota ili Nedelja? Jel ga mogu i vikendom radit? Inace iz rijeke sam pa dali iko ista zna za to? Ili cu morat oped cekat mengu?
    Hssg se ne radi za vrijeme menstruacije,uglavnom poslije menstruacije a prije ovulacije se radi,da nisi nesto krivo shvatila?

    Pitala sam kad sam bila na humanoj i doktor mi reko i na papirima pise. Moram nazvat i napravit termin 1dc da bi 3dc dosla napravit hssg i tako mi gin. Isto rekla. Da kao prostog jajovoda se radi kad je M. Zato mi i dala tablete da dobijem mengu. 

  • Avatar AAAARI

    AAAARI

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    Lemon

    U Brusselu je to drzavna bolnica,a ne privatna kao u Češkoj pa Zavod pokriva većinu troškova. Platili smo dio konzultacija 175 eur, postupak cijeli je oko 6-7.000 eur a mi ćemo platiti samo cca 800 eur.. I isto imamo povrat putnih troškova kao i Češka. Ovo govorim za PGD, ne znam kako je za druge stvari, jer PGD se ne radi u RH.

    To ste dobili na temelnu loseg kariograma?

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Mislim da je Grizli u pravu. Moja kolegica ima problema sa štitnjačom i pije Jadrankinu otopinu, skroz se skinula s tableta.
    No, meni se TSH digao kad sam ju uzimala!? A, trebala sam ga samo malo sniziti. Odmah sam prestala... Naravno da smiješ alge, doduše meni su bljutave, ali trebale bi pomoći. 

    🤞❤️🙏
    url=https://lilypie.com]

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    Lemon

    AAAARI

    Eto rijesili mi i kariogram. Na sv Duhu. Dođe se izvadi krv ispuni upitnik i salju nalaze na adresu. Za jedno 1.5 mjesec. Jel ima ko da je sve ok osim kariograma? Sad jos uzv dojke moram i gotovo sa svim nalazima. Razgovarala sam s dr hematologom o pai heterozigot 4g/5g i veli da.po njemu to nije za heparin. Pa eto mi smo opet na nuli. Kad stignu svi nalazi javljam se Škvorcu pa ćemo vidjetu što dalje.Cure sretno u ppstupcima i da nam konačno krene na bolje 😘😍
    Meni je sve uredno osim kariograma, suprug ok a ja imam translokaciju kromosoma i idemo u Belgiju na PGD.. Mislim svjesna sam da nisam napravila sve moguće nalaze ali vidim da je to skoro nemoguće jer stalno nešto otrkrijemo što se može napraviti, ali brisevi, TORCH, trombofilija i hormoni su mi ok..

    Lutko jel mi mozes reci koji translokaciju kromosoma imas

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.