Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Ajme Didi, baš mi je žao :( 
    Moja je M stigla, točno u sat, tako da u ponedjeljak idemo kodnŠkvorca. Vaki, to je i mene brinulo jedno vrijeme. Stalno sam osjećala desni jajnik, sigurno jedno 5 ciklusa. Spomenula sam ginekologu, rekao je da je sve ok. Sad već jedno 3 ciklusa osjećam samo lijevi. Ne znam zašto je to tako, ali eto nisi jedina.

    ja '92. mm '82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    P.S. objavljeno je na web-u da ugovor traje do 31.3.!

    ja '92. mm '82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    Didi hrabrice drzi se.. drugih rijeci nemam.. 😔😔😔 
    Kako je neposten ovaj zivot😥

  • Avatar AAAARI

    AAAARI

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    Eto rijesili mi i kariogram. Na sv Duhu. Dođe se izvadi krv ispuni upitnik i salju nalaze na adresu. Za jedno 1.5 mjesec. Jel ima ko da je sve ok osim kariograma?  Sad jos uzv dojke moram i gotovo sa svim nalazima. Razgovarala sam s dr hematologom o pai heterozigot 4g/5g i veli da.po njemu to nije za heparin. Pa eto mi smo opet na nuli. Kad stignu svi nalazi javljam se Škvorcu pa ćemo vidjetu što dalje.Cure sretno u ppstupcima i da nam konačno krene na bolje 😘😍

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Nemasekirancije jos malo onda pa krecete u postupak jel da? 
    Vaki i ja sam isla citat danas i bas je zeznuta ta njea situacija jer koliko sam skuzila na tom dijelu tijelo nema mogucnost samostalnog zaustavljanja krvarenja. Nadam se da ce biti dobro i da ce uskoro ova nepravda biti ispravljena. Jadnica bas mi je krivo.
    Sto se jajnika tice ja vec neko vrijeme osjecam cesce lijevi jajnik da ovulira. U 12 mj na uzv sam imala folikul na lijevom, i jucer na uzv 3 folikula su na lijevom a samo 1 na desnom i rekla je da vjerojatno bi lijevi opet ovulirao da nisam na stimulaciji. Ne znam zasto je to tako moja gin soc. kao kaze da bi se trebali izmjenjivat jajnici, a mpo nisam ni pitala iskreno. To je i mene zabrinulo da sa desnim jajnikom nesto nije u redu. Jos kad se sjetim da me punkcija na desnom uvijek rasturi i krvarim kad je on u pitanju, dok lijevi nikad nikakve drame. Ko ce ga znat.
    Sunshine ti ides u prirodnom ili inseminacije?
    Aaaari ja znam samo jednu curu koja ima sve nalaze uredne i muz isto, al njen kariogram nije uredan. To su radili tek nakon prve trudnoce kad je rodila bebu sa nekim sindromom dosta ozbiljna situacija, pa su radili pretrage. I sad je rekla da razmisljaju za 2.trudnocu Cesku ili Belgiju jer kod nas ne zeli riskirat. Al koliko sam skuzila to je rijetko da sve stima samo to ne. 

  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Grizli, idem tek na 1. pregled. Mislim da ćemo preskočiti insemenaciju zbog poprilično loših spermiograma. 

    ja '92. mm '82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

  • Avatar Diana30

    Diana30

    Broj poruka: 356

    Prijavi adminu

    Hej drage moje evo me, hvala vam sto ste uz mene puno mi znaci, ja sam dobro koliko god mogu biti tuzna sam, mislila to je to bit ce sve najbolje u redu, ali eto nije tako, plod se smjestio u cerviksu kod samog oziljka od carskog reza,operacije nece biti dobit cu lijek zove se nesto na M,imam srecu jer sam na vrijeme dosla, inace je jako opasno, da sam za kasnila izvadili bi mi maternicu, nisam oka sklopila kad su mi to rekli u soku sam bila, no evo beta pada iznosila je 5329,hvala vam jos jednom ljubim vas sve😘🤗😪

    👩30,,pcos 🧔32
    Od 2014.pokusavamo
    👦10god.rodila 2010.
    2/2015.1biokemijska
    5/2017.missed AB 7tt
    7/2018.2biokemijska
    1/2019.cervikalna trudnoca lijecena metatroksat lijekom
    Od toga prosla 2inseminacije i stimulirani ivf postupak, ovo su sve prirodne trudnoce koje se nisu odrzale🙏🙏
    Uvijek ima nade za svaku od nas, i nikad netreba odustati🤞🙏❤️

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Didi hvala bogu da si na vrijeme otisla na pregleda. Vidis sto ti je sudbina. Drzi se draga i brz oporavak ti zelim.
    Sunshine oprosti zaboravila da ti ides tek na dogovor. Ako je los spermio vjerojatno onda idete odmah na ivf. Sretno u svakom slucaju. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Cure moje, nisam se javljala neko vrijeme ali i dalje sam s vama :)
    Ja ovaj mjesec pauziram, trebala sam ići ponovno na prirodni ivf  ali imam zakazane neke manje medicinske zahvate pa ću morati preskočiti ovaj mjesec jer mi je nemoguće sve uskladiti.
    Didi pročitala sam šta je bilo i tako mi je žao, drži se draga ❤️

  • Avatar AAAARI

    AAAARI

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    Grizli hvala. Cekat cemo to pa cemo odlucit dalje. Ne znam koliko ima smisla ici u postupal kad znam da opet nista na kraju. Sad čitam o tim uzastopnim neuspjesnim implantacijama uz odlicne blastociste. Veliku vecinu tih pretaga smo obavili. Ne znam sta dalje.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.