Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Klaus čestitam, lijepa beta 😊
    Grizli i cure koje krecete ovaj mjesec sretno sretno, svi držimo fige da bude puno pozitivnih beta 
    Didi drži se, baš je ovo sve teško, svi se borimo za isto i svaki dan nekome nešto ide dobro  a nekome se nešto loše dogodi.. Svi smo uz tebe iako je tuga vjerujem prevelika 

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️

  • ninna1804

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Didi28 dragaaa 😢😢😢😢 isplaci se koliko god trebas, jakooo mi je zao... 😘😘
    Nikitta sretno na operaciji, zelim ti brz oporavak 😘😘
    Klaus cestitam i drzim fige za uspjesnu i zdravu trudnocu 😘😘

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Ajme Didi, jako mi je žao. Ne znam sta bih ti uopce rekla.Nikitta, vadila sam upaljen zub jednom i Boze moj to je horor.

  • Avatar AAAARI

    AAAARI

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    Ajme Didi strasno. Drzi se. 

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Ajme didi uzas. Zao mi je. Drzi se draga

  • Blacky89

    Broj poruka: 969

    Prijavi adminu

    Joj Didi bas uzas! Drži se... 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Joj bas sam zabrinuta za Didi. Nadam se da ce se javiti da je ona dobro. Kako ste vi ostale cure? 

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Slazem se. Grozno. Nadam se da ce se javiti uskoro. Ja sam ok, u iscekivanju M. Jos tjedan dana lol. A ti? Kako se osjecas?

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Baš sam jučer čitala kako je to opasno za Didin život, takva vrsta trudnoće je posebno zeznuta.
    Razmišljam kako baš uvijek ovulira lijevi jajnik, eto baš me žiga... Što je s desnim? Njega baš nikad ne osjećam, a nitko mi nije spomenuo da nešto s njim ne štima. Znam da ne bi uvijek lijevi preuzimati kontrolu. Kako je to kod vas? 

    🤞❤️🙏
    url=https://lilypie.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Ja nisam znala da je opasno za zivot. Pa mozda ipak nije kad se tako rano otkrije jer je embrij minijaturan. Uh, jedva cekam da se javi.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.