Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Pardon, Nika :) 
    Vaki, imamo isto godina. Ja neki dan napunila.

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Nisam nikad cula za tu stimulaciju 1 injekcijom? Bo! To je nesto novo ocito. A Pergoveris vidim da je za zene sa snizemim lh i fsh, a to sumnjam da bi dobila jer meni su uredni i to oko 7-8. Al bas cu pitat svoj dr sto je to ako bude prilike

  • Nika5555

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Kengurica

    Nikitta jel to Elonva? Znam nekoliko zena koje su super reagirale na nju, ali su im nadopunjavali terapiju jos sa puregonom kasnije. To je dobar lijek.

    E jbg nisam zagamtila kako se zove,al sam guglala pa valjda je Elonva,pitat cu ga sad kad bum isla

    Ja 79.godiste, AMH bio7,u dvije godine pao na 2, bez jednog jajovoda,ostalo ok
    Mm 83.godiste,asthenoozoospermiaPokusavamo 3 god.
    2018 prvi postupak Vuk vrhovec,bez transfera, drugi posupak,beta 0
    Otkriven hydrosalpinx,laporaskpska operacija,uklonjen lijevi jajovod
    2019/2020 poliklinika Skvorc, dva prirodna,dva stimulirana,beta 0
    16.08. Planirana oplodnja doniranom js

  • Nika5555

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Nika5555

    Kengurica

    Nikitta jel to Elonva? Znam nekoliko zena koje su super reagirale na nju, ali su im nadopunjavali terapiju jos sa puregonom kasnije. To je dobar lijek.
    E jbg nisam zagamtila kako se zove,al sam guglala pa valjda je Elonva,pitat cu ga sad kad bum isla


    Ma sad mi je zao sto mi to nije dao jer sam imala samo 5 folikula normalnom stimulacijom taj mjesec,a mj prije toga ih je bilo 7 na desnom i 6 na lijevom jajniku,al svaki je ciklus drugaciji pa ajd sad ti znaj

    Ja 79.godiste, AMH bio7,u dvije godine pao na 2, bez jednog jajovoda,ostalo ok
    Mm 83.godiste,asthenoozoospermiaPokusavamo 3 god.
    2018 prvi postupak Vuk vrhovec,bez transfera, drugi posupak,beta 0
    Otkriven hydrosalpinx,laporaskpska operacija,uklonjen lijevi jajovod
    2019/2020 poliklinika Skvorc, dva prirodna,dva stimulirana,beta 0
    16.08. Planirana oplodnja doniranom js

  • BackInBlack

    Broj poruka: 155

    Prijavi adminu

    Grizli 1. stimulirani aspiracija 12dc, 2. stimulirani 14dc

    38+6

  • BackInBlack

    Broj poruka: 155

    Prijavi adminu

    BackInBlack

    Grizli 1. stimulirani aspiracija 13dc, 2. stimulirani 14dc

    38+6

  • BackInBlack

    Broj poruka: 155

    Prijavi adminu

    Saljem s moba pa sam nesto krivo stisnula :-D
    Dakle, 
    1.stimulirani aspiracija13dc, a 2. stimulirani 14dc

    38+6

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Grizli - meni je tako od Gonala, a kod Puregona mi rastu jednako. Koju si ti stimulaciju primala?
    Kengurice - generacijo moja... Ja sam isto čitala da je neka žena (40g.) konačno dobro reagirala jer je dobila Elonvu i došla do blastica. 

    🤞❤️🙏
    url=https://lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Tnx BackInBlack na info. Vaki ja sam bila na 2 Menopura na dan. Moguce da mi onda sad mjenja nesto bas zbog toga jer mi se ne da profuckat stimulaciju opet sa 1 embrijem na kraju

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Moguće jer ne reagiramo isto na sve lijekove. Možda sad stvarno dobiješ nešto drugo. Ipak treba isprobati više toga dok ne uspijemo... 

    🤞❤️🙏
    url=https://lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.