Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Blacky89

    Broj poruka: 969

    Prijavi adminu

    Magice, 14 dana nakon ovulacije bi ti test trebao skoro sa sigurnošću pokazati trudnoću. Nekom pokaže i ranije. 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Norules znam da mora bit narucen anesteziolog jer prosli put ga nisu narucili posto je na zadnjem uzv bilo da ce na kraju biti samo 1 folikul za punkciju, na kraju kad sam dosla ispalo da imam vise folikula za punkciju a bilo je prekasno za ih pozvat pa sam morala bez i sve je bilo ok dok nisu krenuli desni jajnik punktirati. Lijevi skoro ni ne osjetim, al desni me satralo jos mi sestra trbuh stiskala da spusti jajnik. Pa zato pitam. Znaci ponude oni opciju ako je vise folikula. 👍
    Magica najbolje bi ti bilo napraviti test 14 dana od tog pregleda ako ne dobijes M. Racunam da ako je onda posumnjala na ranu trudnocu O je taman bila pa to bi ti trebalo biti dovoljno vremena da test se pokaze pozitivan ako je doslo do trudnoce. 🤞 Da je to to! 

  • Magica

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Grizli

    Norules znam da mora bit narucen anesteziolog jer prosli put ga nisu narucili posto je na zadnjem uzv bilo da ce na kraju biti samo 1 folikul za punkciju, na kraju kad sam dosla ispalo da imam vise folikula za punkciju a bilo je prekasno za ih pozvat pa sam morala bez i sve je bilo ok dok nisu krenuli desni jajnik punktirati. Lijevi skoro ni ne osjetim, al desni me satralo jos mi sestra trbuh stiskala da spusti jajnik. Pa zato pitam. Znaci ponude oni opciju ako je vise folikula. 👍
    Magica najbolje bi ti bilo napraviti test 14 dana od tog pregleda ako ne dobijes M. Racunam da ako je onda posumnjala na ranu trudnocu O je taman bila pa to bi ti trebalo biti dovoljno vremena da test se pokaze pozitivan ako je doslo do trudnoce. 🤞 Da je to to!

    Pa sad po tome sto kazete bi se sve nekako poklapalo. Daj boze da jesam. Ali zasto mi nije onda odma rekla da bi mogla bit O.? 

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Grizli - bilo ih je dosta. Najčešće 12. dan! Meni to stvarno nije jasno, na VV te naručuju 3.dc pa kako onda neke započinju pikanje 2.dc?
    Nikitta - sorry, krivo sam zapamtila. 

    🤞❤️🙏
    url=https://lilypie.com]

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Grizli - kako god ispalo, držim fige da se pojavi puno folikula pa da imaš smrzlića i za drugu bebu. Možda u Rijeci ne čekaju da folikuli dođu do 20 pa je ranija punkcija ili tebi tako brzo narastu? 

    🤞❤️🙏
    url=https://lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 330

    Prijavi adminu

    Grizli

    Norules znam da mora bit narucen anesteziolog jer prosli put ga nisu narucili posto je na zadnjem uzv bilo da ce na kraju biti samo 1 folikul za punkciju, na kraju kad sam dosla ispalo da imam vise folikula za punkciju a bilo je prekasno za ih pozvat pa sam morala bez i sve je bilo ok dok nisu krenuli desni jajnik punktirati. Lijevi skoro ni ne osjetim, al desni me satralo jos mi sestra trbuh stiskala da spusti jajnik. Pa zato pitam. Znaci ponude oni opciju ako je vise folikula. 👍
    Magica najbolje bi ti bilo napraviti test 14 dana od tog pregleda ako ne dobijes M. Racunam da ako je onda posumnjala na ranu trudnocu O je taman bila pa to bi ti trebalo biti dovoljno vremena da test se pokaze pozitivan ako je doslo do trudnoce. 🤞 Da je to to!

    Grizli,ponude al mozda kako koji doktor pa ti pitaj svejedno,meni je punkcija isto bila rano 10 dc,stopericu daju na 17,18 mm,cula sam u Rijeci da ima jedan lijek pergoveris da je kvalitetan i da postoji lista upisa za njega,al da daje dobre stanice i da od njega folikuli ravnomjerno rastu,pa eto vrijedi pitat,zapamtila sam da si kod dr.SS pa vidi sta bi ti ponudila ovaj put

  • Nika5555

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Curke,da li je koja imala stimulaciju sa samo jednom pikicom? Naime to mi je doktor htio zadnji put piknut ali posto sam taj mj prije postupka imala puno antralaca kao ipak smo isli na klasicno pikanje svaki dan. Rekao je da ta pikica jedno vrijeme kod nas nije bila dostupna ali sad opet je,to je htio obzirom na to sto mi je 39 god i AMH 7 i nesto,jedina mana je sto kad se piknes nema natrag,tako da lako odes u hiper,sad ne znam ako mi opet to predlozi sta da radim,pa ako koja ima iskustva?

    Ja 79.godiste, AMH bio7,u dvije godine pao na 2, bez jednog jajovoda,ostalo ok
    Mm 83.godiste,asthenoozoospermiaPokusavamo 3 god.
    2018 prvi postupak Vuk vrhovec,bez transfera, drugi posupak,beta 0
    Otkriven hydrosalpinx,laporaskpska operacija,uklonjen lijevi jajovod
    2019/2020 poliklinika Skvorc, dva prirodna,dva stimulirana,beta 0
    16.08. Planirana oplodnja doniranom js

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Nika- nisam nikad čula za to, ali vjerujem da bih ja to prihvatila jer vrijeme brzo leti. Evo, ja sam ti blizu. Imam 38 godina i sad drugačije razmišljam nego kad smo tek krenuli u postupke... Bilo je to prije 8 godina i onda sam sve nekako laganini.... 
    Hoću reći, ako ti to doktor preporučuje onda valjda ima neki bolji učinak. 

    🤞❤️🙏
    url=https://lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Vaki meni dominantan folikul brzo naraste. U proslom stimuliranom sam vec 8dc imala folikul 24mm vodeci, a ostali bili svega 10-12mm i nisu ni planirali mi ih punktirat, dobila stopericu i kao da vidimo sto ce biti od tog 1. Na kraju na uzv prije punkcije bilo ih nekoliko 15-16mm punktirali njih a ovaj od 24 pr3rastao u cistu i nista od njega. Dobila 4js na kraju, al su ih vise punktirali no bili su premali za ista ocito. Cak je dr bio spominjao onda i duble punkciju al se doktorica kod koje sam dosla na punkciju odlucila da nece to raditi. Zato i jedva cekam da dodjem kod svoje dr jer ipak svi mi govore da je tamo najstrucnija pa sad ne znam ako je ili nije meni uljeva povjerenje. Punkciju kod nje nisam ni osjetila doslovno manje nego ubod igle od menopura, a druga dva puta mi bili drugi dr i skapavala, al mislim i da je problem u desnom jajniku jer oba puta kad me jako bolilo bila je punkcija desnog. Norules da meni je SS doktorica, nisam cula za taj lijek bas budem se raspitala malo. Vidit cu kako bude raspolozena da ne moramo se opet derat jedna na drugu. Hahaha... Nikita ma nije meni problem 1 folikul to radje ne bi anesteziju jer me brze puste doma, al ako ih je vise onda mi se neda muciti. Prosli put od svega toga sam 2 dana imala napadaje astme i reko mi pulmolog da moze biti od soka i da bolje ako mogu uzmem anesteziju. 

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Nikitta jel to Elonva? Znam nekoliko zena koje su super reagirale na nju, ali su im nadopunjavali terapiju jos sa puregonom kasnije. To je dobar lijek.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.