Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Malenaa88

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    Tnx Vaki. Ma i prije je mene to boluckalo doduse nije svaki mjesec ali ovo sinoc bas pravo stislo sijeva ziga probada i pusti. Pa rekoh da vidim jeli i vi imate bolne ovulacije. Tnx 

  • Avatar AAAARI

    AAAARI

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    Malagarava i meni je tako. Tocno znam ksa je ovulacija. Prije postupaka nikad nisam imala takve bolove ni iscjedak. 

  • Avatar AAAARI

    AAAARI

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    DorisOs

    Jutros sam radila test i imam blijedu crticu!! ❤❤

    Odlicne vijesti !!!

  • Malenaa88

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    Curke sretan Bozic od srca i da se sto prije druzimo na drugim temama 

  • DorisOs

    Broj poruka: 61

    Prijavi adminu

    Drage moje crtica danas deblja i tamnija! Stvarno smo dobili najljepši poklon ovog Božića. 😍😊 Ja vam svima od srca želim sretan Božić i da vam se svima što prije ostvari želja da postanete roditelji! ❤❤

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Drage žene sretan Božić svima!
    A tebi draga Doris cestitam i zaista ljepsi poklon za Božić niste mogli dobiti! Prekrasno! Cestitke od srca i uzivajte! Nek ti trudnoca bude lijepa i bezbrizna! A nama ostalima zelim da se sto prije nadjemo u situaciji kao ti! 😘😘😘😘🥂🥂🥂🎅🎅🎅

  • Avatar AAAARI

    AAAARI

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    Sretan i blagoslovljen Božić svima!

  • ninna1804

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    Sretan i blagoslovljen Božić sa zeljom da nam se iduce godine svima ostvari ono sto si najvise zelimo i za sto se borimo!!! Pusaaa svim hrabrim curkama!!! ❤❤❤❤

  • Deleted user

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Sretan i blagoslovljen bozic vama i vasim najdrazima! 💫💫❤️❤️ Da smo za iduci bozic sve sa barem +1 clanom😘😘 

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Pridružujem se čestitkama... Sretan i blagoslovljen Božić! 

    🤞❤️🙏
    url=https://lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.