Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Sretan Božić curke! :) Čestitam na +, uz želje da i mi ostale brzo ugledamo plusić :) 
    Pitanje, bila sam danas kod endokrinologa, ft3 i ft4 dobri, tsh 3.3 i dao mi je eut. od 50. Meni se to čini puno, jel mislite da mogu krenuti s pola doze? 
    I još jedno pitanje za curke s lošim spermiogramom, pokupila sam muževe hormone, fsh je podosta povišen. Ima koja iskustva?

    ja '92. mm '82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

  • Avatar darliv

    darliv

    Broj poruka: 1129

    Prijavi adminu

    sunshine25

    Sretan Božić curke! :) Čestitam na +, uz želje da i mi ostale brzo ugledamo plusić :)
    Pitanje, bila sam danas kod endokrinologa, ft3 i ft4 dobri, tsh 3.3 i dao mi je eut. od 50. Meni se to čini puno, jel mislite da mogu krenuti s pola doze?
    I još jedno pitanje za curke s lošim spermiogramom, pokupila sam muževe hormone, fsh je podosta povišen. Ima koja iskustva?


     Sunshine25 moj tsh je bio 3,6 na ulasku u mpo vode, tada mi je mpo lijecnica dala euthyrox od 25mg i kroz tri tjedna mi je bio 1,5. Ne mogu ti dati savjet, ali to je na meni primjer kako je djelovao lijek..

    Ja '88., mm '78.
    2018. - Petrova - 3 AIH ❌❌❌
    9/2020. Petrova - 1. IVF - 16 js -> 2 bc, ET 2 bc ❌
    4/22 Petrova - 2. IVF -13 js -> 4 bc; ET 1 bc ❌, 7/22 FET 🐧 ❌, 10/22 FET 🐧🐧 ❌
    3/23 Sv. Duh 3. IVF- 8 js -> 4 bc
    ET 1 bc ❌, 7/23 FET 🐧 ❌
    8/23 prirodna trudnoća, vanmaterična ❌
    6/24 FET 🐧🐧 beta 14.dpt 4534, ❤️ 💔🟰💙

  • Avatar darliv

    darliv

    Broj poruka: 1129

    Prijavi adminu

    Ispravak.. 25 mikrograma 

    Ja '88., mm '78.
    2018. - Petrova - 3 AIH ❌❌❌
    9/2020. Petrova - 1. IVF - 16 js -> 2 bc, ET 2 bc ❌
    4/22 Petrova - 2. IVF -13 js -> 4 bc; ET 1 bc ❌, 7/22 FET 🐧 ❌, 10/22 FET 🐧🐧 ❌
    3/23 Sv. Duh 3. IVF- 8 js -> 4 bc
    ET 1 bc ❌, 7/23 FET 🐧 ❌
    8/23 prirodna trudnoća, vanmaterična ❌
    6/24 FET 🐧🐧 beta 14.dpt 4534, ❤️ 💔🟰💙

  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    darliv

    Ispravak.. 25 mikrograma

    Pa da, čitam vas na forumu i baš mi se čini puno ta doza.. ma ja ću prepoloviti pa što bude

    ja '92. mm '82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Sunshine ne znam ja se u doze liječnika ne bi mijesala. Ja bi uzimala tu propisanu dozu jer smatram da onaj koji ti je to dao zna cemu tolika. Ipak je on/a endokrinolog. I tako nakon nekog vremena moras ponoviti nalaz. A sto se muzevog fsh tice on ako je povisen utjece na lucenje testosterona i koze uzrokovat musku neplodnost. Najbolje da se suprig javi svom lijecniku i trazi uputnicu za endokrinologa i urologa. 

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Sunshine- ja isto pijem pola tablete, a vikendom cijelu. Još nisam imala kontrolu pa ne znam kako djeluje... 
    Uskoro će mi proći godina dana od markera, to se ponavlja svake godine jednom? Već sam zaboravila... 

    🤞❤️🙏
    url=https://lilypie.com]

  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Fsh je visok (18, a gornja granica), a testosteron malo nizak bih rekla. Išao je vaditi hormone na preporuku androloga, pa ćemo vidjeti što on kaže. A što se tiče moje štitnjače, na nalazu piše nuklearac, nije me doktor uopće pogledao u oči, prekidao me u pola rečenice..ma strašno. nije mi ni rekao koliko dozu je prepisao i zašto, nego kasnije vidim na nalazu. Kontrolu imam za 6 tj. 
    Vaki, i ja ću tako, baš sam puno čitala, i stvarno mislim da je 50 puno za tsh od 3.3. E za markere ne znam, još mi nitko nije ništa rekao. Joj umorna sam više od nalaza i tumačenja sama istih. Sve je**ni začarani krug

    ja '92. mm '82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    *gornja granica 12

    ja '92. mm '82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

  • Avatar Iskra💞

    Iskra💞

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    Nikitta hvala ti najlipša na odgovoru,meni je rečeno da dodem ujutro u 7h natašte u bolnicu i to je sve.Nadam se da će me u međuvremenu nazvat sestra i objsnit neke stvari,tj.bolje uputit u sam postupak.

    🧒 sve ok. 1986
    👩 1986. bez jajovoda ( neprohodni uklonuti LPSC)
    1.IVF SO 2019 -pozitivan ishod 2020 rođen 👶( dječak )
    2. FET ( 5. dan blastocista), 2.11.
    HCG - 579 ( 12.dan od Feta )
    HCG - 1869 ( 14.dan od Feta)
    🤞💜🙏

  • Avatar Iskra💞

    Iskra💞

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    Vaki hvala ti na ohrabrenju,i ja se toplo nadam😘

    🧒 sve ok. 1986
    👩 1986. bez jajovoda ( neprohodni uklonuti LPSC)
    1.IVF SO 2019 -pozitivan ishod 2020 rođen 👶( dječak )
    2. FET ( 5. dan blastocista), 2.11.
    HCG - 579 ( 12.dan od Feta )
    HCG - 1869 ( 14.dan od Feta)
    🤞💜🙏

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.