Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Ma, mene je žigalo i kad sam ostala trudna pa ne mora biti da je loš znak. Baš je zeznuto jer su simptomi gotovo pa jednaki. Ajde, iznenadi nas jednim + pa da sretno privedemo kraju ovu godinu. 

    🤞❤️🙏
    url=https://lilypie.com]

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    Vaki

    Ma, mene je žigalo i kad sam ostala trudna pa ne mora biti da je loš znak. Baš je zeznuto jer su simptomi gotovo pa jednaki. Ajde, iznenadi nas jednim + pa da sretno privedemo kraju ovu godinu.

    Uh hvala ti na ohrabrenju.. ovo mi je vrijeme proslo za cas.. a danasnji dan ce trajati citavu vjecnost 😂😂

  • Deleted user

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Aspiracija danas- 4 jajne stanice 🙄

  • Deleted user

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Iskreno ne znam🤷🏻‍♀️ nitko nije rekao za folikule, samo su mi donijeli papiric poslije. Sad cekanje do pon da vidimo kakva je situacija

  • DorisOs

    Broj poruka: 61

    Prijavi adminu

    Meni je aspiracija ipak zakazana za utorak, 2 folikula su 17mm i rekla je da su oni savrseni, a ostali su malo manji pa je pomaknila aspiraciju za 1 dan kao mozda ovi jos malo sazriju, ne znam jel me to treba brinuti. Ostali folikuli nisu puno manji oni su oko 14mm pa mislim da je i to cisto ok, a i citala sam da su neki veliki bili prazni mali puni pa me sada to trenutno ne zabrinjava previse vise me brine sama aspiracija neko kaze da boli neko da nije tak strasno a ja cu valjda poluditi do utorka 😁 opisite mi tu bol i koliko to traje da se mogu psihicki pripremiti 😂

  • Deleted user

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Perla iskreno neznam dali su dodaci utjecali na stanice jer sam do sada prošla samo inseminacije i jedan prirodni ivf. Ali eto u njemu smo dobili dobru stanicu. Ja ih uzimam jer mi je amh nizak, puno nizi od tvoga- iznosi svega 7pmoi/l a imam 32 godine pa sam se bojala da necu ni dobiti stanicu ili da ce biti lose. Po meni dodaci mogu samo pomoci, a tvoj amh nije uopce los.
    Babylove drzim fige da sutra bude jedan veliki plusic! Svakako nam javi :*
    DorisOs ja sam imala aspiraciju samo jedne stanice pa ti ne mogu puno pomoci, ali mislim da se nemas razloga bojati! Zaboli malo-sekundicu dvije, i osjetis samo lagani ubod igle. I neka te je brine velicina folikula- meni u prirodnom ciklusu folikuli redovito pucaju na 17-18mm, tako je bilo i sad u prirodnom ivf-u a dobili smo lijepu stanicu. 

  • Avatar ansi25

    ansi25

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Babylove drzim figeeee 👍😁 i javi obavezno kako je bilo, meni je već deveti dan kućni test bio pozitivan 😍 p.s. za sada imamo dvije točkice na uzv, vidjet cemo dalje za dva tjedna :D nadam se da ces se i ti uskoro uskoro javiti sa sretnim vijestima

  • ivy001

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Babylove drzim fige....evo ja sam jucer radila betu i samo je 20,5 na 11 dpt blastociate tako da je ovaj postupak zavrsen jer je vjestica krenila. Nakon nove godine u nove pobjede i nadam se neke druge prosirene pretrage....partim vas i dalje svaki dan. Svima trudilicama sretno ❤😘

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    Hvala vam cure..
    Moje sve sretno i da sve lijepo razvijaju 💕💕
    Doris ja sam.inace pod anesteziom tako da kad ih ima vise ne znam kolika je bol.. ali kad sam bila u prirodnom isla sam bez anestezije jer je jedan folikil i nije bilo tako strasno..
    Ansi predivno neka zakucaju oba srdasca   💕💕
    I meni je transfer radio doktor B 💓

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Drage cure, 
    nova sam na forumu i htjela bi podijeliti svoje rezultate s vama. Imam 37 godina, nemam djecu. Operirala sam endometriotičnu cistu na jajniku prije 9 godina. Od tada su mi uvijek ultrazvuk i papa test bili uredni, endometrioza se nije vraćala. Nedavno sam se odlučila na MPO u Splitu. Doktor mi je dao uputnice te sam izvadila briseve koji su uredni i hormone. Rezultati hormona su mi prema mišljenju MPO doktora grozni, šanse za MPO minimalne. Prema riječima doktorice imam hormone kao žena od 45 god. Jajnici su mi propali od endometrioze. Endometrioza mi se nikad nije vraćala, ali je ubrzala biološki sat. Menstruacije još imam svakih 24-27 dana. Bez obzira na to, prema nalazima hormona u perimenopauzi sam. Na ultrazvuku jajnika još nisam bila, naručena sam krajem 1. mj. 2019. Dala mi je terapiju isključivo prema nalazima hormona: Femoston 2/10 da pijem 3 mjeseca, pa ako se spusti FSH pristupam MPO. 
    Nalazi su sljedeći:
    LH- 9,22 lU/L
    FSH- 14,67 lU/L
    Estradiol- 91,17 pmol/L
    AMH- 2,78 pmol/L
    AMH 0,39 ng/mL
    - ostali uredni
    Mužu mi je dijagnosticirana Oligoasthenozoospermia.
    Ima li neka cura, žena koja je ipak uspjela zatrudniti sa sličnim nalazima. Svaki savjet je dobrodošao.
    Zahvaljujem!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.