Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    I hvala vam cure još jednom na podršci, divne ste 💙💙

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Mimica mozda je zbilja jos rano da bi bilo pozitivno. Ja ucijek cekam 14 dana da bi prekinula terpaiju ako ne prokrvarim pod crinone.
    Meni je DHEA 2.31 a do ja granica pise je 2.69 tako da nije puno snizen, a citam negdje pise da zene koje su imale spontane imaju nizi DHEA i ta je to kao kod njih normalno. Svakako mislim uzet nadomjestak samo ne znam dal ima koja preporuku kojega? 

  • perla

    Broj poruka: 329

    Prijavi adminu

    mimicaRI

    Nikitta nakon transfera 3-dnevnog peterostaničnog. Napravila sam test jer bi danas inače trebala dobiti i imam već par dana lagane bolove u trbuhu kao pred menstruaciju. Misliš da je još prerano? Pročitala sam negdje na internetu da se kod 3-dnevnog može napraviti test 11dnt, a kod blastice već 9dnt, pa sam zato i napravila jutros. Znam da crinone može nekad odgoditi menstruaciju pa sam htjela znati na čemu sam i dali da ga i dalje koristim
    Grizli DHEA-s ako je snižen se može uzimati u kapsulama da se poboljša razina, znam da sam čitala na rodi da su ga neke cure koristile, ali su dozu odredile ovisno o tome koliko im je snižen. Kakav ti je točno rezultat?

    I ja mislim da je prerano,nastavi terapiju.Idi makar privatno vaditi betu.

  • Ema93

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Mimica zao mi je 😔😔 
    Od mog prirodnjaka nista,imam veliku vodenu cistu na jajniku pa je doktor ipak odlucio pauzirati ovaj mjesec,probali bi u 1om opet prirodnjak,a vec sam zapisana za listu lijekove u trecem mjesecu,pa ponovno stimulirani,naravno,ako prirodnjak ne uspije 😉 
    Pratim vas, stvarno ste divne sve,i zelim vam puno srece i plusica,i strpljenja naravno 😚😚

  • Deleted user

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Probat ću onda ponoviti test u ponedjeljak, tad će biti 14dnt..naravno, ako u međuvremenu ne dobijem..
    Ema93, žao mi je što je propao prirodnjak, odmori se lijepo i isfeštaj sad u 12.mj i onda od nove godine po bebicu  Želim ti svu sreću, kao i ostalim curama!
    Grizli, probaj pogledati na stranici www.paleo-mama.com, tu stranicu vodi biologica Darja Wagner, čak je prije nekih 10-15godina i sama prolazila kroz mpo postupke i tražila preparate za poboljšanje kvalitete stanice (na forumu je pisala pod nadimkom hanumica fata). Možeš je čak i direktno kontaktirati i savjetovati se s njom ako želiš. Ja uzimam preparate koje je ona preporučila na stranici. Ima svašta pa pogledaj slobodno malo.

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Hvala Mimica na savjetima. I drzim fige da u ponedjeljak bude plus ko kuca! 

  • Avatar Diana30

    Diana30

    Broj poruka: 356

    Prijavi adminu

    AAAARI

    Didi28

    Aneri85

    Di di

    Aneri85

    Cure zelim vam svu srecu.
    Mi eto po redu pa da vidimo. Ici cemo i dalje kod njega pa cemo vidjeti.
    Ajme Aneri koliko pretraga? Fakat puno…ne znam i ja bih trazila neke dodatne pretrage posto sam imala biojemijske i spontani.mislim nisam ja ni trazila ni pitala za to.mene nekako strah pitati, neznam kako ce reagirati sto ce mi reci..onda ja sutim i klimam glavu,samo me nervira kad kaze vama jako malo fali da vi zatrudnite,da a ne misli zasto mi ode plod..ne razumijem nekad stvarno..Aneri draga sretno..
    HvalaMi sw borimo vec 4 godine. I nedamo se. Idemo sad na sve i onda cemo vidjeti dalje. Rekla sam ako bude sve u redu s nalazima da idem kod bioenergeticara i bacam se u alternativu. Nema mi druge.
    Tako je nedamo se i idemo dalje, sretno nam svima uspjet cemo,ja kazem sebi sama "ova iduca godina je tvoja. ,bit ces ti trudna",daj mi samo reci kako to kod Skvorca ide.,jel to privatna poliklinika ili i primaju preko hzzo-a? Mozda se i ja prebacim ako ne uspijemo ove godine..
    Naručiš se telefonski. Prvi pregled uvijek plačaš oko 300 kn, sad ne znam točno ima cjenik na webu. Pogleda ti sve nalaze koje imaš i dogovarate se dalje. Ako imaš nove nalaze ideš u postupak. Doktor je stvarno ljubazan i strpljiv. Mi smo platili još prvi uzv prije postupka. NAkon toga ti sve pokriva hzzo. Doktor ima vrhunsku opremu, i ugodno ti je. Meni je jednom u PEtrovoj bilo 8 ljudi na uzv, koji su odlazili i dolazili i dr je s njima usput razgovarala i radila uzv, da na kraju ne bi ništa meni rekla.
    Mi smo prvi put išli čisto da dobijemo drugo mišljenje i ostali smo tamo. Da nam se ne bi svidio otišli bi u Betaplus probati koj nam je bliži ili kod Radončića.

    Hvala ti..znaci placa se samo prvi dolazak..ok ma jos cu ja ici na vv.na 2postupak pa možda i uspije,nikad se ne zna..a ako ne ppcet cu razmišljati da odemo skvorcu,jer nema smisla ici dalje ako te ne šalje na daljnje pretrage. .

    👩30,,pcos 🧔32
    Od 2014.pokusavamo
    👦10god.rodila 2010.
    2/2015.1biokemijska
    5/2017.missed AB 7tt
    7/2018.2biokemijska
    1/2019.cervikalna trudnoca lijecena metatroksat lijekom
    Od toga prosla 2inseminacije i stimulirani ivf postupak, ovo su sve prirodne trudnoce koje se nisu odrzale🙏🙏
    Uvijek ima nade za svaku od nas, i nikad netreba odustati🤞🙏❤️

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Cure drage moze pomoc vas iz Rijeke ako znate... Dakle dobila sam uputnicu za AMH hormon da cadim u Biokemijskom laboratoriju i to sam nasla na internetu da je u Kresimirovaj 42, a ostale nalaze ANA, vit. D, homocistein su mi rekli da vadim na Kliničkom zavodu za laboratorijsku dijagnostiku a to je adresa Cambierieva 17 odnosno koliko kuzim nasuprot rodilistu... Help molim kakvu god info dal se to vadi na istom mjestu, jel se treba naručiti mozda ili se samo dodje bilo koji dan ujutro... Totalno me zbunili!

  • Malenaa88

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    Moze jedno pitanje mozda je smjesno ali ja sam uvijek imala istu kilazu nekih 15 godina ni gram nebih dobila. A sad kad sam bila u stimulaciji i zatrudnila pa eto i pobacaj se desio ja sam dobila 6kg. Jeli moguce mozda od hormonalne stimulacije da sam se udebljala ali i nakon pobacaja dobila jos 3 kg a opet kazem zadnjih 15 g ni gram se nije lijepio na mene 

  • Avatar AAAARI

    AAAARI

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    Ja sam od pocetka ivf skupila 7 kg. I nikako da ih se rijesim.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.