Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Cure nisam mogla više izdržati, napravila sam jutros test i negativan je  razmišljam da od danas prestanem sa crinone da dobijem menstruaciju jer trudnoće očito nema. Danas mi je 28 dan ciklusa i po pravilu bi danas trebala dobiti...

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    A-joj, Mimice! Baš mi je žao... 

    🤞❤️🙏
    url=https://lilypie.com]

  • Avatar Samara

    Samara

    Broj poruka: 755

    Prijavi adminu

    sunshine25

    Nikittaja sam zvala u 11. mjesecu škvorca, pa su mi rekli da ne znaju da li će im produžiti i da zovem u 12.mjesecu. Jučer sam nas naručila za 14.1., tako da se može već sada za 1. mj naručivati. Škvorc je do 14. na godišnjem

    Sunshine, govorite o konzultacijama? Meni su isto prošli mjesec rekli da nazovem kad na webu vidim da su promjenili da imaju ugovor do kraja ove godine, tj. kad im produže. A baš sam gledala da im još piše da imaju do kraja ove. Znači produžili su im ipak :) 

    Ja:AMH 21, sve u redu
    MM: OAT visokog stupnja
    Poliklinika Škvorc 👍
    03.2020 - 1. ET post ICSI-beta 0
    09.2020 - 2. ET. Vraćena 1 blastocista.
    Prva beta 517, druga 1239🎉
    1. UZV-vidljiva gestacijska vrećica
    2.UZV- imamo ❤️
    It's a boy 👣👶💙

  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Da, da, prve konzultacije i uzv.. meni nisu rekli to za web, nego samo da zovem u 12. mj. Ma sigurno će im produžiti, mislim da to vuše proforme kažu.

    ja '92. mm '82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

  • Deleted user

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Imam li za aspiraciju pravo na dan bolovanja? 

  • Deleted user

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    mimicaRI

    Cure nisam mogla više izdržati, napravila sam jutros test i negativan jerazmišljam da od danas prestanem sa crinone da dobijem menstruaciju jer trudnoće očito nema. Danas mi je 28 dan ciklusa i po pravilu bi danas trebala dobiti…

    Stvarno mi je zao😢😢

  • Deleted user

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Hvala vam cure, neznam šta bi bez vas 💙
    Malo ću predahnuti ovaj mjesec, a onda od nove godine u nove pobjede!
    Danas je 11dnt tako da vjerujem da bi se vidjela bar neka blijeda crtica da je došlo do trudnoće.
    Nikitta vadila bi ja betu ali u Rijeci ti se ona vadi dosta kasno, ja bi po nalazu trebala vaditi tek 18.12.2018. a s obzirom na negativan test ne vjerujem ni da će mi moja ginićka dati uputnicu.. 

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    Mimica zao mi je jako 😔
    Moje sve imas pravo na bolovanje dok si god u postupku..

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Mimica zao mi je! 
    Cure ima koja iskustva sa snizenim DHEA-S? Meni dosta nalaz prvi dio. Samo to nije u redu, a folna, vitanin b12, anca, kortizol i reumatodini faktor uredni nalazi. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Nikitta nakon transfera 3-dnevnog peterostaničnog. Napravila sam test jer bi danas inače trebala dobiti i imam već par dana lagane bolove u trbuhu kao pred menstruaciju. Misliš da je još prerano?  Pročitala sam negdje na internetu da se kod 3-dnevnog može napraviti test 11dnt, a kod blastice već 9dnt, pa sam zato i napravila jutros. Znam da crinone može nekad odgoditi menstruaciju pa sam htjela znati na čemu sam i dali da ga i dalje koristim 
    Grizli DHEA-s ako je snižen se može uzimati u kapsulama da se poboljša razina, znam da sam čitala na rodi da su ga neke cure koristile, ali su dozu odredile ovisno o tome koliko im je snižen. Kakav ti je točno rezultat?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.