Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ansi25

    ansi25

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Babylove jako mi je zao draga :/ nadam se da se dobro drzis...

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Nikitta 

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    svift3 prije dijagnoze endometrioze ja sam imala užasno bolne mjesečnice ali nisam tome predavala neku važnost. Prilikom naglog pokreta tijela mi se jednom prilikom izvrnuo jajnik i objesio pod težinom ciste, naravno osjetila sam užasnu bol sva sreća bila sam doma. Bolilo me a jedno sat vremena nenormalno. Nisam mogla ni sjediti ni stajati, četveronoške sam otpuzala do tuša. I nakon tog užasa sam išla na pregled i naravno dijagnoza. Endometrioza uništava jajnike i dok spava, uvijek ima mikroskopskih žarišta koji ne moraju biti vidljivi. Meni su prilikom operacije ciste uklonjena vidljiva žarišta. Pa nakon 9 god sam skoro POF bez da sam išta skužila i ja i doktori.. 
    Imaš li je i ti?

  • Deleted user

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    http://forum.roda.hr/threads/80273-Koliko-jajnih-stanica-i-embrija-ste-dobili-nakon-stimulacije-Imate-li-smrzlica/page11Naisla sam na zanimljivu temu gdje su zene pisale svoje dijagnoze/terapije i postotak uspjesnosti, stvarno ima razlike od klinike do klinike pa ako zelite skicnite

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    Bluebird cestitke od 💗 zelim ti skolsku trudnocu i da se sve odvija kako treba 😊😊
    Anasi ma drzim se nekako.. ne smijem se sjetiti ili spomenuti knedla mi u grlu.. ali proci ce.. kao sto sve prođe... idem u 15 po nalaz krvi.. pa onda sutra zovem bolnicu da vidim sto i kako dalje

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    MojeSve

    http://forum.roda.hr/threads/80273-Koliko-jajnih-stanica-i-embrija-ste-dobili-nakon-stimulacije-Imate-li-smrzlica/page11Naisla sam na zanimljivu temu gdje su zene pisale svoje dijagnoze/terapije i postotak uspjesnosti, stvarno ima razlike od klinike do klinike pa ako zelite skicnite

    Ja škicnula i sad vidim da i tu stvarno rijetko tko uspije od prve druge i gotovo nitko nema smrzlica od toliko oplodenih stanica.. bila privatna poliklinika ili ne.. sa razlicitim dijagnozama i stimulacijama.. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    To sve stoji, ali mi se na oko cini da je privatno nekako veci postotak dobivenih jajnih stan. i smrzlica🤷🏻‍♀️ bas cu si sutra dati malo truda pa cu nekakvu tablicu od tih podataka napraviti

  • Deleted user

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    P. S. Upravo zvala, od 4 js imam 2 oplodene, transfer je sutra 🤞🏼🤞🏼
    Sad mi pliz recite kako to ide- po dogovoru se vracaju 1 ili 2. 2 znace mogucnost blizanacke trudnoće? 

  • DorisOs

    Broj poruka: 61

    Prijavi adminu

    Joj ja sam sad gledala taj forum i to me izludilo... ja sam mislila da se vecina js oplodi ali izgleda nije tako... meni je dr u subotu rekla da si dobro razmislimo ali da ona na nasem mjestu ne bi previse stanica oplodila jer smo oboje mladi(24 god. i mm i ja) i zdravi (spermiogram super, moji hormoni 3dc AMH - 12.8, LH - 4.6, FSH - 7.4, DHEAS - 6.3) i ona misli da bi trebalo uspjeti pa kao da nemamo previse smrznutih, a sad kada sam ovo procitala razmisljam da ipak vise damo oploditi jer ne mora biti da ce sve biti oplodene i ove koje se oplode mogu prestati s dijeljenjem i evo sad stvarno ne znam sta da radim molim vas vi koje ste duze u postupcima i koje imate vise iskustva da me malo posavjetujete. Razlog neplodnosti je endometrioza odnosno s desne strane nemam ni jajnik ni jajovod, a s lijeve strane je jajovod neprohodan...

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    Moje sve.. najcesce vracaju dvije.. ali da mogucnost je blizanacke trudnoce pa ako to ne zelis mozes se dogovoriti da ti vrate jednu..
    Doris ja bih na tvome mjestu dala da oplode sve sto mogu.. po zakonu ih 12 smiju oploditi.. jer da nikad neznas sto se moze dogoditi.. meni se je od 11 oplodilo 5 samo i na kraju samo 1 blastica.. tako da nemoj slusati doktoricu jer ne vidom razlog zasto nebi imali smrzlica

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.