Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar AAAARI

    AAAARI

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    Didi28

    Aneri85

    Di di

    Aneri85

    Cure zelim vam svu srecu.
    Mi eto po redu pa da vidimo. Ici cemo i dalje kod njega pa cemo vidjeti.
    Ajme Aneri koliko pretraga? Fakat puno…ne znam i ja bih trazila neke dodatne pretrage posto sam imala biojemijske i spontani.mislim nisam ja ni trazila ni pitala za to.mene nekako strah pitati, neznam kako ce reagirati sto ce mi reci..onda ja sutim i klimam glavu,samo me nervira kad kaze vama jako malo fali da vi zatrudnite,da a ne misli zasto mi ode plod..ne razumijem nekad stvarno..Aneri draga sretno..
    HvalaMi sw borimo vec 4 godine. I nedamo se. Idemo sad na sve i onda cemo vidjeti dalje. Rekla sam ako bude sve u redu s nalazima da idem kod bioenergeticara i bacam se u alternativu. Nema mi druge.
    Tako je nedamo se i idemo dalje, sretno nam svima uspjet cemo,ja kazem sebi sama "ova iduca godina je tvoja. ,bit ces ti trudna",daj mi samo reci kako to kod Skvorca ide.,jel to privatna poliklinika ili i primaju preko hzzo-a? Mozda se i ja prebacim ako ne uspijemo ove godine..

    Naručiš se telefonski. Prvi pregled uvijek plačaš oko 300 kn, sad ne znam točno ima cjenik na webu. Pogleda ti sve nalaze koje imaš i dogovarate se dalje. Ako imaš nove nalaze ideš u postupak. Doktor je stvarno ljubazan i strpljiv. Mi smo platili još prvi uzv prije postupka. NAkon toga ti sve pokriva hzzo. Doktor ima vrhunsku opremu, i ugodno ti je. Meni je jednom u PEtrovoj bilo 8 ljudi na uzv, koji su odlazili i dolazili i dr je s njima usput razgovarala i radila uzv, da na kraju ne bi ništa meni rekla. 
    Mi smo prvi put išli čisto da dobijemo drugo mišljenje i ostali smo tamo. Da nam se ne bi svidio otišli bi u Betaplus probati koj nam je bliži ili kod Radončića. 

  • Avatar AAAARI

    AAAARI

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    Grizli

    Moje sve prepisi nam pa cemo ti znat rec… 😁
    Aneri onda sam i ja to vadila samo pisu skracenice. Jel ti muz mozda Rh -? Moj je negativan pa nakon spontanih su preventivno radili testiranje.

    Nije nego je Rh+. Kod nas nikad ni beta nije bila pozitivna. 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    MojeSve

    Grizli

    Moje sve prepisi nam pa cemo ti znat rec… 😁
    Aneri onda sam i ja to vadila samo pisu skracenice. Jel ti muz mozda Rh -? Moj je negativan pa nakon spontanih su preventivno radili testiranje.
    E ovako:
    Estradiol 3182 pmol/l
    Estradiol 866 pg/ml
    Referentne vrijednosti: folik.faza 77-921
                       ovulacijska faza 139-2382
                       luteinska faza 77-1195
    Folikulometrija: Desno: 22,16,17
                 Lijevo: 19,12
    Endometrij: 11,9 i pored toga napisanp CS++
    Stoperica danas, aspiracija u subotu


    Vrijednosti estradiola su ti u redu s obzirom da si u ovulacijskoj fazi... Endometrij lijepo zadebljao, to je uredan nalaz Mojesve, a na folikulometriji su vidljiva 5 folikula koju su lijepe velicine pa pretpostavljam da ce svi imat jajnu stanicu i da ce biti zrele i oploditi se. Njih ce i punktirat u subotu... Sretno i zelim ti da bude uspješno! 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Aneri ne znam onda zasto su te slali, al kako god bolje odraditi sve nego sumnjat u nesto i ne provjeriti. 

  • Avatar AAAARI

    AAAARI

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    Zamislite ovo: zovem ja dr opce prakse da mi posalje eutirox i usput najavim da idem na operaciju i da li muz moze dobiti bolovanje za dan kad me vozi, a sestra meni: PA NE NE MOŽE ON DOBITI BOLOVANJE,  pitam ja nju a kako da ja idem onda pješice, a ona meni PA IDITE BUSOM ILI SE SAMI VOZITE. Baš smo se kavlitetno zaje**** i dr opće prakse. Gore nema, ljudi se masovno žale na nju. Sad iskreno razmišljam da pošaljem pritužbu na nju u hzzo, mada sumnjam da to ima neki efekat. Problem je putni nalog, bolovanje, uputnica, da ne velim eutirox mi broji po danima. katastrofa koliko se boji hzzo.  

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Aneri nazalost nema se pravo na bolovanje u tim slucajevima osim kad se radi o djetetu, moz od moje sestre nema pravo na bolovanje kad ju vozi na terapije iako ona ima pravo na pratnju jer je onkoloski bolesnik. To nije nista cudno. A za tablete program im daje svega 7 dana prije da prepisuju recept i terapiju za kronoloake bolesti. Nije da branim dr samo kazem kako stvari stoje. 

  • Avatar AAAARI

    AAAARI

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    Ne kužim onda zašto uopće moram zvati, nek samo automatski obnavlja lijek i gotovo. 

  • Avatar AAAARI

    AAAARI

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    A ovo da ne može dobti niti par sati bolovanja dok ju vozi na terapije mi je prestrašno.

  • Deleted user

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Grizli

    MojeSve

    Grizli

    Moje sve prepisi nam pa cemo ti znat rec… 😁
    Aneri onda sam i ja to vadila samo pisu skracenice. Jel ti muz mozda Rh -? Moj je negativan pa nakon spontanih su preventivno radili testiranje.
    E ovako:
    Estradiol 3182 pmol/l
    Estradiol 866 pg/ml
    Referentne vrijednosti: folik.faza 77-921
             ovulacijska faza 139-2382
             luteinska faza 77-1195
    Folikulometrija: Desno: 22,16,17
          Lijevo: 19,12
    Endometrij: 11,9 i pored toga napisanp CS++
    Stoperica danas, aspiracija u subotu

    Vrijednosti estradiola su ti u redu s obzirom da si u ovulacijskoj fazi… Endometrij lijepo zadebljao, to je uredan nalaz Mojesve, a na folikulometriji su vidljiva 5 folikula koju su lijepe velicine pa pretpostavljam da ce svi imat jajnu stanicu i da ce biti zrele i oploditi se. Njih ce i punktirat u subotu… Sretno i zelim ti da bude uspješno!


    Hvala🙏🏼 komentirala je da je ovo ocekivanp s obzirom ma blagu stim. i da ima tu svih veličina pa nisam znala kakva js situacija. Hvalaaa💙💙

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Moje sve ne brini jos ce oni malo porast do punkcije pa mozda budea imala i vise folikula za punkciju. Meni su ih punktirali kd su bili vecina velici 15mm i bile su 4 js. Tako da drzim fige i javi kako je prošlo u subotu. Sretno. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.