Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Nikitta hvala ti na podršci i ne daj se, idi naprijed. Jaka si psihički i još u godinama kad možeš ostvariti svoj cilj. Piši što bude. I ja ću. 
    Do zadnjeg folikula kao što si rekla🤣🧐
    Svim curama želim da ostvare svoj san. Svaka žena koja želi biti majka to i zaslužuje. 
    Treba ostati hladne glave. Dat ću sve od sebe. Ako ne ide ovako posvojit ću.

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    MPO dr mi je prepisala Femoston 2/10 što piju žene u postmenopauzi, ako s tim ne snizim FSH i Estradiol neću reagirat na stimulaciju.

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Živila i ti meni🥂🍻

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    Jedan debeli veliki minus 😥😔

  • Avatar Mala 1

    Mala 1

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    Babylove žao mi je.... :( nema riječi utjehe
    Isplači se pa idemo dalje

    5ICSI - sin
    10/19 3 FET 2blastociste - 1beta 209, 2beta 625, 3beta 1877

  • Deleted user

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Babylove zao mi je draga 

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Babylove strašno mi je žao, drži se😿😥

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    Hvala cure.. tesko je koliko god da sam se pripremila na takav ishod ali znate kako je.. vama ne moram objasnjavati.. kako bi se reklo sestre smo po mukama 💕

  • DorisOs

    Broj poruka: 61

    Prijavi adminu

    Babylove bas mi je zao 😢😢
    Nikitta znaci mogu ocekivati horor... mene i obican uzv uzasno boli... ali ajde tjesim se s tim da traje kratko i da ste sve to prezivile pa prezivit cu i ja. Znam koji mi je cilj i spremna sam na sve da to ostvarim. I jos jednom moram reci kako ti se divim, moja borba s endo i s postupcima je tek pocela pa sam vec luda od svega a ti to sve trpis toliko godina i jos ne odustajes i puna si pozitive stvarno skidam kapu! ❤

  • Malenaa88

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    Nikita i ja to uvijek kazem borit se onoliko koliko je u mojoj moci bar cu znat na kraju da sam sve od sebe dala. Ali tebi kapa do poda koliko znanja i koliko muke tvoje i bolova zbog te endometrioze i od srca najiskrenije ti zelim bebicu kojom ces i bit na kraju i nagradjena. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.