Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    BackInBlack

    Bok cure!
    Zna li koja od vas ako imam zdravstveno, ali nemam dopunsko koliko placam kod podizanja lijekova, folikumetrije, aspiraciju?

    Ne plaćaš ništa, vodiš se pod šifrom neplodnosti i zbog toga si oslobođena plaćanja. 

    🤞❤️🙏
    url=https://lilypie.com]

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Mtk39-mi uvijek radimo ICSI zbog lošeg spermiograma pa oni odaberu najbolje i direktno uštrcaju u stanice. Kod klasičnog IVF-a se ne oplode sve stanice, kod nas, jer se spermići ne trude dovoljno. 🤣😘

    🤞❤️🙏
    url=https://lilypie.com]

  • Mtk39

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Vaki

    Mtk39-mi uvijek radimo ICSI zbog lošeg spermiograma pa oni odaberu najbolje i direktno uštrcaju u stanice. Kod klasičnog IVF-a se ne oplode sve stanice, kod nas, jer se spermići ne trude dovoljno. 🤣😘

    Uh, dok ja sve ovo pohvatam 😁 ja sam totalno glupa za ove stvari

  • Mtk39

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Danas sam zvala sestru da provjerim kakva je situacija, nista mi ne moze rec prije sutra.🙄 Koja me nervoza hvata to je strasno....

  • BackInBlack

    Broj poruka: 155

    Prijavi adminu

    Vaki

    BackInBlack

    Bok cure!
    Zna li koja od vas ako imam zdravstveno, ali nemam dopunsko koliko placam kod podizanja lijekova, folikumetrije, aspiraciju?
    Ne plaćaš ništa, vodiš se pod šifrom neplodnosti i zbog toga si oslobođena plaćanja.

    Hvala ;-) Mijenjala sam policu dopunskog pa sad imam nekoliko dana bez dopunskog, a sutra idem po lijekove pa rekoh da znam sto me ceka :-)

    38+6

  • bassve

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, nisam dugo nista pisala. Muz ima dijagnosticiranu Neopstruktivnu azoospermiju, nakon neuspjele Tese operacije prije nekoliko mjeseci danas je dobio nove rezultate, rekli su da opet nisu nista nasli ali da se pojavila neka bijela tekucina koje tu ranije nije bilo a da je potrebna za stvaranje spermija. Ima li netko kakva saznanja o tome, sto bi to moglo biti ili iskustva? Hvala

  • bassve

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    bassve

    Pozdrav svima, nisam dugo nista pisala. Muz ima dijagnosticiranu Neopstruktivnu azoospermiju, nakon neuspjele Tese operacije prije nekoliko mjeseci danas je dobio nove rezultate, rekli su da opet nisu nista nasli ali da se pojavila neka bijela tekucina koje tu ranije nije bilo a da je potrebna za stvaranje spermija. Ima li netko kakva saznanja o tome, sto bi to moglo biti ili iskustva? Hvala

    Jos nesto, pitali su ga sto je radio u zadnje vrijeme, je li se bavio vise sportom ili nesto uzimao, jer te tekucine uopce nije bilo, rekao je samo da ide jednom tjedno u teretanu. Radimo neku svoju alternativu lijecenja pa cekamo da vidimo sto ce biti, to im nismo htjeli jos spominjati.

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    Ema hvala ti ali nekako ne zelim puno ocekivat.. mislim koliko god se nadam ali opet...
    Nikita ne znam sto reci.. i ja predpostavljam da je tu lagani hiper.. ali opet nisam sigurna... nikakvih drugih simptoma hipera nisam imala... temperaturu nemam.. tj nisam ju ni mjerila.. ali nisam se ni osjecala kao da imam.. 

  • DorisOs

    Broj poruka: 61

    Prijavi adminu

    Jeste imale odnose dok ste bile na stimulaciji? Nitko mi nije nista rekao a ja se naravno nisam sjetila pitati...

  • Mtk39

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Hrabrica meni sve ovo zvuči kao implantacijsko, slušaj doktoricu, odi na bolovanje, i laganini. Dam ruku da si trudna. 😁
    Mojesve a gle, ako nisi bila na kontracepciji da se jajnici malo smire, pa da jednako rastu, ovo je prilično normalno. Naravno da je idealno da svi rastu jednakom brzinom, ali često to nije tako. Samo hrabro dalje.
    Mtk39 zato su meni u Petrovoj rekli da ne zovem sutradan, već za 48 sati, jer prvi dan se vidi samo jesu li se stanice oplodile, no dioba se odvija tek nakon 48 sati. Tako da sam ja recimo imala punkciju u četvrtak, a zvala u subotu. Nažalost nisam imala transfer, ispizdila sam.Uglavnom, ja sam bila jutros na uzv 10 dc, i dalje nema novog folikula, samo nerupturirani folikul žutog tijela tako da 0 bodova i ovaj ciklus. Nix od prirodnjaka. Again. Treći put zaredom. Ne znaju ni kad će menga sad doći uopće, endometrij mi je 7,7 mm sekrecijski. Well great. Just great. 😏

    Nikitta ti si meni zakon 😘 bas se vidi da si jedna jako hrabra, osjecajna, strpljiva i pametna osoba. Bas ti se divim! Kad citam sta sve prolazis, jednostavno imam potrebu pohvalit tako divnu osobu! 
    Zao mi je sto nema nista od ovog ciklusa. Zelim ti svu srecu za dalje 😘❤

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.