Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Ema93

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Nika5555

    Moja beta ocekivano nula,jbg,u nove pobjede sta drugo
    Cestitke curama na plusicima 💓

    Zao mi je 😥 odtuguj,isplaci se i dalje u nove pobjede! Mozda si vec pisala,ali mi se sve pobrkalo,ima vas puno, sta ti sad slijedi? 
    Cestitam svim curkama na plusicima 😍😍

  • Deleted user

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    Nika5555 stvarno mi je zao😔❤️
    Karla cestitaam, ovo je bas bas zanimljiv scenarij😃😃❤️Ja danas bila na uzv 9 dc, desno 13, 12,17 mm, lijevo 11 mm ostali svi manji. Jos sam dobila 2dana bemfole i orgalutrana. Jel mi moze tko iskusniji zasti su na L strani toliko manji i je li ovo uopce ok? 

  • Nika5555

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Ema93

    Nika5555

    Moja beta ocekivano nula,jbg,u nove pobjede sta drugo
    Cestitke curama na plusicima 💓
    Zao mi je 😥 odtuguj,isplaci se i dalje u nove pobjede! Mozda si vec pisala,ali mi se sve pobrkalo,ima vas puno, sta ti sad slijedi?
    Cestitam svim curkama na plusicima 😍😍

    Ovo je bio stimulirani,sad cemo probat prirodni,nadam se da cemo do blagdana taman i stici,inace ov je bio drugi .icsi u stimuliranom i nista,muz ima los spermio a meni je 39 tak da jbg..u nadi je spas..

    Ja 79.godiste, AMH bio7,u dvije godine pao na 2, bez jednog jajovoda,ostalo ok
    Mm 83.godiste,asthenoozoospermiaPokusavamo 3 god.
    2018 prvi postupak Vuk vrhovec,bez transfera, drugi posupak,beta 0
    Otkriven hydrosalpinx,laporaskpska operacija,uklonjen lijevi jajovod
    2019/2020 poliklinika Skvorc, dva prirodna,dva stimulirana,beta 0
    16.08. Planirana oplodnja doniranom js

  • Avatar ansi25

    ansi25

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Karla89

    Cureeee, koja ludnica kod mene..neznam jel se sjećate da sam u petak pisala da 14 dana nakon inseminacije je test negativan.. doktor je rekao ako je test negativan da prekidam s terapijom i javim se kad dobijem m.. pomirili smo se s tim i idemo dalje u novi postupak..
    Jučer navečer razgovaram s frendicom i ona me pita jesam li ponovila test?? Ja onako, nisam, što bi trebala?!
    I tako nisam imala mira i išla ponoviti test iiiiii druga crtica se pojavilaaaa !!!!!
    Odmah sam popila sve tablete i stavila utriće.. danas ujutro ponovila test i crtica još jača nego sinoć
    Popodne nakon posla idem kod doktora po uputnicu za vaditi betu
    Drage moje, prva inseminacja nam je ovo bila.. u šoku smo oboje.. još uvijek ne vjerujemo da nakon skoro 3 god mi imamo drugu crticu na testu

    Cestitam od srca :D

  • Avatar ansi25

    ansi25

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Babylove kako se ti sada osjecas?za koliko je Beta

  • BackInBlack

    Broj poruka: 155

    Prijavi adminu

    Bok cure!
    Zna li koja od vas ako imam zdravstveno, ali nemam dopunsko koliko placam kod podizanja lijekova, folikumetrije, aspiraciju?

    38+6

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1359

    Prijavi adminu

    Cure mene je tako frka oplela...ne znam kako bi gledala na te smeđe točkice od sinoć.. Kolegica me uvjerava da je to dobra stvar jer da je probojno kvrarenje nastavilo bi se i krenula bi m..a meni sve stalo samo su ti grčevi prisutni i dalje..Ne usudim se nadati a pregled ujutro mi je taaaaako daleko... :( 

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    ansi25

    Babylove kako se ti sada osjecas?za koliko je Beta

    Ja se se osjecam onak kao da cu eksplodirati... od petka kada je bio transfer nisam mogla na wc do jutros.. koma... a bolovi oni prije i tijekom mokrenja su do jucer i dalje bili intezivni.. a evo danas nesto slabije.. jucer navecer me na pet min uhvatilo neka bol kao da me netko iglama bode.. a od jutros skroz neka tupa bol i osijecaj kao da cu svaki tren dobiti.... 

  • Ema93

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Nika drzim fige da je iduci dobitni! 😉 i ja idem u ovom mjesecu u jedan prirodnjak, nakon 2 neuspjesna stimulirana, jedan ICSI i jedan IVF, i 3 inseminacije 😀
    Babylove drzim ogromne fige da se mrva gnjezdi!! 😉😊

  • Mtk39

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Nika5555

    Ema93

    Nika5555

    Moja beta ocekivano nula,jbg,u nove pobjede sta drugo
    Cestitke curama na plusicima 💓
    Zao mi je 😥 odtuguj,isplaci se i dalje u nove pobjede! Mozda si vec pisala,ali mi se sve pobrkalo,ima vas puno, sta ti sad slijedi?
    Cestitam svim curkama na plusicima 😍😍
    Ovo je bio stimulirani,sad cemo probat prirodni,nadam se da cemo do blagdana taman i stici,inace ov je bio drugi .icsi u stimuliranom i nista,muz ima los spermio a meni je 39 tak da jbg..u nadi je spas..

    Zao mi je Nika5555, kao sto kazes u nadi je spas 😘 ti si mojih godina, ne znam tvoju dijagnozu al i moj m ima los spermio, kod mene nizak amh. Zasto ste isli na icsi? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.