Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Mislila je pod time da bi bilo šteta riskirati embrije čekajući 5. dan jer su im veće šanse kod tebe u buši. Tako da bi bilo dobro vratiti ih 3. dan.

    🤞❤️🙏
    url=https://lilypie.com]

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Mnoge klinike idu na blastociste jer se vjeruje da je veći postotak trudnoća ako embriji uspiju vani do 5. dana, no na taj način mnogi embriji ne prežive, a možda bi kod tebe uspjeli u daljnjem dijeljenju. 
    Sretno! 

    🤞❤️🙏
    url=https://lilypie.com]

  • Mtk39

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Vaki

    Mnoge klinike idu na blastociste jer se vjeruje da je veći postotak trudnoća ako embriji uspiju vani do 5. dana, no na taj način mnogi embriji ne prežive, a možda bi kod tebe uspjeli u daljnjem dijeljenju.
    Sretno!

    Aha, hvala puno na objasnjenju 😘 sestra mi je rekla da bi transfer bio u srijedu sto znaci da je to 3.dan. 

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Prijateljica je trudna i treba piti neke tablete natašte. Veli da joj je jako loše pa mora nešto pojesti, ali se onda izbljuje. Pitala me koliko treba tabletama da se apsorbiraju pa da se nekako suzdrži od jela za to vrijeme. Nisam nikad o tome razmišljala pa ne znam što bih joj odgovorila. Ima li tko kakav savjet? 
    😘

    🤞❤️🙏
    url=https://lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Vaki sve ovisi kakve su tablete. Npr nekima tipa andol, buprofen isl do 30 min. Antibioticima i do 2 h. Posebno one koje u u kapuslama se sporije otapaju. Ako se ne varam lijekovi za gastritis tipa controloc imaju produzeno apsobriranje. Iskreno ne znam kako bi si pomogla osim da trpi barem pol sata. Zao mi je da joj je tako. 

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Ma baš je jadna, nisam već dugo vidjela trudnicu koja se toliko muči. Gubi na kilaži pa se boji... Uskoro ulazi u 12. tjedan pa se nada da će joj biti lakše. Nije MPO trudnica, ali ima problema sa zgrušnjavanjem krvi i štitnjačom, već je izgubila jednu bebu pa trči kod doktora za svaku sitnicu.
    Hvala, Grizli! 

    🤞❤️🙏
    url=https://lilypie.com]

  • Avatar student13ica

    student13ica

    Broj poruka: 510

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure.. malo sam bile neaktivna nakon zadnje kiretaze na forumu, sad se vracam jos jaca hehe 
    Zanima me jel netko nedavno radio one sve nalaze: Torch, Faktori, antitijela, koagulogram, karigoram.. itd. Zanima me di ste to radile i di je najbrze gotovo na podrucju St.


    "Bolje je boriti se i gubiti bitku nego nikada se ne izboriti"
    8.IVF + 2.FET-a, (2 biokemijske, 1 missed ab)
    3.FET.. (11.tranfer) -11dnt 102, 15dnt 347, 17dnt 708
    *2021. Stigao 💙👶

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Vaki sretno prijateljici i da joj sto prije bude bolje.
    Studentica dobrodošla natrag i da ovaj put bude onaj uspjesan! Nazalost za Split neznam, al ako ti sto pomaze torch se vadi na zavodu za javno zdravstvo. Nadam se da ce ti se uskoro javiti koja cura sa pravim informacijama. Kod nas se faktori i antitijela vade u labosu u domu zdravlja, koagulogram i trombofilije u kbc Rijeka, kariogram u Zg. 

  • Avatar AAAARI

    AAAARI

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    Ja sam isto sve u Zg radila. 

  • Mtk39

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Hvala Vaki upravo to sam mislila, šteta je kad je u pitanju 5 oplođenih stanica da se čeka do petog dana, riskira se da propadnu sve, posebno kod žena koje imaju niži amh.Mtk39 drago mi je čuti da će transfer biti treći dan. Ček, kad si imala punkciju, danas?

    Da Nikitta danas 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.