Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Karla89, čestitam na beti!!!! Baš mi je drago da vam je uspjelo!!! Ne bi ti znala komentirati nalaz, sigurna sam da će se javiti cure koje imaju iskustva, po meni neka je samo visoka i neka se fino dupla 
    Nika5555, ja uzimam dodatke za povećanje kvalitete jajnih stanica (doduše samo coenzym q10 i omegu) ali čitala sam da se može uzimati i DHEA. Moj jedini savjet prema onome šta sam pročitala po netu je da prije nego što počneš sa uzimanjem prvo vadiš krv i provjeriš razinu DHEA u krvi i po tome vidiš dali uopće trebaš uzimati i ako da u kolikoj dnevnoj dozi. Jer nije dobro ni kad je previše nekog hormona u organizmu... 

  • Nika5555

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Da,i to znam i danas pitam ginica za to a on blenuo u mene ko tele,pojma nema sta je to,strasno,morat cu u neki privatni lab to obavit

    Ja 79.godiste, AMH bio7,u dvije godine pao na 2, bez jednog jajovoda,ostalo ok
    Mm 83.godiste,asthenoozoospermiaPokusavamo 3 god.
    2018 prvi postupak Vuk vrhovec,bez transfera, drugi posupak,beta 0
    Otkriven hydrosalpinx,laporaskpska operacija,uklonjen lijevi jajovod
    2019/2020 poliklinika Skvorc, dva prirodna,dva stimulirana,beta 0
    16.08. Planirana oplodnja doniranom js

  • Deleted user

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Nika5555

    Da,i to znam i danas pitam ginica za to a on blenuo u mene ko tele,pojma nema sta je to,strasno,morat cu u neki privatni lab to obavit


    Joj da često bude da socijalni ginići ni neznaju za neke pretrage.. ispadne da mi znamo više od njih
    Idi privatno ako imaš di, ili probaj zamolit svog reproduktivca da ti na nalazu napiše preporuku za vađenje DHEA (onda ti socijalni ginić mora dati uputnicu) ili ako ti može dati internu bolničku uputnicu da to vadiš.

  • Mtk39

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Drage moje, evo da vam javim da su me zvali i potvrdili za sutra transfer 😊🤗 i to je sve sto znam, sestra je bila skrta na rijecima. 

  • perla

    Broj poruka: 329

    Prijavi adminu

    mimicaRI

    Karla89, čestitam na beti!!!! Baš mi je drago da vam je uspjelo!!! Ne bi ti znala komentirati nalaz, sigurna sam da će se javiti cure koje imaju iskustva, po meni neka je samo visoka i neka se fino duplaNika5555, ja uzimam dodatke za povećanje kvalitete jajnih stanica (doduše samo coenzym q10 i omegu) ali čitala sam da se može uzimati i DHEA. Moj jedini savjet prema onome šta sam pročitala po netu je da prije nego što počneš sa uzimanjem prvo vadiš krv i provjeriš razinu DHEA u krvi i po tome vidiš dali uopće trebaš uzimati i ako da u kolikoj dnevnoj dozi. Jer nije dobro ni kad je previše nekog hormona u organizmu…

    MimicaRi u kojim količinama uzimaš dodatke, ja uzimam isto to + elevit a nedavno sam počela i ječmenu travu u prahu (grozna je). Krajem prvog ću opet u postupak pa ćemo vidjeti.

  • ivy001

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Bok svima, evo da se i ja napokon javim. Pratim vas vec duze vrijeme. Mi smo idiopatska neplodnost cca 4 godine vec, imamo iza sebe 3 neuspjesna IVFAa, sad smo u 4tom a 26.11 je bio fet 2 blastociste...danas je 8 dnt i cekamo s tim da se pojavila blaga sukrvica pa cemo vidit.....svima zelim puno srece, visoke bete i da ne odustanete od svojih snova jer nam je cilj isti 

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    Karla cetitke na predivnoj beti 😊 visina bete ovisi od zene do zene.. bitno je smo da se pravilno dupla..
    Koliko si imala folikula na dan inseminacije?
    Hrabrica cretno🤞🤞
    Nika slazem se sa mimicom
    Ivy zao mi je da ste vec 4 neuspjeha imali.. zelim vam svu srecu da ovaj postupak bude pozitivan 🤞💖

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Nika5555

    Da,i to znam i danas pitam ginica za to a on blenuo u mene ko tele,pojma nema sta je to,strasno,morat cu u neki privatni lab to obavit

    Nika meni je za vaditi DHEA uputnicu dala opca dr. Pod dijagnozno N.97 moze ti bez problema to dati, a cim si u mpo moze ju koristiti. Ja sam dosla kod svoje opce i rekla da mi socijanlna gin ne da uputnice ako Rijeka ne napise da trebam i da ja zelim kontrolirat sve to ako sto ne valja d apopravljam a ne da trosim sebe i novce tapkajuci u prazno. I zena mi napisala uputnicu za sve sto sam trazila. Tako da mogu samo pitanje je dal zele. U svakon slucaju kao i vitami D i ostale stvari nije dobro uzimat ako ga u organizmu ima dovoljno jer i previše je stetno..

  • Nika5555

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Grizli

    Nika5555

    Da,i to znam i danas pitam ginica za to a on blenuo u mene ko tele,pojma nema sta je to,strasno,morat cu u neki privatni lab to obavit
    Nika meni je za vaditi DHEA uputnicu dala opca dr. Pod dijagnozno N.97 moze ti bez problema to dati, a cim si u mpo moze ju koristiti. Ja sam dosla kod svoje opce i rekla da mi socijanlna gin ne da uputnice ako Rijeka ne napise da trebam i da ja zelim kontrolirat sve to ako sto ne valja d apopravljam a ne da trosim sebe i novce tapkajuci u prazno. I zena mi napisala uputnicu za sve sto sam trazila. Tako da mogu samo pitanje je dal zele. U svakon slucaju kao i vitami D i ostale stvari nije dobro uzimat ako ga u organizmu ima dovoljno jer i previše je stetno..

    Hvala ti,budem se onda opcoj obratila

    Ja 79.godiste, AMH bio7,u dvije godine pao na 2, bez jednog jajovoda,ostalo ok
    Mm 83.godiste,asthenoozoospermiaPokusavamo 3 god.
    2018 prvi postupak Vuk vrhovec,bez transfera, drugi posupak,beta 0
    Otkriven hydrosalpinx,laporaskpska operacija,uklonjen lijevi jajovod
    2019/2020 poliklinika Skvorc, dva prirodna,dva stimulirana,beta 0
    16.08. Planirana oplodnja doniranom js

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Hrabrica sretno! I zelim ti puno uapjeha. 
    Karla lijepa beta, samo nek se fino dupla. Mislim da nieje prevelika, ako se ne varam od 21-28 dpo treba biti izmedju 1100 - 1800 negdje mi je podatak u glavi a tebe je cca 22 dpo ako sam dobro racunala. Cini mi se d apodatak od 100 je malo premali je oko 100 bude 12 dpo. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.