Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar student13ica

    student13ica

    Broj poruka: 510

    Prijavi adminu

    Grizli

    Vaki sretno prijateljici i da joj sto prije bude bolje.
    Studentica dobrodošla natrag i da ovaj put bude onaj uspjesan! Nazalost za Split neznam, al ako ti sto pomaze torch se vadi na zavodu za javno zdravstvo. Nadam se da ce ti se uskoro javiti koja cura sa pravim informacijama. Kod nas se faktori i antitijela vade u labosu u domu zdravlja, koagulogram i trombofilije u kbc Rijeka, kariogram u Zg.

    Jel kariogram na Sv.duhu? Za koliko nalaz bude gotov? Za ove ostale znam di se rade ali sam htjela vidjeti moram li se narucivati il ne.


    "Bolje je boriti se i gubiti bitku nego nikada se ne izboriti"
    8.IVF + 2.FET-a, (2 biokemijske, 1 missed ab)
    3.FET.. (11.tranfer) -11dnt 102, 15dnt 347, 17dnt 708
    *2021. Stigao 💙👶

  • Avatar AAAARI

    AAAARI

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    Minsmo dobili termin u 1 mj na Sv duhu . A nslaz pretpostavljam da se ceka 3-4 tjedna.

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Karigram smo mi najbrze dobili termin u Klaicevoj bolnici. A nalaz je stigao nam za nekih 20-tak dana. Dosta su ljubazni kad kazes da dolazis iz dalekog nama su izasali u susret jer sam ih pitala termin i oni su me pitali kad mogu doc pa sam rekla da imam neki sastanak za 7 dana i odmah su nas zapisali za taj dan ujutro da ne moramo izostajat s posla. Stvarno su bili super. 

  • Avatar student13ica

    student13ica

    Broj poruka: 510

    Prijavi adminu

    Bas odlicno onda. To je dosta brzo


    "Bolje je boriti se i gubiti bitku nego nikada se ne izboriti"
    8.IVF + 2.FET-a, (2 biokemijske, 1 missed ab)
    3.FET.. (11.tranfer) -11dnt 102, 15dnt 347, 17dnt 708
    *2021. Stigao 💙👶

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Najbolje ti je nazvat jedne i druge pa vidis di je manja guzva. Nama su rekli da cekamo nalaz mjesec dana al kazem ti dosao je ranije

  • Avatar student13ica

    student13ica

    Broj poruka: 510

    Prijavi adminu

    Na koji odjel se narucuju?


    "Bolje je boriti se i gubiti bitku nego nikada se ne izboriti"
    8.IVF + 2.FET-a, (2 biokemijske, 1 missed ab)
    3.FET.. (11.tranfer) -11dnt 102, 15dnt 347, 17dnt 708
    *2021. Stigao 💙👶

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Ovaj broj sam ja zvala za se naruciti u klaicevu 014600103. Ako ne zoves cebtralu i kažeš da trebas raditi kariogram

  • Avatar student13ica

    student13ica

    Broj poruka: 510

    Prijavi adminu

    Hvala cure na info. 


    "Bolje je boriti se i gubiti bitku nego nikada se ne izboriti"
    8.IVF + 2.FET-a, (2 biokemijske, 1 missed ab)
    3.FET.. (11.tranfer) -11dnt 102, 15dnt 347, 17dnt 708
    *2021. Stigao 💙👶

  • Avatar Boa35

    Boa35

    Broj poruka: 1537

    Prijavi adminu

    Cureeee, koja ludnica kod mene..neznam jel se sjećate da sam u petak pisala da 14 dana nakon inseminacije je test negativan.. doktor je rekao ako je test negativan da prekidam s terapijom i javim se kad dobijem m.. pomirili smo se s tim i idemo dalje u novi postupak..
    Jučer navečer razgovaram s frendicom i ona me pita jesam li ponovila test?? Ja onako, nisam, što bi trebala?!
    I tako nisam imala mira i išla ponoviti test iiiiii druga crtica se pojavilaaaa !!!!!
    Odmah sam popila sve tablete i stavila utriće.. danas ujutro ponovila test i crtica još jača nego sinoć
    Popodne nakon posla idem kod doktora po uputnicu za vaditi betu
    Drage moje, prva inseminacja nam je ovo bila.. u šoku smo oboje.. još uvijek ne vjerujemo da nakon skoro 3 god mi imamo drugu crticu na testu

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Karla fantasticna vijest! Bas mi je drago da je happy end u pitanju! Eto nikad se ne smije odbaciti odmah postupak. I tko kaze uz inseminaciju nije moguce imat rezultat. Drzim fige da imas urednu trudnocu! 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.