Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    malagarava

    Cure zanima me nesto. Dali bi ja prije odlaska na FET trebala porazgovarat sa doktorom da radim test trombofilije . Dok sam jos bila u doktora u mom gradu dok ga nisam promjenila pitala sam ga a sta je sa trombofilijom ma kaze to rade zene koje imaju vise spontanih tad jos nisam isla na mpo. E sad ovaj doktor mi je dao andol da pijem neznam jeli andol za to ili je on vise za prokrvljenost. Pitam vas jer stvarno i ja sam duzi period u ovom ali kad vidim koliko se vi razumijete naklon do poda.

    Ja bi na tvome mjestu inzistirala na tome.. a anfol je kao za to.. grizli ce ti mozda bolje objasniti
    Nikaa zao mi je za - nadajmo se do pon da je ipak krivo pokazao..Cure dobila sam cylogest vaginalete.. 2 puta dnevno.. pa sam mislila ujutro prije nego se dignem i navecer kada legnem stavljati.. no nisam sigurna dali bi nakon sto navecer stavim trebala se ujutro ponovo tusirati pa onda drugu staviti ili mogu odmah.. kako ste vi koje koristite radile?

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Nika drzim ipak fige da beta ti bude pozitivna. Sretno.
    Malagarava trazi ako mozes dobiti za trombofiliju pretrage. Andol je u principu za sprijecavanje zgrusavanja krvi. U postupcima ga daju jer nam se zbog hormica dosta zgusne krv pa je prokrvlejnost maternice losija. Za neke trombofilije je dovoljno i andol al za neke se mora uzimat heprani. Na tvom mjestu ja bi trazila to posebno ako si primjetila da imas kapilara puno vena isl. 

  • Mtk39

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Jutrooo imamo 5jc 🤗

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    Mtk39

    Jutrooo imamo 5jc 🤗

    Bravo bravo bravo 😊😊😊 drzim 🤞 da i dalje bude ugodnih iznenađenja 💓

  • Malenaa88

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    Grizli sad cu za koji dan na kontrolu pa cu je pitat vezi trombofilije nemam ja izrazene ni vene ni kapilare nego su mi spominjali da ona zna biti uzrok pobacaja a neznam rade li te testove u bolnici . Koliko kosts privatno da se uradi . Cula sam da doktori bas ne salju na tu pretragu evo u biti sve same moramo citat i pitat . Pa ako koja zna koliko to kosta. Kao i citala sam da se preporuca to uraditi kod zena koje su imale missed ab. A to je u mene slucaj bio na redovnom ultrazvuku smo otkrili da je prestalo srce kucat. Sorry na dugom postu mozda sam nekad i dosadna s pitanjima ali kad neznam a nitko od doktora nece da da savjet i sl. Ona mi kaze kao razlog bi bio genetska greska a iz phd nalaza nista neznam iscitat

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Draga nikad nisi dosadna i nikad post nije predugi. Ako se kojoj ne cita nece procitat i gotovo. Ne zamaraj se time. Uvijek ce se nac osobe koje ce zeljet procitat postove bez obzira na duzinu. Svakako ako mozes trazi uputnicu za trombofiliju jer kao se ne varam tebi su se 2 embrija implantirala i oba si izgubila. Iako oni to vode za 1 spontani nije zanemariva ta cinjenica. Zamoli ih ako imas normalnog gin ili opcu dat ce ti, ako ne trazi u Cito koliko se sjecam tamo si bila pa ce ti morat dat uputnice. Meni nisu neke pretrage kao htjeli dat jer ne treba al ja sam im objasnila da je meni to stres i da ja ne mogu biti smirena i opustena u tome svemu ako znam da postoji opasnost od ponavljanja spontanog i da zelim to napraviti da se smirim i opustim. I dali su mi uputnice za vecinu pretraga sto sam pitala. Ne znam sto si sve radila od pretraga do sada pa da mozda trazis jos nesto da odrade. 

  • Mtk39

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Babylove

    Mtk39

    Jutrooo imamo 5jc 🤗
    Bravo bravo bravo 😊😊😊 drzim 🤞 da i dalje bude ugodnih iznenađenja 💓

    Hvala Babylove 😘 ❤

  • Malenaa88

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    Grizli hvala veliko. Da ja sam u Cito . Sad cu ici na kontrolu kod svoje doktorice i reci cu i njoj i doktorici opce da mi daju da radim test za trombofiliju. A ako bi mi stvarali problem onda cu doktoru Poljaku rec . Radicu privatno ako treba samo da to odradim da sam smirena. Ja sam inace radila od nalaza hormone stitnjacu ogtt muz spremogram ja jos hsg i amh. Trombofiliju ili neke imunoloske nikad mi nisu dali da vadim. Kazu mi i da imam skroz malo srcoliku maternicu a Poljak mi je rekao da nemam i da su to price pregledo me na 3d . A sad ova mi rece kao imam malo ali da nesmeta zacecu. Da u mene su bili blizanci tj jedan embrij mi je vracen i podjelio se na dva trebali biti jednojajcani prvi otisao u 5tj drugi u skoro 9tj

  • Malenaa88

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    Nikitta hvala takodjer i tebi na odgovoru nekazem ja dzabe da ste predivne mimo svojih problema jos i meni objasnjavate 

  • Mtk39

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Babylove nisam baš te koristila, ali na tvom mjestu bih odmah stavljala ujutro.
    Mtk39 bravo!! Koji je sad plan, idete na blaste, nadam se da ne…

    Plan je da u srijedu bude transfer, ako bude sve kako treba.
    Zasto se nadas da ne idemo na blaste? Mozes li mi to malo pojasniti, guglala sam malo al nisam bas to skuzila...

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.