Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Joj Studentica tek 5.10 glupo pravilo KBC Rijeka. Tako da definitivno cu raditi neki test oko ocekivane M. Prosli put sam isla privatno vaditi betu jer mi gin na zamjeni koja je umjesto moje bila nije htjela dat uputnicu nego onako kako pise na nalazu i to sam platila 270 kn ja mislim i cekala nalaz 2 dana. Mislim za te novce odem skoro do Zg vaditi krv i dok dodjem doma imam nalaz. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    Kengurica

    Prokrvarila :( Sad sam se vec sabrala skroz, ali smisljam sto cu dalje. Na konzultacije cemo i na druga mjesta samo nismo pricali jos di i kad. Ti kako si?
    Grizli, ovako, idealno je izdrzati 14. dan nakon punkcije jer tad bi test vec trebao pokazati, ali za trodnevne nekima pokaze 8.,9.,10….dnt. To je inače baš rano i ako je fada minus ne znači da nema trudnoće. Ako se nećeš zbedirati ako bi bio minus na 8. dan to ti je najranije što možeš raditi, ali ja osobno ne bih prije 11. dnt trodnevnog embrija.


    Uh bas mi je zao draga sto si prokrvarila znam kako ti je.Ali glavu gori draga doće i naš sretni dan da ugledamo plus na testu.ja sam dobro idem dalje.već sam bila na rahgovoru sa doktoricom i stavila me u prvi mjesec na postupak.a do tad cu na svoju ruku sve nalaze ponovo izvaditi.i mislim se da uzmem taj prasak inofolic tako nesto se zove pa da probam i sa njim

  • Malenaa88

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    Meni 14 dan nakon et pada subota pa sam 13 dan mislila napravit betu tako da mogu zvat doktora u petak javit mu jer neznam hoce li u subotu on radit valjda ce beta pokazat 13 dan a 14 dan sam mislila napravit test iz ljekarne pa valjda ce to bit to 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Mala garava ako betu vadis 13 dan nema ti smisla raditi test, znat ces po njoj vec jesi ili nisi trudna. Ne moze ona krivo pokazat samo test moze bit kriv

    [tickerfactory.com]

  • Malenaa88

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    Ma da uradit cu ja betu 13 dan valjda mi nece bit rano uradit cu samo dan ranije nego mi je doktor rekao pa zavisno od nalaza zvat cu ga 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Ma nece biti rano po meni, ako je uredna trudnoca u pitanju pokazat ce povisenu betu. Kako se osjecas?

    [tickerfactory.com]

  • Malenaa88

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    Pa u biti osjecam se dobro nekad osjetim pritisak kad se smijem ili kihnem al to je to. Grudi me ne bole ima nekoliko dana samo me glava boli ima 4 5 dana zaredom i to predvecer samo . Osjecam se kao da nista nisam radila. Kako si ti ?

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Evo danas se dosta dobro osjecam. Par dana su me ono grudi ubijale od bolova, danas puno manje samo na dodir, al su jos napuhane i ko teske i grudnjak me smeta, nije da me boli nego me bas nervira ko da mi je mali ne kuzim. Cesto piskim, al i inace pred M znam cesce piskit tako da to mi nije nista extra. Jucer me glava bolila bas cijeli dan, al danas skoro nista. Cak i onaj osjecaj mucnine i kao menstrualnih bolova mi prestali. Osjetim jos kao neke mravce u trbuhu svako malo, nis posebno. Zapravo rekla bi da se osjecam najbolje do sad od punkcije. Mozda malo napuhana i pritisak jos u donjem dijelu tijela sta osjetim npr.kad se recimo vezem u autu sa pojasom. U principu nista posebno simbolicno da bi mogla rec da imam neki simptom, a i tako je jos prerano za simptome.

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Korina2010

    Korina2010

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure! Ne vidim temu koju sam bila otvorila nedavno “simptomi nakon embriotransfera - čekanje bete”. Je li to možda iz nekog razloga izbrisano?

  • Avatar Korina2010

    Korina2010

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    Ispravak: pronašla sam, pogrešno sam gledala 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.