Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • perla

    Broj poruka: 329

    Prijavi adminu
  • perla

    Broj poruka: 329

    Prijavi adminu

    Stigo nalaz trombofilije, jeli ovo u redu? Došlo je danas,nisam stigla do dr da mi objasni.

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Pinklife tako rano si radila test. A ja jos ne planiram niti. Cekam bar 12 dnt da mi bude. 
    Joj Vaki da si me bar “urekla” 😀
    Perla to je uredno koliko vidim, sve je u granicama normale. 

    [tickerfactory.com]

  • pinklife

    Broj poruka: 117

    Prijavi adminu

    Grizli ja sam se tako loše osjećala taj 5 dan da sam uprincipu zbog nejog straha zašto je tako napravila. Govorila sam si da ću čekati 9 dan kak je dr rekla ali sam pokleknula 

  • pinklife

    Broj poruka: 117

    Prijavi adminu

    I ja mislim da si i ti nama trudna😘

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Pinklife ti si imala 5dan et blasticu ili 3dnevni?

    [tickerfactory.com]

  • pinklife

    Broj poruka: 117

    Prijavi adminu

    FET petodnevne

  • Radost81

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Grizliii….ja sam imala tempraturu od 37-37,4…par dan, nisam nista koristila. Negdje sam cak procitala da su to prvi znaci trudnoće. Tako da ocekujemo veliki plusic i ogromnu betuuu!!!! 😘😘😘  Test sam radila 12 dan a betu 14. Mahanje od mene i male mrvice u meni. Sretnoo svima i zelim da nas obaspete sa puno lijepi plusića i velikih beta!!!

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Joj da sad sam se sjetila da si pisala o tome. Sorry bas sam pogubljena vec 2 dana ne znam ko mi glavu nosi i mozgom upravlja. Hodam ko nadrogirana. Bas me omamljuje taj nerad. Hvala na odgovoru. To bi u mom slucaju bilo kao da radim test 11 dana od punkcije. A to je sutra. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Hvala Radost na dobrim zeljama. U svakom slucaju budem test napravila ako ne prije onda u ponedjeljak pa cu znat onda vi vec mogao pokazat ako je stogod. To bi onda mi bilo 10dnt. Ili bolje jos pricekat?

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.