Porodiljna naknada

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar andjelina23

    andjelina23

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    Koji su mi dokumenti potrebni za ostvarivanje porodiljne naknade? Nisam na birou i nezaposlena sam… Zvala sam zdravstveno i rekli su da dođem pa ce mi reci sta da donesem, a ne da mi se gubiti cijelo jutro na to pa da sve pripremim :)
    I koji je rok za predati svu dokumentaciju od dana rođenja djeteta? 

    🤍 Spontani sa 6 tjedana/ 2014
    🧑 Curica 3 godine /2019.
    🤍 Spontani s 12 tjedana, kiretaža/2021.
    🧑 Curica 1 godina (mjesec dana nakon kiretaže zatrudnila)
    🤰https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20716;11/st/20230621/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/c4a6/preg.png [tickerfactory.com]

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Imam pitanje ako netko zna, na komplikacijama sam i imam ugovor do kraja 9. mjeseca koji mi vjerojatno ne budu produzili, a imam jos 2 tjedna godisnjeg, jel mi mozete objasnit sta se dogada s tim?😳

    [lilypie.com]

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    C1M4

    Imam pitanje ako netko zna, na komplikacijama sam i imam ugovor do kraja 9. mjeseca koji mi vjerojatno ne budu produzili, a imam jos 2 tjedna godisnjeg, jel mi mozete objasnit sta se dogada s tim?😳


    Nisam sigurna za godisnji ali tvom poslodavcu bas nikakav trosak nije da ti produzi ugovor do otvaranja porodiljnog pa probaj objasnit situaciju i zamoli da ti izidju u susret

    [lilypie.com]

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    C1M4

    Imam pitanje ako netko zna, na komplikacijama sam i imam ugovor do kraja 9. mjeseca koji mi vjerojatno ne budu produzili, a imam jos 2 tjedna godisnjeg, jel mi mozete objasnit sta se dogada s tim?😳


    Nisam sigurna za godisnji ali tvom poslodavcu bas nikakav trosak nije da ti produzi ugovor do otvaranja porodiljnog pa probaj objasnit situaciju i zamoli da ti izidju u susret

    [lilypie.com]

  • Mart1987

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure,

    može li mi netko dati info koliko iznosi porodiljna naknada nakon komplikacija tj. ulaze li komplikacije u prosjek zadnjih 6 mjeseci?
    Moja plaća je veća od republičkog prosjeka ( 8000kn) pa sam u izračunu/dilemi dokad mi je najpametnije raditi..

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    C1M4

    Imam pitanje ako netko zna, na komplikacijama sam i imam ugovor do kraja 9. mjeseca koji mi vjerojatno ne budu produzili, a imam jos 2 tjedna godisnjeg, jel mi mozete objasnit sta se dogada s tim?😳


    Po mom bi trebali isplatiti naknadu za neiskorišteni godišnji odmor….tocnije ta dva tjedna koja su ti ostala! Tako je kod nas…

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Zene bidim da treba R1 obrazaac popunit poslodavac. Da li ja kupim taj obrazac pa mu donesem ili? 

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Točkica37

    Zene bidim da treba R1 obrazaac popunit poslodavac. Da li ja kupim taj obrazac pa mu donesem ili?


    To ti imaju u racunovodstu…ne moraš kupovati ništa.. samo odes o računovodstvo i trazis R1

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Mart1987

    Pozdrav cure,

    može li mi netko dati info koliko iznosi porodiljna naknada nakon komplikacija tj. ulaze li komplikacije u prosjek zadnjih 6 mjeseci?
    Moja plaća je veća od republičkog prosjeka ( 8000kn) pa sam u izračunu/dilemi dokad mi je najpametnije raditi..


    Ne idu komplikacije u prosjek, jer su vec na teret hzzo-a
    “Obicno” bolovanje ide


  • avama

    Broj poruka: 1260

    Prijavi adminu

    Molim malo pomoci! Bila sam na komplilacijama od 10.6.do 15.8. 2019. Te komplikacije su zatvorene zbog spontanog. Sada sam pokovno trudna i trebala bi ici na nove komplilacije ( trombofilija i tako). Kao ako radim 3 mjeseca onda idu pune komlikacije. Isla bi u 11. To razumijem. A ako kasnije nastavim porodiljni gleda mi se 6 mjeseci prije nastupa komplikacija. To znaci da mi se gleda razdoblje 9,8,7,6,5,4, a od toga je dio 6.i 8.i cijeli 7 starne komplilacije, a ostala 3 puna mjeseca sam radila. Da lije to dovoljno za puni porodiljni? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.