Porodiljna naknada

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Trkačica

    Trkačica

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Stuuuuudenticaaaaa

    Hej cure.. Imam pitanje ako bi znale odgovor. Da li smijem uz porodiljnu naknadu za nezaposlene primati i stipendiju? Ne budem imala problema sa hzzo?


    Ufff…najbolje da se prošećeš do Hzzo-a i pitaš njih. Ali meni to nekako vise vuće da nećeš moći dobiti ako ne ideš tu godinu na fakultet. 🤷‍♀️

  • Emma22

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Molim vas info..po mjesecima imam sve uvjete ali me buni prekid ugovora. Dakle godinu i pol sam radila do 28.5,onda sam bila nezaposlena i sad opet od 1.9 radim, s time da sutra idem kod novog poslodavca. Ako bi otišla u 11mj na komplikacije,kako se meni prosjek računa za zadnjih 6mj, dva mj zaposlena pa tri nezaposlena? Ili se tih 6mj računa unazad onih 6mj kojih sam radila? S ove dvije plaće imam pravo na komplikacije? A šta onda s porodiljnim? Hvala

  • lisame

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Trudna radnica na dopustu dobiva koji iznos place, osnovnu placu za svoje radno mjesto ili prosjek dosadasnjih placa? 

  • Avatar BlairWaldorf

    BlairWaldorf

    Broj poruka: 1958

    Prijavi adminu

    lisame

    Trudna radnica na dopustu dobiva koji iznos place, osnovnu placu za svoje radno mjesto ili prosjek dosadasnjih placa?

    Prosjek osnovnih 

    👸35
    🤴36
    Pokušavamo 2/21
    Osnovni testovi-uredni
    Missed A. 10t.t. 4/21
    Pokušavamo ponovno 10/21.🌈
    Biokem. t. 11/21
    Korona 1/22
    Pijem novalac prenatalne t.
    ➕25.4 ❣️
    OTP 25.12.2022.

  • Avatar andjelina23

    andjelina23

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    U 18. sam tjednu trudnoće. 
    Zanima me mogu li se sad prijaviti kod nekog u firmu da radim da imam vecu porodiljnu naknadu ili je sad kasno? Do sad sam bila nezaposlena

    🤍 Spontani sa 6 tjedana/ 2014
    🧑 Curica 3 godine /2019.
    🤍 Spontani s 12 tjedana, kiretaža/2021.
    🧑 Curica 1 godina (mjesec dana nakon kiretaže zatrudnila)
    🤰https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20716;11/st/20230621/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/c4a6/preg.png [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.