Porodaj i vode je tr.na merkuru

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Već se pripremam da će nekad biti suza, misici maleni 🤩🤩🤩🤩
    Može, može, imat ćemo ukrasne vrecice sa bombonima, muffine, sokove i sve je na Mickeya, to smo odabrali kao temu, imaš tih nekih event instagram profila pa sam ukrala ideje 🙊

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Minni bokic 👋🏼
    Sto se tiče bolnice za bebu trebaš pelene, maramice ili blazinice ovisi sto si već odlučila za čistiti guzu, krema za guzu i to je to. Oni ju kupaju i oblače u njihovu robicu.
    Po izlasku trebas jaje u kojem ide van i nešto u sto ćete ju obuci. 
    Za sebe trebaš uloške, rucnik za tusiranje, toaletni papir,  papuče/natikače, spavacica, jastučići za dojenje, mrežaste gaćice, ponesi si i da imaš nešto za gricnut jer je večera rano pa da ne čekaš gladna do idućeg jutra i kozmetička torbica ( cetkica, pasta, češalj, dezic) u principu ono kaj smatraš da ti treba tih 2-3 dana
    Sretno 🐣

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Za RH faktor je najbolje da nazoveš gore i pitaš pa da si sigurna 

    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    minni_me87

    Da malo vratim temu one koje jos nemaju muke sa zubicima 😁
    Sto treba ponijeti u bolnicu? Sto Merkur ima za bebu i mamu, a sto ponijeti?
    I nadam se da ima neka mama kojoj je krvna grupa i rh faktor na staro prezime, a ona ima novo pa da mi kaze hoce biti dovoljan vjencani list kao prilog nalazima😆


    Ja sam morala ponovno vaditi krv. Ali nazovi i pitaj da možda se promijenilo nesto. 
    Uz sve sto je julie navela, ja sam ponijela i podloge za presvlacenje. Em su mi dobro dosle za njega, em za mene jer sam krvarila a nisu bili bas brzi sa mijenjanjem posteljine (rodila sam s petka na subotu u 01:55) pa mozda zato.. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Julie

    Već se pripremam da će nekad biti suza, misici maleni 🤩🤩🤩🤩
    Može, može, imat ćemo ukrasne vrecice sa bombonima, muffine, sokove i sve je na Mickeya, to smo odabrali kao temu, imaš tih nekih event instagram profila pa sam ukrala ideje 🙊


    Jooojjj supeeerrrr 🥰🥰🥰🎂🎂🎂🥳🥳🥳

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Jaooooo podloge 🙈 imala sam ju i ja al eto zaboravila na nju, nemogu vjerovati da ima već godina dana kak sam dobila malog pilića 🥰

    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Ja ne vjerujem da moj ima vec 7 mjeseci!!!
    Jel M hoda? Ne sjecam se sta si rekla, jel samostalno.. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Hoda uz pridržavanje već duže vrijeme, neće se pustiti ako mu ne daš ruku, stoji na mjestu i ide u čučanj i svašta nešto, možda se odvaži pustiti uskoro, prekjučer je napravio iskorak i odmah tražio ruku da se primi za nas 🙈😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Super :) :) si zvala vrtic? Sta ste dog?
    Moj gmiže. Digne guzicu, posebno ruke ko sklek, al nis od puzanja jos.. Bude i to uskoro nadam se hehe

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Danas bili kod pedice, odgodila nam je cinepljenje za 2 mj zbog konvulzije. Hvala joj na tome, neće vise biti toliko vruće i ojačat će još.
    Dala mi je potvrdu u kojoj je obrazložila odgodu i uzela mu mjere. 9800, 77 cm ☺️
    Zvala sam vrtić, u petak u 9 ujutro moram doći s njim, nažalost tata neće ići jer smije samo jedan roditelj zbog Korone. 
    Bravo Luka 🥳🥳🥳🥳🥳🥳 kaj papate? Kaj si mu sve dala da proba? Jeste se uspjeli raspakirati?

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.