Porodaj i vode je tr.na merkuru

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Mi imamo cijepljenje 30.9. mrzim ta cijepljenja :( :(
    veliki decko :D :D
    a sranje eto za tatu, mrzim to. nije fer. i on je roditelj i hoce ici. uzas mi je to.
    Probao je: tikvica, tikva, batat, jabuka, kruska, sljiva, banana, edmu, proso, palenta, psenicni griz, rizine pahuljice, blitva, cikla, krumpir. mislim da je to to. ali nije fan povrca nit ipahuljica. voce voli :D onda kamufliram s jabukom i kruskom sve ili bananom :D 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • minni_me87

    Broj poruka: 121

    Prijavi adminu

    Jos koje pitanjce za sad vec iskusne mamice 😄
    Koliko ulozaka i pelenica treba ponijeti. Piše paket, a u paketu ih ima 76, a nije mi bas logicno sve ponijeti. 
    Imam feeling da je premalo sve, a valjd ce muz moci donijeti do ulaza sto bude jos trebalo

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Ooooo pa super, papate sve u 16 🥰🥰🥰🥰
    Mi danas dobili opet neku temp i počeo mu curiti nosic i kašalj ga ulovio, stvarno mi ga je jako zao. Ne pospaja dva tjedna da mu je sve ok. Idemo sad vaditi krv da vidim jel od zubiju ili sto. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    minni_me87

    Jos koje pitanjce za sad vec iskusne mamice 😄
    Koliko ulozaka i pelenica treba ponijeti. Piše paket, a u paketu ih ima 76, a nije mi bas logicno sve ponijeti.
    Imam feeling da je premalo sve, a valjd ce muz moci donijeti do ulaza sto bude jos trebalo


    Ja sam ih dosta trošila, kad sam rodila nije bilo zabrana posjeta pa mi je tatek nosio svaki dan i mogao biti sa malenim dok se ja otusiram. Zao mi je zbog ovih mjera jer je sve živi cirkus. Najbolje da nazoveš u bolnicu jer oni će ti reci točno sto dopuštaju, a sto ne. Ako postoji mogućnost da ti donese pred bolnicu pa sestre preuzmu preporucam ti da ne nosis sve jer su ulosci ogromni i zauzmu puno mjesta

    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    minni_me87

    Jos koje pitanjce za sad vec iskusne mamice 😄
    Koliko ulozaka i pelenica treba ponijeti. Piše paket, a u paketu ih ima 76, a nije mi bas logicno sve ponijeti.
    Imam feeling da je premalo sve, a valjd ce muz moci donijeti do ulaza sto bude jos trebalo


    Ja sam pelene ponijela mali paket od tipa 36 komada. Uloske pola onog chicco paketa. Jer kad sam rodila samo je muz smio doci i to s maskom i to na 15 minuta. Tad je kretala ta korona. Vjerujem da su sad puno strozi. Nazovi i pitaj da, ili kad krenes tamo na kontrole pitaj onda.. Mozda na ljetnim ili jesenskim  bebama ima neka mama koja je nedavno rodila pa da tamo pitas mozda isto.. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Julie

    Ooooo pa super, papate sve u 16 🥰🥰🥰🥰
    Mi danas dobili opet neku temp i počeo mu curiti nosic i kašalj ga ulovio, stvarno mi ga je jako zao. Ne pospaja dva tjedna da mu je sve ok. Idemo sad vaditi krv da vidim jel od zubiju ili sto.


    Ma papa vraga. Nece. Na krumpir ima facu za povracanje, ciklu isto. Na skoro svr povrce. I zitarice. Al ajd, budem i dalje kamuflirala s vocem pa ce bit oke hahah
    Joooj, pa kak ce mu tek jadnom bit kad krene u vrtic :(

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Javi i drzim 🤞🤞🤞 da je sve oke :) 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Sretan rođendan velikom dečku!!!! 
    mi imamo prvi zubic danas :D :D 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Bude on to prihvatio samo treba vremena 🥰
    Čestitamo na prvom zubicu  🥳🥳🥳🥳🥳
    Hvala na čestitkama, danas sam bas emotivna 🙈 kad se svega sjetim jjooooj 🥰🥰🥰

    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Hehe hvala 🥰 🥰 
    Vjeujem da si emotivna 😊
    Jeste isli jucer u vrtic?
    Luka skoro propuzao danas..joss malo mu fali :) 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.