Porodaj i vode je tr.na merkuru

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    A jebemu.. Ma dobro, doci ce i to na svoje.. 
    Drago mi je da imas brbljavca 😊 i moj puno vise priča sad nego prije tjedan dva 😊😊 najbolji mi je kad uzme dudu u ruku i nesto joj govori kao 😂😂 ili ujutro kad slonića uhvati pa mu prica pa pocnr mlatit s njim izgleda ko da mu je nesto skrivio hahah presladak je.. 
    Bili na cijepljenju danas. 9060g i 73 cm i kaze da se sve čini super, po onoj krivulji isto.. Rekla sam da nece bas jesti kasice, pa nije nista skomemtirala pretjerano.. Osim da lijepo napreduje 😁
    Joj mos mislit, jadne i te tete u tim vrticima.. Svaka im čast.. Koliko ih ima u grupi? Kakav je s drugom djecom? 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Ja se sva rastopim kad se tako užive i brbljaju, ti slatki glasici 🥰🥰🥰 bravo za mjere 🥳🥳🥳🥳 Luka je pravi momak  🥰🥰🥰 i držim 🤞🏼 da nema temp 
    Oni su još mali pa se bas ne doživljavaju međusobno 😂 većinu se solo igraju pa ti me znam sad reci, pitaj me za pola godine 😂😂😂😂 u grupi ih je 11 ali nikad nisu svi pa je ok
    Kako vam protječu radovi? Radite Full adaptaciju ili?

    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    nije imao temperaturu, i izbio mu je drugi zubic :D :D a onaj prvi je dosta izrastao i bas se vidi kad brblja i smije se :D
    kak  je sad  M u vrticu? malo se privikao? kad se ti vracas na posao?
    mi ti imamo roh bau prostor. sad se rade vanjske stepenice da ide vanjski ulaz prvo. pa onda krece sredivanje. dobili smo ponudu za 7 krovnih prozora: 42000 kn hahhaha pala sam na dupe. gdje su jos ostali prozori i vrata 
    nemamo neki preveliki buđet a ne zelimo niti fusarit bezveze to.. pa cemo pomalo dok se skupe novci heheh trenutno su nam ti prozori i izolacija glavni, pa onda grijanje koje isto racunam oko 40 000 i tak hahah ima posla i trebat ce dosta novaca..

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Opaaaaa cestitam za zubić 🥳🥳🥳🥳 nama izlaze obje četvorke odjednom tako da od srijede nismo išli u crtić jer ima temp, nos curi pa mu se slijeva pa kašlje i zna i povratit hranu 🙆🏼‍♀️🙆🏼‍♀️🙆🏼‍♀️🙆🏼‍♀️🙆🏼‍♀️
    Ja se vraćam sredinom studenog, al uskoro će i to 🙉 
    Ma polako sa radovima, slažem se za izolaciju i prozore zbog potrošnje, puno ke toplije kad to odradiš kako treba i odmah ne moraš niti grijanje ubijat…..
    A cijene 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️ Kome još trebaju vrata 😂🤪

    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    O jebemu misa maloga i zubicima…
    Mi kupili hranilicu i aad frajer jede u njoj i puno vise pojede..
    Sredina studenog.. Za mjesec dana hehe
    Da.. Ne znam, imali smo velike planove, a na kraju cemo spavati na podu cini se 😂😂😂

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Bas mi je drago za hranilicu 🥳🥳🥳🥳🥳 mi se još liječimo, Marin je zaradio upalu uha i afte siroti pa smo na antibiotiku čitav tjedan, sad mu je bas puno bolje. Nadamo se u pon u vrtić. Sirotog ga je bas stislo.
    Posao 🙆🏼‍♀️ Evo zvala na posao da se vraćam, malo mi je drago custo da promjenim rutinu ali opet falit će mi dijete 😔 a uređenje uvije traje i nikad valjda nisi gotov, kad i preuredis da ideš opet mnoge stvari bi napravio drugačije i šišaj ga

    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Jel ozdravio M? Kak ti je doma dok je on u vrticu? Cudno ili odmaras? 
    Ma dobro, stepenicw su gotoveee, pa sad cekamo ostatak.. Stavit cemo knauf zidove pa “lako” preuredimo kasnije haha
    Znas kaj ima novo? Trudna sam!! 10 tjedana!!

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Prvo moram komentirati 🤰🏼 Cestitam mila 🥰🥰🥰🥰 kako se osjećaš? Mučnine, ostalo? Joooooj bas si me razveselila 🥰🥰🥰🥰🥰 mi se pripremamo i krećemo s idućim ciklusom 🙊
    M je opet bolestan, bili 4 dana u vrticu i evo opet 🥺 bas ga neće, ja ti odem na kavu, skuham i prošetam peseke, odem po njega i s njim u park dok je još lijepo i toplo. Znaci radite još jednu dječju sobicu 🙊🥰 predobro 🤩🤩🤩🤩🤩

    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Hvala 😘😘
    Da, jos jedna soba se radi, napravili smo izmjene u tlocrtu ahhah 
    Ma nismo mislili da ce se tak brzo uhvatit s obzirom da sam ja “lijecila neplodnost”, nizak amh, bila na par operacija itd.. Kad ono iz prve 🥰🥰🥰
    Op op drzim fige da se i vama brzo uhvati 🥰
    Bemu misa maloga opet.. 🤞🤞 Nek brzo ozdravi 😘😘

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Obično tak žene uspiju brzo doći do druge trudnoće nakon prvog poroda bez obzira na anamnezu 🙏🏼
    Bas mi je drago, samo trudnice oko mene, tri frendice su trudnice. Predivno 🤩🤩🤩🤩
    Kako ti pritječe trudnoca? Ima razlike naspram prve?

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.