Porodaj i vode je tr.na merkuru

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Bravo Luka 🥳🥳🥳🥳🥳
    Evo mi odradili ročkas, jako sam bila emotivna kad su krenuli pjevat od fantoma sretan rođendan, tek sam tad bila svjesna, slatki stol je izgledao 🤩🤩🤩🤩 sva djeca poludjela za time 😂🙈
    U petak sam samo ja išla na razgovor na kraju jer je Marin bio prehlađen, sad smo super, sutra ostajemo pol sata. Ugl upoznala sam jednu od odgojiteljica i vidjela grupicu. 🥰

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    I upravo smo napravili 5 koraka samostalno 🥳🥳🥳🥳🥳🥳

    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Bravo za korake!!!!!
    Ide sad u vrtic vec? Dok ja odgovorim…
    Mi napokon krenuli s radovimaaa, majstori po cijele dane buse lupaju hehe al nema veze nek samo rade 😊😊

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Evo tjedan dana adaptacije je iza nas, bilo je dosta suza, četvrtak je bio najgori, ja sam se rasplakala kad sam izašla van, al sve je to nanoraku price normalno, u petak je bio puno bolje pa sam i ja veselija. Prihvatio mi je vrtićki režim pa ide ranije leći popodne a i večer.
    Sretno i puno strpljenja s radovima, prošla sam prije 3 godine skoro adaptaciju stana 🥴 radnici hrpu toga fusali pa popravljali pa pomicali rokove 🙈🙈🙈🙈 došlo mi je da odem na psihijatriju i tražim nešto za zivceke 😂
    Kako je Lula, ima li kakve promjene sa klopicom? Jesu sad malo zubići stali? Kaj ima još?

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Luka 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    A bude ti sad 8h od ponedjeljka ili kako ce ici?
    A da, vjeruujem da je bilo suza… :(
    Jesu tete sta komentirale kakav je? 
    .. 
    A radovi, znam i psihicki sam se pripremila na sve.. Pa samim time sto smo trebali poceti u 6 mjesecu a poceli u 9.hahah 
    .. 
    Luka je cendrav.. Zubici ga muce bas.. Dala sam mu sad cepic i evo zaspao sa mnom na bracnom okrenuo se naopako hahah noge su mu kod moje glave 🙈🙈
    Al ne diram lava dok spava hehe za jedno sat vremena ga prebacim u kindac kad bas cvrsto spava. Nadam se mirnoj noci 😁

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    A klopica i dalje ne ide.. Uvodim ja namirnice ali slabo jede.. Cak nekad ni kamuflaza s bananom ili jabukom i kruskom nr pomaze.. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Jesu, rekle su da je mazica i da je to dobro jer se da utješiti kad zaplače za mnom, da ima djece koja odguruju i onda šta da radiš 🙈
    Čitav tjedan je bio 2 sata, u pon će isto i onda od utorka kreće spavati. Nadam se da će proći dobro 🤞🏼
    Nemoj se sekirati oko klope, kolko pojede pojede. Bude to krenulo kak će biti veći 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Julie

    Jesu, rekle su da je mazica i da je to dobro jer se da utješiti kad zaplače za mnom, da ima djece koja odguruju i onda šta da radiš 🙈
    Čitav tjedan je bio 2 sata, u pon će isto i onda od utorka kreće spavati. Nadam se da će proći dobro 🤞🏼
    Nemoj se sekirati oko klope, kolko pojede pojede. Bude to krenulo kak će biti veći 😊


    Znaci dobro da je maza 😊
    A kak je danas i jucer bilo? Koliko je ostajao? Kad im je taj popodnevni spavanac? Jer moj sad oko 1 zaspe i to mu je duzi spavanac.
    Ma mislim da ga sad taj drugi zubic muci jer mi nrce puno ni ADa… 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Jučer je bio 2 sata i rekle su da je bio najgori dan, mogu si misliti 🥺 plakao je svo vrijeme, to obično i bude tak nakon vikenda pa se malo zaborave i ne ji u vrtić a danas je ostao do ručka, do pol 12, tad idu spavati. Veli da je danas bilo super i da skoro nije plakao osim ujutro kad ga je tatica ostavio. Ugl sto primjećujem u ovih 7 dana kako je u vrticu, da place ako me izgubi iz vidokruga, vjerojatno zato jer i tamo ostane sam, da puno vise priča, naravno ne razumijem ništa ali priča ko šašav 😂😂😂😂

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.