Porodaj i vode je tr.na merkuru

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Hehe pa onda moraš i ti da budu generacija 🥰🥰
    Ma ne znam, imala sam neke mucnine, cice naotekle.. Al cini mi se da je manje izrazeno nego u prvoj.. A mozda i nemam toliko sad vremena razmisljati o simtomima i mucninama pa samo prođe dan 😂😂

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Odlično, samo polako 😻 pa evo mi ćemo se uskoro baciti na posao i nadam se brzo plusicu 😻

    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    🤞🤞🤞Da se brzo uhvati 🥰 🥰 🥰
    Jel ide M u vrtic ili je jos bolestan? Jel sad bude cijeli dan? 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Bude čitav dan, nismo nažalost otišli a sutra mu pedica radi popodne pa ni nemozemo ići jer nema ispričnicu, krećemo s ponedjeljkom

    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    A mazac.. A dobro.. Iskoristite to sto si ti jos malo doma hehe pa uzivajte 😘😘
    Znaci, krovni prozori 7 komada 40000, obicni prozori 4 komada plus vrata 35000. Znaci 10 000 eura samo za pvc ode. Uzas.. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    😱😱😱😱😱 strašno, no dobro, jednom rjesis i mirna si godinama, ali fakat ubijaju cijene. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Znaci unistili su me s cijenama i ponudama. Uzas. Al da, sta ces, moras uzet. 
    Kak ste vi? 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Katastrofa 😬 
    Mi smo i dalje prehladeni 😕 već sam pitala pedijatricu kaj je ovo veli da je eto osjetljiv i dal bi mogla s njim ostati doma do proljeća jer sad je sve puno virusa Itd, naravno ne mogu ali naručila sam magareće mlijeko koje dolazi u nedjelju pa se nadam da će mu to ojačati imunitet. Siroti bas ga sve muci

    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    A jebemu misa stvarno… Pa jel mu mozes jos s cime imunitet malo dici? Jesi razmisljala ga cijepiti protiv gripe?
    Drzim fige da uspijete srediti imunitet 🤞🤞🤞
    Jedvo sam temu nasla od ovih silnih spamova
    Uzas. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Jooooj ne bi ga cijepila, od frendice kolega s posla cijepio i dijete dobilo konvulzije koje traju 2 tjedna 😱😱😱 hospitaliziran je. 
    Magareće mlijeko bi trebalo pomoći, ako ništa možda uzmem dadilju. Nisam ti ni sama pametna sto ću.
    Kako si ti? Jel osjećaš umor? Imaš li mučnine? Nemoj se previše naprezati oko radova, imaš i dijete, E toliko se veselim kad čujem da je netko trudan ali bude mi i zao vas s tim maskama. Pa nemre tata na uzv pa štošta još 😔😔😔😔

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.