Porodaj i vode je tr.na merkuru

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Pa dobro gle, to je i ok?
    Odspava 11h po noci i jos po danu.. I ja a bi da moj tako…
    On spava od 20 do 23 mirno i necujno, od 23 do 02 sa 73738 buđenja i dodavanja dude, pa pojede i spava do 05 sa par budenja samo i onda do 07 sa par budenja i do 8 se valjamo po krevetu i ustajemo.. I onda svakih 2 sata odspava po pola sata. Taman da nista ne stignem nego malo odmorim.
    Kupila sam magnezij, vitamin c, multivitamin i dns popila neofen jer me glava ubija. Uzas. 
    Al evo cak se i drzim nekako haahha

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    🤯🤯🤯🤯 nadam se da ćeš već sutra biti bolje 😊
    Meni on već dugo spava u komadu ali i stariji je puno pa očekujem da ćete i vi uskoro pospajati noć. 🥰
    Toliko koliko sam pričala o igračkama Marina uhvatila dosta s njim i čitav dan samo bježi po kući, hoće dirat pseće zdjelice i ništa ga ne zanima od igračaka duže od 3 min 🙉

    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Hehe nadam se i ja da ce uskoro prestati. Sinic je bilo kritično, vrisko je u snu bas mi ga bilo zao.. Mislim da je zbog zubica možda.. 
    Joooj igracke, moj se smije sad na vrecicu, muhomlat, uzima one blazinice za brisat guzu, kremu, i tak.. Igracke ono, ne dugo hahah

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Jako mi je zao 🥺 vjerojatno su zubići 😩😩😩
    Mi se isto glupiramo, pušemo nos, valjamo se i sve sto nema veze sa igračkama, ali evo to mu je smiješno i uziva 

    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Ma bitno da su oni sretni 🥰🥰🥰
    Mi cemo vec prezivjeti hehe
    Joj prekljucer mi se zagrcnuo na bananu.. Danas ciklu skoro ppvratio… Neće jesti ako nije skroz zblendano… Strah me dat mu sutra ciklu uopce koliko je faca napravio.. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Blendam mu ako mu tako odgovara, ima vremena za komadiće. Budeš probala opet kroz par tjedana pa ćeš vidjeti. Moj gricka štapiće a ja mu ne bi dala jer sam mislila da ne zna 🤦🏽‍♀️ Tata dao i sad je to glavna fora

    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Hahaha super, eto :)
    Kad krece M u vrtic? Kad imate festu za rodendan, sljedeci vikend? 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Mislila sam da blendas a ne da ja blendam 🙈 ugl M voli komadiće i brzo ke prihvatio to.
    Idući vikend feštica, bit će mrak 🤩🤩🤩🤩🤩
    U pon zovemo vrtić jer su nam rekli koji dan prije rockasa pa da dođemo na razg i potpisivanje ugovora i to je to🙉 drži fige da ne place jako 🙈 jer ću se raspekmeziti
    Ugl danas smo stigli na more i ostajemo do sutra pa da možemo iskoristiti ovaj predivan vikend još prije nego dođe jesen i nema vise kupanja u moru do idućeg ljeta

    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Joj drzim fige al pripremi se na kaos.. Citam svugdje da je uzas to ostavljanje u vrticu… 
    A na moru ste?? Opaa super!! Nadam se da cete se puno iskupati 😉😉😉
    Budes mi rekla sta si mu sve spremila za rođendan i kak je bilo 🎂 🎂 🎂 🥳🥳🥳

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • minni_me87

    Broj poruka: 121

    Prijavi adminu

    Da malo vratim temu one koje jos nemaju muke sa zubicima 😁
    Sto treba ponijeti u bolnicu? Sto Merkur ima za bebu i mamu, a sto ponijeti?
    I nadam se da ima neka mama kojoj je krvna grupa i rh faktor na staro prezime, a ona ima novo pa da mi kaze hoce biti dovoljan vjencani list kao prilog nalazima😆

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.