Porod u Petrovoj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • M@j@1407

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    5.1.

    M@j@

  • M@j@1407

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    5.1.

    M@j@

  • Avatar axia

    axia

    Broj poruka: 772

    Prijavi adminu

    M@j@1407

    5.1.

    majo, i meni je termin 5.1. u TA idem i utorak... tko zna, možda budemo cimerice :D

  • M@j@1407

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Ja sam sutra naručena na kontrolu! Kod kojeg si doktora?

    M@j@

  • Avatar axia

    axia

    Broj poruka: 772

    Prijavi adminu

    Kod hermana sam bila zadnji put... Ti? Kako je prosao pregled?

  • M@j@1407

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Kod Dr.Velene Radošević, ona mi vodi trudnoću, bila na pregledu i crv, sve ok, 28.ultrazvuk i kontrola opet i onaj bris. Sretno i tebi sutra!

    M@j@

  • Avatar axia

    axia

    Broj poruka: 772

    Prijavi adminu

    hvala ti :D

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Nekih novijih iskustava nemaaaa?????!!!!!

  • Avatar Ellie00

    Ellie00

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Vidim da ova tema nije aktualna, ali htjela bi s par mjeseci odmaka, podijeliti svoja iskustva s Petrovom. 
    U 30. tjednu na redovom pregledu imala sam povisen tlak 150/90 koji ni nakon pregleda nije pao. Ginekolog me je poslao u trudnicku ambulantu i dao mi normabel te preporucio da redovno kontrolniram tlak i javim se na hitnu ukoliko ce biti visi od 140/90.
    U trudnickoj me primila prof. Gasparovic koja me narucila na promatranje u bolnicu. 
    Lezala sam na PT2. Tlak mi se nije stablizirao ni s terapijom i beba je imala zastoj u razvoju. 
    Na odjelu su mi svaki dan radili 2-3 CTG-a koji nikad nije bio savrsen (premiran). 
    Sestre i ljecnici na odjelu za svaku pohvalu. Popodne na odjelu nema ljecnika, na vizitu dolazi dezuran iz radjaone. 
    U 35.tjednu su me porodili hitnim carskim zbog loseg CTG- a i divljanja tlaka. Pordodila me prof. Gasparovic. Beba je rodjena s 1980g, APGAR 10/10. Bila je tjedan dana u inkubatoru i tjedan dana na postintenzivnoj. S bebom je sve ok, nema posljedica. Summa summarum- nakon svih prica o Petrovoj ja mogu reci da sam bila zadovoljna svime i sto je najbitniije smatram da su pravovremenom odlukom o carskom spasili i mene i bebu. Sve pohvale idu prof.Gasparovic koja je stvarno od prvog dana u trudnickoj, preko pracenja na odjelu i na samom carskom bila uz mene. Vrlo srdacna i ljubazna doktorica. Znala sam ju sresti na hodniku bolnice nakon poroda i svaki put me zagrlila. Takve stvari puno znace. Takodjer sto se tice neonatologije smatram da nismo mogle biti na boljem mjestu.

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Ima nekih novih iskustava?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.