Porod u Petrovoj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • gala_28

    Broj poruka: 518

    Prijavi adminu

    Navodno imaju čak i fetiš na klime ljeti. Baš ih raspale pa mame znaju ugasiti nakratko i pokrivaju bebe. 
    I meni se čini kao da će biti u nekom idućem životu. Mislim da sam se tek psihički navikla na trudnoću, a za dva i pol tjedna ulazim u zadnje tromjesečje. Ludo. 
    Pa mi smo skoro susjede. Pozdrav sa maksimira! :)


  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    A u globalu,ako nemas neka prevelika ocekivanja i ako nisi jedna od onih koje ocekuju gladenje perom po dupetu 😂😂😂, ok je tamo.. I sve sestre recimo,cak i doktori s kojima sam se susrela u trudnickoj ambulanti i tako su mi bili fkt ok, i isla sam na trudnicki tecaj tamo o bilo u globalu ok... I onda mi se na najvazniji dogadaj tamo nasere onaj gnoj od dr. Vecer se gad zove'!! Eee neda mi epiduralnu, samo vice drip,pojacaj drip, daj jos dripa... Pitaj boga do kad bi me taj tamo mrcvario i ko zna kak bi me dole citavu izmasakrirao da nije dosao andeo nebeski- dr.goluza 😍 koji ih je pitao- dobro,jeste vi toj zeni dali ista protiv bolova?! Odma epiduralnu i spasmex injekciju..nakon nekog vremena kad me epi pustila, ja umirem,trazim drugu dozu epi da mi daju, onaj gnoj neda,samo govori-pojacajte drip,ja umirem, zicam sestru nes protiv bolova, veli ne daje se epi kad si otvoren do kraja...vrati se moj andeo  😍 nakon koji sat koji je rekao, otvoreni ste do kraja,sada cekamo dva sata da se dijete spusti i idemo u porod..ako ne ide,ne ide,necemo forsirati,napravit cemo carski. Dajte zeni drugu dozu epiduralne!! Ahaaa,a sad se moze mater vam vasu!!! Tri sata  kasnije,buncam od bolova, gnoj dode,ja kazem molim vas carski,pomaka niti milimetra, a ovaj niti me ne pogleda kaze sestri jos pojacajte drip,a vec se raspadam i evo andela 😍 i kaze,pripremite zenu za carski... Dr goluza, volim te 😂😂😂😂😘😘😘 a na veceka bi dan danas hracnula bez pardona da ga negdje vidim

  • gala_28

    Broj poruka: 518

    Prijavi adminu

    Ugolina

    A u globalu,ako nemas neka prevelika ocekivanja i ako nisi jedna od onih koje ocekuju gladenje perom po dupetu 😂😂😂, ok je tamo.. I sve sestre recimo,cak i doktori s kojima sam se susrela u trudnickoj ambulanti i tako su mi bili fkt ok, i isla sam na trudnicki tecaj tamo o bilo u globalu ok… I onda mi se na najvazniji dogadaj tamo nasere onaj gnoj od dr. Vecer se gad zove'!! Eee neda mi epiduralnu, samo vice drip,pojacaj drip, daj jos dripa… Pitaj boga do kad bi me taj tamo mrcvario i ko zna kak bi me dole citavu izmasakrirao da nije dosao andeo nebeski- dr.goluza 😍 koji ih je pitao- dobro,jeste vi toj zeni dali ista protiv bolova?! Odma epiduralnu i spasmex injekciju..nakon nekog vremena kad me epi pustila, ja umirem,trazim drugu dozu epi da mi daju, onaj gnoj neda,samo govori-pojacajte drip,ja umirem, zicam sestru nes protiv bolova, veli ne daje se epi kad si otvoren do kraja…vrati se moj andeo 😍 nakon koji sat koji je rekao, otvoreni ste do kraja,sada cekamo dva sata da se dijete spusti i idemo u porod..ako ne ide,ne ide,necemo forsirati,napravit cemo carski. Dajte zeni drugu dozu epiduralne!! Ahaaa,a sad se moze mater vam vasu!!! Tri sata kasnije,buncam od bolova, gnoj dode,ja kazem molim vas carski,pomaka niti milimetra, a ovaj niti me ne pogleda kaze sestri jos pojacajte drip,a vec se raspadam i evo andela 😍 i kaze,pripremite zenu za carski… Dr goluza, volim te 😂😂😂😂😘😘😘 a na veceka bi dan danas hracnula bez pardona da ga negdje vidim

    :O Jel ovaj zna za išta osim dripa? Strašno! Samo ponavlja drip drip drip?
    E toga me strah, što svatko svoju politiku vodi po pitanju svega, od samog poroda pa do uputa i teorija za uspješno dojenje. Jasno mi je da nema univerzalnih odgovora primjenjivih apsolutno uvijek i u svakom slučaju, no ovo je već pitanje sadizma.


  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Ma mene je najvise razocaralo sto na tecaju onaj blajic te toliko nafukava na epiduralnu, evo citiram njega s tecaja-" DA BEZBOLNOM PORODU!!! ZENE,NEMOJTE TRPITI PORODAJNU BOL U 21. STOLJECU'!!!"., I onda dodes tam u radaonu i oni ti NEDAJU pod kojekakvim izlikama ili ti daju samo DVIJE DOZE.. Da se razmemo,jedna doza me drzala nesto vise od jednog sata,a onda kao da je nisam ni imala... Al ipak,ajde,u tih 15 sati agonije bilo je lijepo imati barem dve te pauze po sat vremena 😂😂
    Ajde i ovaj smrad mi je dao cak jedan dolantin. To je isto super droga, covjece!! Isto me drzalo sat vremena..znaci,boli te i dalje u picku milu materinu,ali tebe tak boli briga kaj te boli..e nevjerojatno 😂😂 cak sam i spavala izmedu trudova tih par sekundi... Jer ja sam imala trudove svakih 20 sekundi koji su trajali po skoro tri minute,grozno nesto, e spavala sam po tih 20 sekundi 😲😂😂😂 bas omami..
    A za epi imaju kao neka pravila,ne ak si otvoren kajjaznam,serem tri prsta.. A onda je dosao andeo goluza 😍 i dao mi epi na devet, ajde reci onda...
    Ah, kod mene je tak bilo svejedno da je i sto prstiju kad je mala bila prevelika i zapela je,eto... Isla na straznji izlaz 😂😂😂 sa svih svojih 4180g 😍

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Al bilo fora, zaspala u nekoj sali ko top s maskom prek nosa,pokusavajuci prodisat trudove i probudila se na nekom drugom mjestu bez trbuha i bez bolova 😂 zao mi samo sto sam propustila sam taj njen dolazak na ovaj svijet i to ce mi uvijek biti zao...ali ovo je bilo najbolje rjesenje,za nju najbezbolnije i to me tjesi i bez obzira kako se odigralo,sve bi ponovila jer konacan rezultat i nagrada su neprocjenjivi 😍

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    gala_28

    Navodno imaju čak i fetiš na klime ljeti. Baš ih raspale pa mame znaju ugasiti nakratko i pokrivaju bebe.
    I meni se čini kao da će biti u nekom idućem životu. Mislim da sam se tek psihički navikla na trudnoću, a za dva i pol tjedna ulazim u zadnje tromjesečje. Ludo.
    Pa mi smo skoro susjede. Pozdrav sa maksimira! :)

    A cini mi se da smo i po terminu blizu ja sam 10.08.  :)

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Ugolina

    Al bilo fora, zaspala u nekoj sali ko top s maskom prek nosa,pokusavajuci prodisat trudove i probudila se na nekom drugom mjestu bez trbuha i bez bolova 😂 zao mi samo sto sam propustila sam taj njen dolazak na ovaj svijet i to ce mi uvijek biti zao…ali ovo je bilo najbolje rjesenje,za nju najbezbolnije i to me tjesi i bez obzira kako se odigralo,sve bi ponovila jer konacan rezultat i nagrada su neprocjenjivi 😍

    Huh  bitno da ste zive i zdrave.. :* Nadam se da u 8 mjesecu nece svi dobri doktori bit na moru...

  • gala_28

    Broj poruka: 518

    Prijavi adminu

    Sundi

    gala_28

    Navodno imaju čak i fetiš na klime ljeti. Baš ih raspale pa mame znaju ugasiti nakratko i pokrivaju bebe.
    I meni se čini kao da će biti u nekom idućem životu. Mislim da sam se tek psihički navikla na trudnoću, a za dva i pol tjedna ulazim u zadnje tromjesečje. Ludo.
    Pa mi smo skoro susjede. Pozdrav sa maksimira! :)
    A cini mi se da smo i po terminu blizu ja sam 10.08. :)

    Da! :) S obzirom da ću vjerojatno na carski, kod mene bi baš moglo biti tih dana (od 8.-10.8.) :) Inače mi je službeni termin 18.8. 
    Vjerojatno se zajedno snalazimo i hladimo u Petrovoj! :D


  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    gala_28

    Sundi

    gala_28

    Navodno imaju čak i fetiš na klime ljeti. Baš ih raspale pa mame znaju ugasiti nakratko i pokrivaju bebe.
    I meni se čini kao da će biti u nekom idućem životu. Mislim da sam se tek psihički navikla na trudnoću, a za dva i pol tjedna ulazim u zadnje tromjesečje. Ludo.
    Pa mi smo skoro susjede. Pozdrav sa maksimira! :)
    A cini mi se da smo i po terminu blizu ja sam 10.08. :)
    Da! :) S obzirom da ću vjerojatno na carski, kod mene bi baš moglo biti tih dana (od 8.-10.8.) :) Inače mi je službeni termin 18.8.
    Vjerojatno se zajedno snalazimo i hladimo u Petrovoj! :D

    Dogovoreno :) A glesvi su se rodili prije nas... Budemo i mi valjda nekak XD

  • gala_28

    Broj poruka: 518

    Prijavi adminu

    Sundi

    gala_28

    Sundi

    gala_28

    Navodno imaju čak i fetiš na klime ljeti. Baš ih raspale pa mame znaju ugasiti nakratko i pokrivaju bebe.
    I meni se čini kao da će biti u nekom idućem životu. Mislim da sam se tek psihički navikla na trudnoću, a za dva i pol tjedna ulazim u zadnje tromjesečje. Ludo.
    Pa mi smo skoro susjede. Pozdrav sa maksimira! :)
    A cini mi se da smo i po terminu blizu ja sam 10.08. :)
    Da! :) S obzirom da ću vjerojatno na carski, kod mene bi baš moglo biti tih dana (od 8.-10.8.) :) Inače mi je službeni termin 18.8.
    Vjerojatno se zajedno snalazimo i hladimo u Petrovoj! :D
    Dogovoreno :) A glesvi su se rodili prije nas… Budemo i mi valjda nekak XD

    Ma budemo! Čula sam s više strana priče da one koje imaju razuman strah na kraju budu dobro pripremljene i sve prođe u najboljem redu. čak budu i ugodno iznenađene. A flegmatične junačine (ala moja mama) na kraju ostanu zaprepaštene svime jer su bile toliko kul i ništa nisu brinule, kao jake su one. 
     I zapravo nam je pala kašika u med po pitanju termina. :) 
    Taman dok prođe prvih par tjedana snalaženja doma, vrućine će popustiti, a dani biti dovoljno dugi još neko vrijeme. Moći će se šetati. 


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.