Porod u Petrovoj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Pa dobro osim kaj moramo rodit po najvecoj vrucini XD... I bit ogromne zadnja dva mjeseca na +35°C.. Ali ajd ja paniram do 15.07 se brckat pa onda doma...

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Gledajte s poz strane i budite sretne kad radate u ljeto zbog toga sto u to doba godine nema bolestina,smrkavice i slicnog!!!! Zamisli,dolaze ti smrkavi i virozni u babinje

  • gala_28

    Broj poruka: 518

    Prijavi adminu

    Sundi, ja sam prvo kukala zbog tog scenarija sa vrućicom, no odlučila sam je ignorirati...ionako ću biti ogromna pa neću biti suviše mobilna...dakle, držat ću se diskretne klime, limunade, knjige i filmova. More ću preskočiti jer ionako ne bismo imali mira tamo od dečkove familije pa rađe biram vrućinu gradskog asfalta i zeniranje po svome. :)Ugolina, koliko posjeta u babinju je uopće preporučljivo? Jasno mi je da će doći moji i njegovi, možda tu i tamo poneko od prijatelja...ali više sam to nekako zamislila pregurati u miru, ipak je to međusobo upoznavanje malog i nas, hvatanje nove rutine i skupljanje energije kad se god stigne. 


  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Gala,mislis u petrovoj? Pa svugdje po bolnici pise da moze doc kao samo jedna osoba-tata, ali dolazi puno vise ljudi.. Recimo,ja sam rodila na carski i dok sam bila u postintenzivnoj prva dva dana,tu pustaju koliko god ti ljudi dode jer nema beba u sobi,a poslije u sobama,sestre kazu,bolje jedna osoba ali eto mi ne vidimo...mozes traziti da ti odnesu bebu u sobu za novorodencad i onda ti posjete tamo odu pogledat,sestre pokazu... Al tak je na carskim rezovima na prvom katu, kak je gore na drugom ne znam

  • gala_28

    Broj poruka: 518

    Prijavi adminu

    Ma mislila sam i u Petrovoj a i klasično babinje doma. Općenito ne volim plemenske posjete, bila ja u plemenu ili domaćin. Mislim da ću pogotovo dolaskom bebe biti kraćeg fitilja po tom pitanju. U petrovoj su posjete samo sat vremena? Mislim da sam tako pročitala na više strana. Ostatak dana predpostavljam da je odmor i upoznavanje sa bebom. :) Valjda nam neće biti predugi dani u bolničkoj horizontali. :)


  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Hm menesu ucili da kod nove mame nemas kaj trazit prva dva mjeseca... A u bolnici a mislim da ti je uvijek lijepo kad ti netko dode. Nije bitno ni tko ni kada ni kako, pa barem da ti cuva bebu kad odes do wc-a ili sto vec.. 

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

      a jel netko bio u onom apartmanu kaj se placa ali ti moze ostat muz ili netko preko noci? Kak to funkcionira?

  • gala_28

    Broj poruka: 518

    Prijavi adminu

    Ma da, u teoriji babinje doma traje 6-8 tjedana. Čini se dugo, no valjda proleti uz novi tempo spavanja i sve ostalo. Mojoj frendici su znali doći od nakon 5 tjedana ili čak nešto manje, kaže da je skoro prolupala do prve posjete. :)
    Mislim da sam na forum.hr pročitala da ti u tom apartmanu može doći tko kad hoće, sama si u sobi i imaš svoj mir. Jedino treba potrefiti da je slobodan, tj. imati sreće. 


  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Jedino kaj nemam pojma kad cu rodit. A i nekak mi je draze da ima jos neka zena oko mene. Pa je to malo onak. Ja ne znam ni kak dic tak malu bebu. Obozam klince ali nikad ih ne diram dok ne mogu drzat glavicu...

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Sto se tice babinja moze njih doci koliko hoce,ali kak se osjecas to je vec druga prica!Hvala Bogu,oko mene su svi razumni tak da znam da mi nitko nece uletit prvih mjesec dana!Treba se oporavit od poroda pa se i sa bebom upoznat.....Mamu ne brojim jer ce mi doci pomoci najvjerojatnije!Ma samo da mi i rucak skuha ja sretna!Kaze mi susjeda da hoce biti tulum kad rodim!rekoh-dok sam u bolnici vi slobodno slavite,a kad dodjem ne zelim nikog vidjet mjesec dana!😆

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.