Porod u Petrovoj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar bobica9

    bobica9

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Već sam odradila GO i sad sam na komplikacijama. Imam dosta za putovati na posao, a i imala sam nekih problemčića na početku pa me dr ostavio doma.

  • Avatar Branchi

    Branchi

    Broj poruka: 1112

    Prijavi adminu

    aha, da definitivno bolje tako...cujem da je tecaj odlican u petrovoj, mi jos malo pa krecemo hehe

  • Avatar kachi

    kachi

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Znate li da li u Petrovoj sačekaju da otpulsira pupkovina prije nego je prerežu ili se to mora posebno zahtjevati, moliti? 

  • Avatar Teica_991

    Teica_991

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Drage mame, zanima me koji je proces u Petrovoj da bi bio muž u rađaoni ? Da li treba kupiti ˝odijelo˝. I zanima me kako to izgleda  Muž ništa ne vidi, zar ne ? 

    Tea

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    kachi


    Znate li da li u Petrovoj sačekaju da otpulsira pupkovina prije nego je prerežu ili se to mora posebno zahtjevati, moliti? 

    Sacekali su da odpulsira bez da sam im ista rekla, sad ne znam ako je kod svih tako.

    14.06.2014. L ♥

  • Avatar kachi

    kachi

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    LuKi, to je dobra vijest! Hvala ti!  Znači da ipak postoji vjerovatnoća da otpulsira i nama. Teica, odijelo za tatu treba, a za ovo ostalo još uvijek ne znam.

  • Avatar Anci2225

    Anci2225

    Broj poruka: 245

    Prijavi adminu

    Prije 4 godine sam rodila u Petrovoj (za 4 mjeseca ću ponovo).Muzic je morao imati potvrdu da je bio na tečaju (naravno iz Petrove) i morali smo kupiti vlastito odjelce.Prije termina sam lezala 3 tjedna u bolnici pa nisam isla u predradjaonu nego direkt u box.
    Muz je cekao vani dok me dr. pregledao i onda sam pitala da li mi mogu pustiti muza (bio samnom od pocetka do kraja).
    Cijelo vrijeme je sjedio pokraj moje glave ili iza.Mozda se nesto i promijenilo od tad ali to cekam informacije od vas koje imate termin prije mene.

  • Nikikiki

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    Pusa svima.......ako imate nove informacije iz Petrove bolnice, sa poroda javite se.
    ja sam u 38tt, cujem da se sve promjenilo, pa bi bila zahvalna mamama koje su tamo njedavno rodile da se jave sa svojim pričama.<3

  • Pixy1122

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Rodila sam u peteovoj u 6mjesecu.  Doktori, babice svo osoblje je stucno. Pomogli su mi da prodje porod sto bezbolnije ako se opce to moze reci. Usmjeravali su me, bodrili, i ohrabrivali. Zaista su dobri. 
    Nakon poroda sam bila smjestena sa 4 curke u sobi. Osoblje obilazi i odgovore na sva pitanja koja te zanimaju. Ako imas poteskoca oko bebe pozoves ih da ti pomognu i sve ih pita sto te zanima.
    Beba moze i ne mora biti s tobom u sobi kad je vrijeme spavanja, samo kazes da se zelis odmoriti preko noci. Hrana je dobra, osoblje je dobro, smjesta je dobar.Sve u svemu opet bi tamo rodila !

  • Pixy1122

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Odjelo kupi ua svaki slucaj ako nemaju. Moj muz je dobio ali smo i imali u torbi i kupljeno za svaki slucaj.Cijeli jedan dan smo bili u bolnici tako da je moj muz izlazio i ulazio. Naravno svaki put sam pitala moze li moj muz uci, pa ga oni uvedu. A kada je htjeo izaci na wc ili da nesto pojede isto tako smo se javilli. Muz smije biti samo s tobom u boxu ne smije izlaziti izvan njega nikako! 
    Najbolje je da jemuz iza tebe tako da ne smeta doktoru i babicama ispred. On ima stolicu na koju moze sjesti i drzati te za ruku za vrijeme trdova, ali kada je vrijeme izgona najbolje da je iza.sta vas jos zanima slobodno pitajte.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.