Porod u Petrovoj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Sundi

    Jedino kaj nemam pojma kad cu rodit. A i nekak mi je draze da ima jos neka zena oko mene. Pa je to malo onak. Ja ne znam ni kak dic tak malu bebu. Obozam klince ali nikad ih ne diram dok ne mogu drzat glavicu…

    Jednom rukom obuhvati vrat i glavicu,druga ruka ispod guze!Podigni bebicu i nasloni na sebe!I kad primjetis da pomalo moze samostalno drzati glavicu uvijek jednu ruku drzi iza glavice!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    mamika3

    Sundi

    Jedino kaj nemam pojma kad cu rodit. A i nekak mi je draze da ima jos neka zena oko mene. Pa je to malo onak. Ja ne znam ni kak dic tak malu bebu. Obozam klince ali nikad ih ne diram dok ne mogu drzat glavicu…
    Jednom rukom obuhvati vrat i glavicu,druga ruka ispod guze!Podigni bebicu i nasloni na sebe!I kad primjetis da pomalo moze samostalno drzati glavicu uvijek jednu ruku drzi iza glavice!

    Hi hi ja i moji osjecaji... Tak cu ju dizat dok ne pocne sjedit XD 

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Sundi

    mamika3

    Sundi

    Jedino kaj nemam pojma kad cu rodit. A i nekak mi je draze da ima jos neka zena oko mene. Pa je to malo onak. Ja ne znam ni kak dic tak malu bebu. Obozam klince ali nikad ih ne diram dok ne mogu drzat glavicu…
    Jednom rukom obuhvati vrat i glavicu,druga ruka ispod guze!Podigni bebicu i nasloni na sebe!I kad primjetis da pomalo moze samostalno drzati glavicu uvijek jednu ruku drzi iza glavice!
    Hi hi ja i moji osjecaji… Tak cu ju dizat dok ne pocne sjedit XD

    Ha ha....Nisam ni ja bila nesto bolja s prvim djetetom!Bilo me strah primit ga!A u bolnici u sobi sama potpuno!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • gala_28

    Broj poruka: 518

    Prijavi adminu

    Sundi

    Jedino kaj nemam pojma kad cu rodit. A i nekak mi je draze da ima jos neka zena oko mene. Pa je to malo onak. Ja ne znam ni kak dic tak malu bebu. Obozam klince ali nikad ih ne diram dok ne mogu drzat glavicu…

    Da, malo je zbunjujuće sa tim apartmanom. Meni je u početku isto djelovalo kao zanimljiva zamisao. Tipa dobiješ trudove, dođeš tamo i onda vidiš dal je slobodan pa upadneš tamo ako možeš? Nije da možeš rezervirati unaprijed. :D
    A i cijena je onako...ako se dobro sjećam oko 350 kn dan. Nije baš malo. 
    Ni ja ne znam kako držati tako malu bebu. Prošli tjedan sam držala malo veću bebu (od pola godine) i to mi je valjda bio treći put ikada da držim dijete koje ne hoda. Ja sam super sa klincima koji barem malo pričaju. Na sve ostalo se trebam naviknuti i naučiti sa svojim. Koji će to biti sretni malac! :D
    Tako da, slažem se, bolje je uz pojačanje u sobi, kad se male ruke složeee...


  • gala_28

    Broj poruka: 518

    Prijavi adminu

    mamika3

    Sundi

    Jedino kaj nemam pojma kad cu rodit. A i nekak mi je draze da ima jos neka zena oko mene. Pa je to malo onak. Ja ne znam ni kak dic tak malu bebu. Obozam klince ali nikad ih ne diram dok ne mogu drzat glavicu…
    Jednom rukom obuhvati vrat i glavicu,druga ruka ispod guze!Podigni bebicu i nasloni na sebe!I kad primjetis da pomalo moze samostalno drzati glavicu uvijek jednu ruku drzi iza glavice!

    Ja sam sad upravo vježbala sa jastučićem po tvojim uputama hihi


  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    gala_28

    mamika3

    Sundi

    Jedino kaj nemam pojma kad cu rodit. A i nekak mi je draze da ima jos neka zena oko mene. Pa je to malo onak. Ja ne znam ni kak dic tak malu bebu. Obozam klince ali nikad ih ne diram dok ne mogu drzat glavicu…
    Jednom rukom obuhvati vrat i glavicu,druga ruka ispod guze!Podigni bebicu i nasloni na sebe!I kad primjetis da pomalo moze samostalno drzati glavicu uvijek jednu ruku drzi iza glavice!
    Ja sam sad upravo vježbala sa jastučićem po tvojim uputama hihi

    Ja ni necaka nisamdigla iz kimaca prvih mjesec dana. Fino sam stavila ruke i trazila da im ga sister izvadi van. Sad mi je zao.  A o presvlacenju necu ni pricat bilo me je strah da beba ne ostane bez nekog uda. Ako sam ga cuvala nisam ni pomisljala obuci mu one bodije kaj idu preko glave. Fino ono kaj se kopca od naprijed i dobro..

  • gala_28

    Broj poruka: 518

    Prijavi adminu

    Snaći ćemo se nekako. Mislim da pod tim adrenalinom nećemo ni razmišljati o strahu i kako namjestiti ruke. Super je što imaš malog nećaka pa si makar promatrala dinamiku prvih mjeseci. Ja budem čitala kao štreber zadnjih mjesec dana. Dečkov frend nas je uplašio pričama o piškenju i kakanju njegovog malog (sada ima 7 mjeseci), navodno je prva dva tri mjeseca znalo letjeti na sve strane pri presvlačenju. I tako sam odlučila više ništa ne pitati. Pogotovo otkako znamo da je momak. Samo se nadam najboljem. 


  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    Hihi ooo da popiskio me je barem 5 puta. Ali onda pripremis nekaj za preko pise kaj imas pri ruci svaki put prije nego ga razmotas. Zadni put se smijo i popisal me je... 

  • gala_28

    Broj poruka: 518

    Prijavi adminu

    Znači to je uobičajeno? :D Ovi sretnici sa curama su šokirani i ne vjeruju. Jao, male fontanice. Ajde još piškenje kužim, ali kakanje da leti? Uf, očito nitko ne govori o toj strani. :D
    Mi koje ćemo u Petrovoj onda nosimo pelene ili ne? Sve mi se pobrkalo. 


  • Avatar Sundi

    Sundi

    Broj poruka: 682

    Prijavi adminu

    gala_28

    Znači to je uobičajeno? :D Ovi sretnici sa curama su šokirani i ne vjeruju. Jao, male fontanice. Ajde još piškenje kužim, ali kakanje da leti? Uf, očito nitko ne govori o toj strani. :D
    Mi koje ćemo u Petrovoj onda nosimo pelene ili ne? Sve mi se pobrkalo.

    Ma kakanje bas i ne. Ako je bas neki proljev ili nes ... Ja mislim da nam pelene ne trebaju ali uzet cu par da se nade... Ako bude trebalo nosit ce mi od doma...

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.