Porod u Petrovoj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar kachi

    kachi

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    da ne bi bilo zabune, t. papir svakako treba kad dođete u sobu, na odjelu ga nema. Moje cimerice su mislile da je od bolnice i tako su koristile moj.

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1463

    Prijavi adminu

    Ja sam cijelu veliku torbu nosila u rađaonu i muž mi je iz nje vadio što je trebalo.


  • Avatar bobica9

    bobica9

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Ja sam imala i malu i veliku torbu sa sobom u rađaoni. Bilo je kaotično spremljeno jer mi je muž dovršavao pakiranje, iznenada sam završila u rađaoni.
    Mala torba je bila spremljena otprilike kao i od kachi. Ponesi dosta grickalica za poslije poroda, ja sam bila gladna za poludit! Pojela i kekse i krekere i čokoladu i jedva dočekala doručak.
    Jednu spavačicu, gacice, uloške, ručnik si stavi na vrh velike torbe da sestra to lakše nađe kad ćeš ići na tuširanje.

  • Avatar Anci2225

    Anci2225

    Broj poruka: 245

    Prijavi adminu

    Bas je lijepo cuti pozitivne stvari da se malo umirimo.Jel trebaju pelene za bebe ili imaju oni?

  • Avatar lady6

    lady6

    Broj poruka: 789

    Prijavi adminu

    Puno hvala, cure!

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1463

    Prijavi adminu

    Anci2225


    Bas je lijepo cuti pozitivne stvari da se malo umirimo.Jel trebaju pelene za bebe ili imaju oni?

    Pelena ti treba samo za izlazak iz rodilišta. Za izlazak nosiš stvari za bebicu, a prije sve oni osiguravaju.


  • Avatar kachi

    kachi

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    bobica9

     Ponesi dosta grickalica za poslije poroda, ja sam bila gladna za poludit! Pojela i kekse i krekere i čokoladu i jedva dočekala doručak.


    Ne mogu dovoljno naglasiti koliko je ovo bitno. Naivno sam ponijela za pojesti neki zdravi kreker(bilo ga je malo i tako je bio suh da sam sebe psovala dok sam ga žvakala), nekoliko raw bitesa. U bolnicu sam došla oko sedam u jutro (ništa nisam pojela prije dolaska u bolnicu jer sam od tri bila uzbuđena i mjerila trudove) a u sobu me dovezli taman nakon večere.
    Uglavnom, ja sljedeći put nosim sendvič sa sobom. 

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1463

    Prijavi adminu

    kachi

    bobica9

     Ponesi dosta grickalica za poslije poroda, ja sam bila gladna za poludit! Pojela i kekse i krekere i čokoladu i jedva dočekala doručak.
    Ne mogu dovoljno naglasiti koliko je ovo bitno. Naivno sam ponijela za pojesti neki zdravi kreker(bilo ga je malo i tako je bio suh da sam sebe psovala dok sam ga žvakala), nekoliko raw bitesa. U bolnicu sam došla oko sedam u jutro (ništa nisam pojela prije dolaska u bolnicu jer sam od tri bila uzbuđena i mjerila trudove) a u sobu me dovezli taman nakon večere.
    Uglavnom, ja sljedeći put nosim sendvič sa sobom. 

    Cure neka vam muž ili netko drugi tko se nađe u bolnici donese nešto konkretno za pojesti odmah nakon poroda i nekoliko litara tekućine (voda, ledeni čaj i sl.). Biti čete gladne, žedne i iscrpljene, a često vas dovode u sobu tek nakon večere. U Petrovoj osim toga imate i frižider u sobi pa ako ne možete odmah pojesti ogladnit čete tijekom noći sigurno!


  • Avatar axia

    axia

    Broj poruka: 772

    Prijavi adminu

    drage mame i trudnice, dal ima koja da oko Nove Godine planira put Petrove? da vidim s kim ćemo se družiti  :)

  • M@j@1407

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Meni je termin 5.1. Ja nekako mislim da će to bit taman za doček. U ponedjeljak idem na kontrolu pa ću možda više znati. 

    M@j@

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.