Položaj beba u trbuhu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar josipa_vg

    josipa_vg

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    Bebice nas zezaju.. malo su ovako malo onako haha.. nikad ne znaš!!! :) one se igraju s nama :)

  • Avatar Lilly6

    Lilly6

    Broj poruka: 280

    Prijavi adminu

    Ja sam 34+3, još uvijek neznam kako je mali okrenut, pregled nam je 1.7 pa se nadam da će mi reći kako je okrenut i koliko je težak. A ja ga osjećam svuda, non stop se okreće i rita tako da uopće nemogu pretpostaviti kako je okrenut jer nema mira.

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    I ja sam 34 i mislim da se beba okrenula da vise nije glavom za dole jer sad ima neke cudne pokrete po svuda i sad u zadnje vrjeme su me ti pokreti poceli boliti

  • Avatar Lilly6

    Lilly6

    Broj poruka: 280

    Prijavi adminu

    Ja isto baš radi toga što ga osjetim svuda nikako nemogu skužiti kako je okrenut pa jedva čekam sljedeći pregled da mi kaže. A isto me j baš počelo to njegovo zabijanje boliti.

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Da i to jako bole ti pokreti znam da zaplacem od tih pokreta a uz to jos su pocele kontrakcije.

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Ja sam danas saznala na UZV da se sinčić okrenuo glavom prema dolje. On je spreman 
    Nogice su pod mojim desnim rebrima, tako da uživa…

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    MarijaŠ


    Ja sam danas saznala na UZV da se sinčić okrenuo glavom prema dolje. On je spreman 
    Nogice su pod mojim desnim rebrima, tako da uživa…

    Bravo

  • Avatar Lilly6

    Lilly6

    Broj poruka: 280

    Prijavi adminu

    MarijaŠ


    Ja sam danas saznala na UZV da se sinčić okrenuo glavom prema dolje. On je spreman 
    Nogice su pod mojim desnim rebrima, tako da uživa…

    Super, a jesi li osjećala da gura nogice pod rebra, mene isto boli na desnoj strani ispod rebara i tu mi je stalno izbočeno kad se rita pa neznam jesu li to i kod mene njegove nogice :-)

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Lilly


    MarijaŠ


    Ja sam danas saznala na UZV da se sinčić okrenuo glavom prema dolje. On je spreman 
    Nogice su pod mojim desnim rebrima, tako da uživa…
    Super, a jesi li osjećala da gura nogice pod rebra, mene isto boli na desnoj strani ispod rebara i tu mi je stalno izbočeno kad se rita pa neznam jesu li to i kod mene njegove nogice :-)

    Ponekad bih ga osjetila baš dosta visoko, i pretpostavljala sam da su nogice… nije mi imalo smisla da je išta drugo… I danas na UZV vidimo kako se doslovno “zakačio” prstićima pod moja rebra… Znaš kako je smiješno izgledalo… 
    Vjerojatno su i kod tebe nogice… Prema tim simptomima, ja bih rekla da jesu… Ideš uskoro na pregled pa ćeš vidjeti?

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    MarijaŠ super…cestitam… ja cu se jos malo pacati do ultrazvuka..tocnije jos tjedan dana necu znati kako je beba okrenuta…
    antonio i mene uzasno bole pokreti i mogla bih to reci…smetaju ponekad… isto ih ima po cijelom trbuhu tako da ne mogu procijeniti kako je okrenuta….

    Laura 21.08.2014 :-*

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.