Položaj beba u trbuhu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    lidijak77


    Drage mame zanima me da li je koja imala neki drugacijij polozaj bebe u trbuhu tijekom trudnoce i kakav je bio ishod?
    MEni je danas gin rekla da mi beba lezi poprecki. Imala koja takav slucaj?

    Moja bebica je cijelo vrijeme poprečno, i tako mi je i ginekologinja pokazala na UZV. 
    Iako mi se čini da se sada okrenuo glavicom prema dolje, jer tako nekako osjećam. Osjećam kao nogicama malo višlje. 
    Mislim da nemaš razloga za brigu, namjestit će se kako i kada odluči.

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Lida2

    Lida2

    Broj poruka: 324

    Prijavi adminu

    Ma ne smeta mene kaj je beba u tom polozaju Samo da me ne boli toliko bilo bi mi lakse. Jer cim malo nekaj radim duze moram odmoriti jer me ubija bol. Samo nek je beban dobro ostalo cemo vec nekako jel tako?

  • Avatar josipa_vg

    josipa_vg

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    Ja sam sad u 25tt i rekli su mi da je beba na zadak, a o premještanju i udaranju da ne govorim, jako živahni dečkić :D

  • Avatar Lida2

    Lida2

    Broj poruka: 324

    Prijavi adminu

    I moja prva beba je bila u tom tjednu na zadak pa se vec na slijedecem uzv okrenula glavicom
    Ma to su mali zafrkanti od zaceca mame brinu

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    ja sam u 33tt i jos mi je uvijek na zadak cini mi se…
    jedva cekam ultrazvuk da vidimo dali se okrenula…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar DOCKY

    DOCKY

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    MOJ BEBAC JE POPREČNO.. CEKAMO 14.SEDMI DA VIDIMO HOCE SE KUDA POMAKNUTI…

    DOCKY

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Moj od 26tt dubi na glavi ;) sad sam u 35 nadam se da se nece nikam okrenut vec da ce ostat tako :)
    Tina nadam se da se tvoja okrenula ;)

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Ja idem u srjedu na pregled i ultrazvuk i nadam se da se beba nije okrenula do sad je uvjek bila glavicom za dole nadam se da ce tako i ostat do kraja sad sam 33 tj.Tina ja i ti se pratimo bas me zanima koliko je beba sad teska.

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    antonio


    Ja idem u srjedu na pregled i ultrazvuk i nadam se da se beba nije okrenula do sad je uvjek bila glavicom za dole nadam se da ce tako i ostat do kraja sad sam 33 tj.Tina ja i ti se pratimo bas me zanima koliko je beba sad teska.

    Drzimo fige da se nije okrenula ;) Moj ti je u 32+5 imamo 2200 i bio napredan za tjedan dana ;)

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    antonio javi tezinu…ja idem na ultrazvuk tek 24.06….
    moja pa je cijelu trudnocu na zadak…nekek osjecam da se okrenula glavicom prema dole,ali nisam ziher…nebi se htjela prerano veselit…

    Laura 21.08.2014 :-*

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.