Položaj beba u trbuhu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lida2

    Lida2

    Broj poruka: 324

    Prijavi adminu

    Drage mame zanima me da li je koja imala neki drugacijij polozaj bebe u trbuhu tijekom trudnoce i kakav je bio ishod?
    MEni je danas gin rekla da mi beba lezi poprecki. Imala koja takav slucaj?

  • Avatar DOCKY

    DOCKY

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    lidijak77


    Drage mame zanima me da li je koja imala neki drugacijij polozaj bebe u trbuhu tijekom trudnoce i kakav je bio ishod?
    MEni je danas gin rekla da mi beba lezi poprecki. Imala koja takav slucaj?

    pozdrav.. nisi napisala u kojem si tjednu itd!! moja beba tako leži ali sam tek u 22 tj pa se stigne namjestiti…

    DOCKY

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Moja je mjenjala položaje skoro do kraja, mislila sam da će mi napravit rupe u trbuhu pred kraj jer je bila velika a stalno se premještala :D

  • Avatar DOCKY

    DOCKY

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    mislim , kažem mislim jer nisam 1oo posto sigurna da ako beba do 38 tj tako ostane da se ide na carski ali nisam stvarno sigurna … jer je sve individualno neke bebe se okrecu do samog kraja a neke ostanu u istom položaju od 25 tj…

    DOCKY

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    meni se mali okrenuo na sam dan poroda a cjelo vrjeme je bio na zadak

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    hehe…pametno malo… e antonio a kako ti je sad curka okrenuta??? moja se prekjucer okrenula glavicom prema dolje,ali jucer sam ju navecer osjetila da me rita po lijevom boku… izgleda da se opet vratila na zadak…
    danas se nesto vrpolji i okrece cijelo vrijeme,a mene je jaaaako strah da ne ostane naopacke…..

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Lida2

    Lida2

    Broj poruka: 324

    Prijavi adminu

    Ja sam u 25 tt i znam da se bebe okrecu skoro do kraja trudnoce (neke bebe) i da to nije nista neobicno, al sam se jucer zacudila kad mi je gin rekla da nosim jako nisko i da je beba poprecki i da zato imam bolove u krizima i donjem dijelu trbuha.   Znam da ce se okrenuti al me bas zanimalo jel neka mamica imala slican slucaj

  • Avatar DOCKY

    DOCKY

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    moj malisan je isto nisko ali ledja me ne bole  ali zato pupo da i to onako… muški.. ali još malo cemo izdrzati… :D

    DOCKY

  • Avatar Lida2

    Lida2

    Broj poruka: 324

    Prijavi adminu

    Joj budi sretna zbog toga mene i u prvoj trudnoci i sad boli jer su oboje nisko. Al veli dr da je to bolje za porod

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    ja sam drugu nosila jaaaaaaako nisko i zadnjih 8 tjedana sam se htjela raspuknut od bolova u zdjelici. A još je i stalno plesala okolo :D Tak da mi je bilo divno :D

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.