Odjeća za bebu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar krafnica

    krafnica

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    cloudy,
    ja sam kupila kadicu u sisku kod interspara u magic baby, ima i onu kao lezaljkicu za jako malu bebu koja se moze maknut, kadica s tim je bila oko 170 kuna. 
    spuzva za komodicu je u vecini trgovina oko 150 kuna. 
    tetra pelene sam kupila polovne od jedne zenske preko fejsa, ako zelis mogu ti dat njen link, 10 komada mi je prodala za 45 kn, s tim da mi je dala 6 bijelih obicnih i 4 sarene (sarene su inace duplo skuplje kolko sam vidjela). od nje sam kupila i 5 malih bodica velicine 56  po 20 kn i dvije pidamice po 35 kn. robica je sva iz h&m-a i boje su vecinom nneutralne. 
    ako slucajno imas koga u kutini ili ces prolazit, potrazi trgovinu “una tekstil” u kolodvorskoj ulici, zatvaraju, ja sam kupila 2 bodica, 3 slintaca i 2 krpice za pranje za 43 kune. 
    kolica su takoder kupljena, tete su mi kupile u bosni kolica kunert 3 u 1, tamo su 1800 kuna, u HR su oko 2800 cini mi se. 
    robicu kupim di sta vidim da mi se svidi i gledam da nije skupa jer ce tak i tak brzo sve prerast, u mani sam kupila hlacice i majicu za 37 kuna.u cetvrtak ce bit u lidlu bodici 2 kom oko 40 kuna i pidamice po 45. u lidlu je ok jer roba nije kineska.

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    boobie hvala :)  tina hvala također :) samo .. to veličine 50-56… kak odlučit koju veličinu kupit? da ne kupim premalo…ok ak je veće ak ak se zeznam i malo uzmem :/

  • Avatar Boobie

    Boobie

    Broj poruka: 345

    Prijavi adminu

    Ja imam 50 samo za izlazak, sve ostalo mi je 56, zbog pupka i pelene, bolje da je malo vece nego da ga stisce, kad usporedis te brojeve razlika je mala. A 56 ce duze nositi, 50 je za prvih mozda mjesec dana.

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    ja imam dosta robice na kojoj pise velicina 50-56… najcesce ti imaju duple one gumbice medu nogicama pa kako beba raste tako i ti mozes prekopcat dalje…
    ako ne svakako nemoras puno kupovat u velicini 50…bolje da uzmes 56…
    ja sam isto u Lidlu kupila dosta…robica im je kvalitetna i nisam znala da ce opet u cetvrtak imat nesto…bas super…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Mene pati pupak. Ne moj, već bebin. 
    Kako oblačiti bodiće preko pupka? Ili čekati da skroz ne otpadne?

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Boobie

    Boobie

    Broj poruka: 345

    Prijavi adminu

    I mene je to mucilo dok nisam isla gledati onaj dm-ov dvd babylove i poglavlje njega pupka… mama na snimci ga navlaci skroz normalno, ja mislila da s tim treba ‘u rukavicama’… i preko normalno oblaci body, pogledaj ako imas..

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Ma normalno oblasic body, vidjet ces. Nije ti taj pupak nis strasno. Ja sam se vise bojala oblacenja robice preko glave, s pupkom se nisam zamarala previse. :-)

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Boobie


    I mene je to mucilo dok nisam isla gledati onaj dm-ov dvd babylove i poglavlje njega pupka… mama na snimci ga navlaci skroz normalno, ja mislila da s tim treba &#39;u rukavicama&#39;… i preko normalno oblaci body, pogledaj ako imas..

    Imam, pregledala sam… Ali znaš zašto me to pati? Na trudničkom tečaju sam bila prije nekih mjesec i pol. I pokazivale su nam kako prematati bebu i to sve. I pokazala je patronažna sestra da se kao pelenica malo savije u području gdje je pupak. OK, razumijem, pelena je grublja od odjeće, ali opet mi je to nekako strah… Jest da sam pripremila za bolnicu bodić isto da mu obuku, pa ću vidjeti što će mi reći… 

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Boobie

    Boobie

    Broj poruka: 345

    Prijavi adminu

    Vidjet cemo kak ce ih oni oblaciti u bolnici i za doma… ma da i mene vise plasi preko glave oblacenje, pogotovo obicnih bodica.. imam jedan 50 i ima samo ona 2 gumba na ramenu… tak je lijepi a mislim da ga ne bude nosio :D

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Cure…hvala vam na savjetima :) krafnice..nisam te vidjela već par dana…kako si mi? Hvala na infu :) što se lidla tiče,sve iz lidla je super od hrane do odjeće.. tako da ću svakako pogledat tamo :

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.